Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak szukać sobie problemów na siłę :lol:

 

mój lekarz mnie wk***a :evil: miałam wczoraj robione EEG. Zapis wyszedł nieprawidłowy i są 2 opcje: albo są to zmiany polekowe, albo epi. Doktorek miał się skonsultować ze swoim kolegą, który opisywał badanie i dzisiaj miałam zadzwonić się dowiedzieć co i jak. Dzwoniłam rano to jeszcze nie oglądał tego i powiedział, że oddzwoni. Mineło 8h i nie oddzwonił :evil: naśle jutro na niego oddziałową chyba :mrgreen: już ona go przekona to sprawdzenia tych wyników :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, ja mam piwnicę, ale boję się do niej iść :shock: Nawet nie wiem co tam jest. Jakieś złe Bobo. I na pewno mnóstwo manuków.

 

W porze przedobiadowej jakiś Sajgon domowy się odbył.

 

Potem byłam u psychiatry, w sumie nic odkrywczego mi nie powiedziała, ani ja jej oprócz tego, że nowe Twin Peaks będzie. Pono Kwetaplex przestali wypuszczać i dostałam zamiennik.

 

Powoli się zbieram na pierwszą jazdę autkiem, brum brum. Muszę się ubrać wygodnie. Trochę peniam :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Carica Milica, dobrze, że powiedziałaś siostrze! Wsparcie bliskiej osoby jest nie do przecenienia.

 

A ja ... dziś byłem w nowej pracy pozałatwiać parę formalności. Zaczynam od poniedziałku, jutro jeszcze badania. Moja przyszła szefowa wyszła po mnie (!) przywitała się i już oprowadziła po ludziach. Wszyscy byli dla mnie bardzo mili. Sprawiali wrażenie fajnej ekipy. Czułem się jak intruz, wiem, to pewnie normalne.

Mam strasznego doła. W sumie nie wiem, czy to przygnębienie, pustka, czy cholera wie co. Brak satysfakcji, brak jakiejkolwiek radości, brak pozytywnych odczuć. Może to nowa sytuacja tak na mnie działa, ale dawno już nie czułem się aż tak przybity i zmęczony. Chciałbym się zapaść pod ziemię.

 

platek rozy 50przytula.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Słońce, tulę niezmiennie! To był poważny zabieg więc nie dziwota, że masz stan podgorączkowy i może się tak utrzymywać przy gojeniu. :(

 

mirunia, Na razie domowymi sposobami próbujemy lapka ocucić, zobaczymy. Mógł paść na amen, swój wiek ma, a i ciągle się przegrzewał ostatnio. :bezradny:

Teraz korzystam z lapka mensza, może mi się uda wziąć znów jakiegoś z pracy na przeczekanie.

U mnie też pogoda letnia, ale nie miałam siły pokorzystać po pracy... :roll:

 

Carica Milica, Taki teraz czas, ale wierze, że idzie u Ciebie ku lepszemu. Nadal trzymam kciuki za rozmowę w domu.

 

acherontia-styx, Na pewno chciałabyś wiedzieć na czym stoisz, ale cóż, czynnik ludzki... Mogę tylko życzyć na dzisiaj cierpliwości. ;)

 

Słabo się czuję, więc teraz pozalegam z książką. Wyczerpały mnie te dzisiejsze somatyki... :bezradny: Tak dzisiaj dużo osób potrzebuję tu tulasów, aż głupio ze swoimi sprawami narzekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, nie ja zeba mam tylko kanal mi wycinal , czyscil dziasla i kosc ... Nie dalo sie go zaplombowac do konca i stale mi sie robil stan zapalny stad pomysl mojej dentystki zeby mi ten kanal wyciac ... Juz bym sie nie zecydowala nigdy na takie cos. Wole wyrywanie b o raz dwa a nie dwie i pol godziny i szyte dwa razy :(

 

kosmostrada, mam nadzieje ze z lapkiem nic powaznego sie nie stalo .Ja jeszcze napuchlam wiecej . Siuper wygladam , mam ware jak murzyn gruba.

:x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, och bardzo Ci współczuję i nie staram się nawet tego wyobrazić, toć to koszmar jakiś był-tak przeczuwałam, że łatwo nie będzie :hide: Odpoczywaj, odstresowuj się Kochana!

 

/Mój Syn ma ciągle takie sensacje z zębami mądrości-już 2 usunął, pozostały Mu 2 bezsensownie wbijające się w coś...to chyba za karę, że wieku 33 lat ma wszystkie inne zdrowe-musi być równowaga w naturze/

 

Carica Milica, nasze słowa wsparcia, wszelkie, nawet bardzo szczere rady, nie pomogą, jeśli Ty sama nie dojrzejesz do tego, by podzielić się Twoim problemem z Rodzicami. Rozumiem, że masz swoje powody i musisz sobie z nimi poradzić. Kochana, bądź silna, zrób tak, jak czujesz w sercu...

 

Ja jestem bardzo otwartą osobą od dziecka, wszystkie problemy, trudne sprawy, zawsze wyrzucałam z siebie dzieląc się nimi z najbliższymi. Nie licząc się z konsekwencjami. Nie potrafiłam dźwigać, dusić w sobie-a trochę różnych grzeszków miałam na sumieniu w młodości.

 

acherontia-styx, czyli przysłowiowy szewc bez butów jednak chodzi...!!! Przecież to takie ważne dla Ciebie, mogliby uszanować Twoją delikatną naturę...

 

kosmostrada, to prawda, tyle tu się dzieje dzisiaj smutków różnych, ale Twoje też są ważne Kochana!!!

Jeśli laptop przegrzewa się to może to być zbyt duże obciążenie sprzętu, które powoduje, że ten produkuje więcej ciepła. Druga i chyba najczęstsza przyczyna to brud-kurz.Warto sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, ale mimo wszystko z uśmiechem? ;)

 

platek rozy, tulam, ale delikatnie :mhm: Organizm się broni po takiej ingerencji, ale sepsa to to nie jest :P

 

mirunia, ale mi się fajnie jeździło. Jak omówiliśmy obsługę auta, to się przejechaliśmy po spokojnej dzielni podtrzymując kulturalną konwersację, znaczy wiadomo, że z głupimi żarcikami, ale ze strony porządnego człowieka, to jakoś nie razi, ani trzymanie za rączkę :P Ogólnie auto wygodne, se siedzę i jedzie równo ładnie po zakrętach :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Ja uwijam się od samego ranka jako ta pscółka. Gości dziś mam, więc za chwilę po zakupy i jakieś jedzonko trzeba wymyślić. Nie czuję się świetnie, ale robię swoje.

 

Muszę młodemu kupić do laboratorium fartuch ( taki jak lekarski, nie plastikowy) i nie mam pomysłu gdzie. Net odpada, bo na wtorek potrzebny, więc nie zdąży dojść. Jakieś sugestie?

 

J3RZY62, WolfMan, Oj Chłopaki, to trzymajcie się jakoś, gorsze chwile zwykle mijają, nie dajmy się im spacyfikować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×