Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie :)


Remoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum :).

Mam problem i nie wiem jak go ugryźć.Mianowicie od pewnego czasu trochę się martwię o siebie, pojawia mi się to głównie podczas jazdy samochodem.Dokładnie podczas wyjazdów w dłuższe trasy i dodatkowo z rodziną.Odczuwam nie niepokojące objawy jakby lęk,tuż przed samym wyjazdem połączone z dolegliwościami toaletowymi;).Natomiast podczas samej jazdy uff niestety, ale niepokój w okolicach mostka i serca, tak jakby mi coś tam stało,dodatkowo jest mi nie dobrze,ma również uczucie ciepła wychodzące z brzucha,natomiast w pewnym momencie myślę,że zaraz wykorkuję i zejdę na jakiś zawał lub wylew,jeszcze jakieś szczypanie,pieczenia,kucia serca masakra.Dodatkowo za pierwszym razem miałem problemy z oddychaniem jakby duszności.

Nadmienię,że leczę się na nadciśnienie,miałem robione EKG,Echo serca i jest wszystko ok,dopplera tętnić nerkowych i też jest ok.

Nie wiem czy mam już leczyć u psychiatry,neurologa.Jak myślicie??? Jeśli możecie coś doradzić będę wdzięczny za wszystkie porady i sugestie.

 

Pozdrawiam

 

Z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elooo Remoss, czyżby fobia społeczna ew. komunikacyjna :?: Hmmm jak już pytasz - myślę, że psycholog to żadna ujma i warto by było dla własnego dobra i spokoju świętego się skonsultować i problemem fachowo u zarodka zająć:) Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×