Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

U mnie siąpawka i zimność. Nie chciało mi się brać rano parasola na spacer z psem i wróciliśmy zawilgli i zmarznięci.

 

misty-eyed, Dziękuję za dobre chęci! :uklon: Nie można łączyć supli z fitohormonami z tabletkami hormonalnymi... Jak je będę musiała odstawić, to wtedy mogę się rozejrzeć. :bezradny:

 

mirunia, Dziękuję, że pytasz. Dawno tak marna globalnie nie wstałam... Ale już się jakoś ogarnęłam do poziomu funkcjonalności.

Dziś mam na !6.30 zebranie, gdzie muszę reprezentować firmę i staram się nie wpadać w czarnowidztwo, jak ja tam wyrobię. Nie ma jak się wymigać, wszyscy zajęci... :bezradny:

Kochana jak zwykle ściskam i jak zwykle życzę, żeby dzionek w pracy szybko minął. Najwyżej zwolnisz się i pójdziesz do domku, jak będziesz zbyt umęczona.

 

platek rozy, Mam nadzieję, że te uboki przejdą, zobaczymy, postaram się poczekać te trzy miesiące.

Tobie też uściski przesyłam, bardzo duży smutek masz dzisiaj, tak mi przykro z powodu Ani... :(

 

J3RZY62, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ja już od godziny w domu. Wstałam po 5, nie byłam wyspana ani w super formie. Ale, jak trzeba, organizm potrafi się zmobilizować. Chyba wszyscy tak mamy :mhm:? Jeśli nie mam zawrotów głowy, to zdziałać mogę wiele. Zabawa z dzieckiem to czysta przyjemność.

Mąż dotarł do mnie o.10 i przed 13 już wyszliśmy.

Ja mam trochę szczęścia, bo udało mi się przełożyć jutrzejszą wizytę u okulisty na przyszły poniedziałek, bo jest to mi potrzebne do diabetologa we wtorek. Czasem trafi się na miłą i życzliwą osobę w rejestracji.

 

kosmostrada, z pewnością nie wszystko można łączyć, może kiedyś przyda Ci się... Czy dzisiaj lepiejsię czujesz?

 

mirunia, współczuję Ci tych zawrotów, bo trudno się funkcjonuje w takiej sytuacji. A lęki szaleją... Mierzyłaś ciśnienie?

 

platek rozy, ja uważam, że są to jedne z lepszym na rynku. Warto poczytać o tej firmie. Mają udowodnioną super przyswajalność, sama zażywałam B complex i na pewno nadal bym stosowała i D3 i MgB6, ale niestety ostatnio nie za bardzo stać mnie na ich zakup. Może kiedyś powrócę do nich?

Faktycznie sytuacja Ani nie wygląda dobrze, ale nadziei nie można tracić...

 

J3RZY62, Purpurowy, witam serdecznie Was!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Udało mi się jednak nie pójść na to zebranie, mogłam komfortowo sobie zdychać przy własnym biurku do 17.30... :roll:

Leżę i piję herbatę. W zasadzie ostatnio ciągle leżę... Moje życie kręci się wokół przerw w leżeniu... :twisted:

Plateczkowa mówi, że przejdzie mi najgorszy total, jak minie przerwa i wezmę kolejną tabletkę. No więc byle do końca tygodnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, daj sobie poleżeć :D Widocznie Twój organizm tego potrzebuje. Jesteś bardzo aktywną osobą. Pracujesz, regularnie spacerujesz z pieskiem, sprzątasz, gotujesz, zakupy dźwigasz. Dlatego bez wyrzutów poleguj, kocykuj, marz, relaksuj się po swojemu. Przyjdzie lepszy czas, proporcje zmienią się Kochana :D

 

Nie widać ostatnio cyklopki. Ktoś orientuje się co z Nią? Muszę sprawdzić na fb...

 

miruniu , czy trochę lepiej Ci, zawroty zmniejszyły się?

 

Chwilę odpoczęłam i niestety musieliśmy odkurzyć mieszkanie. Przez choroby dawno tego nie robiłam. A było to już konieczne. Zmęczyliśmy się bardzooo... Duży, ale dobry, odkurzacz, powierzchnie male, niewygodnie, ale praca wykonana porządnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Pewnie masz rację, ale szkoda mi życia...

Tak sobie pomyślałam, że może ja teraz jestem niczem ta poczwarka, muszę se poleżeć i podumać, przejść bolesne procesy, co by się ze mnie motyl zrobił, znaczy żeby się urodzić na nowo...

No właśnie też się dopytywałam o Cyklopkę, sprawdź proszę na fb... :bezradny:

 

Jak człowiek łapie doła, trza do garów... ;) Udało mi się kupić jeszcze ładną fasolkę szparagową i do tego będą paseczki z indyka w curry. Taka kolacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, kolacja brzmi bardzo smacznie :D

 

Tak mi się wydawało, że Ty też pytałaś o cyklopkę...

Sprawdziłam na fb i ostatnia aktywność 2 dni temu, 8.10 :mhm: Może zapracowana Dziewczynka?

Będę pilnować i sprawdzać na fejsie.

 

Ja miałam też taki czas leżenia. Własnie była zaduma, refleksje, relaks...

A ponieważ ja w ogóle mało sypiam, ten okres był korzystny dla mnie, w sumie.

Jasne, że szkoda życia, ale żeby smakować i przeżywać prawdziwie, musimy być w miarę dobrej formie.

Trzeba więc poddać się czasem, na chwilkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Dziękuję Kochana, zapisałam sobie w zakładkach! :uklon:

Zobaczę co będzie się działo w następnym miesiącu, może to było takie sypnięcie jako ubok tabletek i się uspokoi, a może będzie trzeba skorzystać z konsultacji...

 

mirunia, No ja wiem, lubię pokocykować, ale ile można... :bezradny: A przede wszystkim ostatnio to nie jest mój wybór, ja na nic innego nie mam siły... :why:

Nie no wyrzutów sumienia nie mam, bo wszelkie nazwijmy to obowiązki wypełniam, bardziej zastanawiam się, czy można to nazwać formą zadbania o siebie... To co mówi mój organizm jak wiemy jest kłamstwem wierutnym, gdybym go słuchała, to bym w ogóle z domu nie wychodziła... :roll:

Tulam w obolałości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×