Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja się odezwę , chociaż to nie "stała ekipa' . Nie zażyłam leków o czasie . Nie mogę zasnąć . W uszach mi dzwoni albo i huczy (?) jakbym była na dziwnej dyskotece....same "łubu du" bez muzyki .Jutro , a właściwie dzisiaj dla mnie bardzo ważny dzień . Zawożę ojca do prywatnego Domu Seniora. Na zawsze (?)Nie wiem i nie mogę sobie z tym poradzić . Wmawiam sobie, że wszystko będzie dobrze.

Cyklopko , jeśli czytasz - pamiętaj że to właśnie Ty nadawałaś Spamowej koloryt!!! Wracaj... :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Zostałam oszukana... :why: Nie ma słońca.... Było przez może trzy minutki, to oko sobie pomalowałam przynajmniej równo... ;)

Zgubiłam wczoraj rękawiczkę ( ulubioną bezpalcową :( ) i dziś marzłam w łapki, jak szłam do pracy. Muszę kolejną parę włożyć do kieszeni kurtki.

Łeb boli, kawę sobie zrobiłam mimo, że nie ma mleka.

 

Karolina66, Byłoby strasznie fajnie, gdybyś była "stałą" ekipą i częściej pisała. :smile:

Masz dziś trudny dzień, ale jak pisze Mirunia oswoisz się z sytuacją, ojca będziesz odwiedzać, nie wątpię, że przyjazne miejsce mu wybrałaś. Trzymaj się!!!

 

mirunia, Jak dobrze Cię słyszeć!!! Jak widać nawet na Spamowej, nie jest teraz dobry czas. Nie tylko my odchorowujemy przesilenie jesienne, ale wiele osób nie skarżących się na nasze dolegliwości ma teraz słaby okres. Niektórzy otrząsną się dopiero na wiosnę... :bezradny:

Jedyny wpływ jaki mamy to dbać o siebie, rozpieszczać się, pozwolić sobie ze spokojem na tą lichość. I wierzyć, że minie. Nie wiadomo kiedy, ale minie. Sposób na myszkę nie jest zły... ;)

Ściskam mocno!!!

 

J3RZY62, Purpurowy, Hej Chłopaki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, WolfMan, cześć.

 

Ludzie, mam taki dylemat.

Jest w Siedlcach dosyć spory cmentarz Żydowski. Przez bramę widać że zachowało się sporo nagrobków. Chciałbym sobie tam wejść, pooglądać i porobić zdjęcia. Oczywiście za widnia, kiedy cokolwiek widać. Ale jest problem - brama jest zamknięta, a właścicielem jest Gmina Żydowska w Warszawie. Oczywiście przeskoczyć przez mur to żaden problem, tylko się zastanawiam czy pisać do Gminy Żydowskiej o pozwolenie na wejście na teren w celach turystycznych, czy skakać przez mur, a w razie jak ktoś się będzie pytał, to po prostu powiedzieć że chciałem pooglądać i porobić zdjęcia?

 

Niby wielokrotnie wchodziłem do różnych opuszczonych budynków, na różnych prywatnych terenach, ale tutaj mamy do czynienia z miejscem kultu religijnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, nie wiem co Ci doradzić... trochę głupio skakać przez mur (już był taki jeden), a nie wiadomo, czy wolno robić zdjęcia. Może zadzwoń do tej Gminy i zapytaj.

 

Hmm, w sumie lepiej się ich spytać o zgodę. Samo wtargnięcie na teren to pół biedy, ale może być trochę przypał o te zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, A dziękuję, doszło, właśnie trochę promyczków się na wieczór przebiło... :smile:

Mleczka nie próbowałam, pyłek kiedyś nabyłam od pszczelarza, ale niestety delikatnie mówiąc smak nie powalał, a jakoś nie kręci mnie łykanie jak lekarstwa... :smile: Ale podobno bomba zdrowotna.

Kochana rozpieszczaj się , rozpieszczaj, ile wlezie. :great:

Gubienie rękawiczek i parasoli to moja specjalność... :pirate:

 

Purpurowy, Ja bym zadzwoniła. Ktoś Cię przyłapie i wyjdziesz na wandala... :roll: Będziemy Cię potem w wiadomościach oglądać. ;)

 

Jak widać nieboszczyk wciąż jest z nami... :D

 

Chwila odsapki i robię obiad. Muszę raz na jakiś czas przycupnąć, bo to serducho mi dudni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, no tak, za mały jesteś żeby chodzić sam :mrgreen:

Ale bez beki, naprawdę jest tak w deklaracji napisane. Chodzi o to, że po prostu osoba która opracowywała wzór deklaracji nie wzięła pod uwagę że na zajęcia będą chodzić osoby w moim wieku, spodziewali się maksymalnie podstawówki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×