Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Piękna pogoda na pożegnanie urlopu... :105:

Dziś plan jest. Zaraz przygotuję obiad, bo popołudniu mnie nie ma. Kawkowanie z przyjaciółką, potem idę na pierwsze zebranie do nowej szkoły młodego.

Ale jeszcze chwilę odsapnę po spacerze z futrzakiem i zbiorę się, żeby łeb umyć. ;)

 

cyklopka, Ojojoj... No ile razy ja już mówiłam, żeby przed sfokusowaniem się sprawdzić obiekt... :time:;) Jak dzisiaj się czujesz?

 

rolosz, Czekając na remisję życie ucieka... :bezradny:

 

Purpurowy, Dzięki za wzmiankę o tej przełęczy, dzięki temu poczytałam ciekawą historię.

 

Witajcie Chłopaki!

Wszystkim miłego dzionka życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Purpurowy, Dzięki za wzmiankę o tej przełęczy, dzięki temu poczytałam ciekawą historię.

Witaj.

Mogę Ci polecić również fajny film "Tragedia na przełęczy Diatłowa" z 2013r. Tylko w momencie kiedy bohaterowie wejdą do bunkra, wyłącz film, bo od tego momentu wszystko jest tylko gorzej i psuje cały, jak dotąd klimatyczny film.

 

A swoją drogą, skoro przeczytałaś historię, to ciekawi mnie, jaka według Ciebie była przyczyna tragedii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień wakacji

:arrow: winter is coming

Jesień już jest, siedzę przy kawusi i paczę na pole, jest chłodno, ale słonecznie.

 

Szczerze, to bym sobie jeszcze poleżała, wyciągnął mnie z łóżka głuchy domofon, jest tyle rzeczy do zrobienia, ważniejszych i mniej ważnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Ta wersja do mnie przemawia: http://www.planetagor.pl/articles/entry/Tajemnica-tragedii-na-prze-czy-Diat-owa-cz-II-rekonstrukcja

 

Carica Milica, Powodzenia na rozmowie! Myślę, że to dobry moment. Źle byś się czuła kombinując, jak tu ukryć pobyt w szpitalu. Cała Twoja energia by na to szła, zamiast na zdrowienie. Zobaczysz, jaką ulgę poczujesz.

 

cyklopka, U mnie jeszcze ciepło, choć pod nogami pierwsze żołędzie...

 

Suszę pazury. Nie jestem zadowolona, jednak nie umiem sobie perfekcyjnie pomalować. Powrót do pracy = powrót do hybrydy. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :* rzadko zaglądam ale z dwójką urwisie czasu brak :( u mnie chyba nerwica wraca z mega mocą :/ nie jestem pewna bo wszystko toczy się wokół głowy bólu uciskow mrowienia aż wkoncu dostaje ataku paniki ze rąk mózgu zaraz padne stracę kontakt ze światem itd... poza tym dużo płaczę :( płacze ze strachu z bezsilności itd...

Nie biorę żadnych leków... badania głowy miałam robione 3 lata temu przy diagnozie padaczki i wszystko było ok. Nie wiem co robić co myśleć w którą stronę iść. .. zacząć badać głowę czy udać się do psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*******

W domu oczywiscie c zuje sie dzis niezbyt , ale sadzilamz e tak moze byc wiec robie swoje . Moze tez byc to spowodowane tym ze jutro jade na zabieg do chirurga dentystycznego i bede miala ciachane i szyte dziaslo . I sie bojam tego gorzej jak Czech ;)

 

Wrzucam Wam kolaze z kilku zdjec z mojej wyprawy .

 

kosmostrada Kochana milego kawkowania! Ostatni dzien trzeba cos dla siebie zrobic przyjemnego :)

A kiedy Ci te nowe perfumki dojda? Zamowil juz syn prezent?Jestem ich bardzo ciekawa bo tez mnie kusza .

 

mirunia z wyprawy bardzo jestem zadowolona . Przewodnik z kosmo bedziem pisac wspolnie :D

 

Carica Milica ja bym juz dawno mamie powiedziala o ile masz z nia niezle kontakty . Niepotrzebnie ukrywac takie rzeczy . W koncu to niczyja wina , choroba jak kazda inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana! No dzisiaj trzeba dojść do siebie po wyprawie.

Zgadzam się z takim podejściem, tylko śniadanie w hotelu, a reszta na mieście co by popróbować. No i człowiek uwiązany nie jest jakimiś godzinami posiłków.

Prezent zamówiony, spóźniony przez wyjazd, ale co się odwlecze... ;) Może jutro przyjść. To oczywiste, że od razu będziesz miała ode mnie wrażenia z nowego olejku. :smile:

Mam parę fot jedzenia, ale słabo widzę nawet w telefonie, więc kadry beznadziejne, aż wstyd,więc pokażę tylko sztandarowe danie czeskie, czyli knedliki z gulaszem. Wyjątkowo jakiś okruch warzywa jest. ;)

 

na_leśnik - :papa::papa::papa: Co u Ciebie, jeszcze na robotach, czy już w Polsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Dzwonili dziś, że dostałem pracę :zonk: . Nie wiem, czy się cieszyć, czy płakać. Ta racjonalna część mnie każe mi się cieszyć, ale to neurotyczne Ja dominuje i każe się schować przed światem :hide: No cóż. Będzie trzeba powalczyć z lękiem przed nowym i całą resztą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×