Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Wpisz sobie herbata kwitnąca - do wyboru do koloru - czarne, zielone, białe... Nawet na allegro. W różnych cenach, z reguły 3-4 zeta za kulkę. Taki bajerek, ale z frajdą i smakiem. :smile: Jedna kulka to tak na ok. 3 filiżanki. Ja mam zielone.

 

Carica Milica, Też coś nie mam żadnych chciejstw ciuchowych w sieciówkach. :bezradny: Z reguły odstrasza mnie ostatnio jakość.

 

Purpurowy, Ojojoj... ;) Ale przygoda, wybaczysz, że się obśmiałam. :D

 

J3RZY62, Łykaj przede wszystkim probiotyki przy antybiolu. Zajady są też od niedoboru witamin i żelaza.

 

misty-eyed, Mi jakoś te wszystkie ceremoniały herbatowe, kawowe poprawiają humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, witaj :D A gdzie byłeś, gdy Ciebie tutaj nie było?

 

 

J3RZY62, ja prawie wszystko kupuję w doz.pl, tani towar i przesyłka, przywożą do domu. Dla mnie to korzystna oferta, ponieważ ja co miesiąc kupuję mnóstwo różnych środków...leków recepturowych nie zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J3RZY62, Tak jak lubisz pić herbatę, ja dodaję kapkę miodu. Kwitnące mają niezwykłe różne smaki, cukier zabiłby je.

To dobrze, że się dowitaminizujesz.

 

misty-eyed, Dzięki za polecenie stronki, widzę że mają dobre ceny. Jak mi się kulki chińskie skończą, to mam nowe źródło. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dusi się drobno posiekaną wołowinę w szczelnie zamkniętym ceramicznym naczyniu z bardzo małą ilością wody i odrobiną soli. Powstaje stężony ekstrakt, który jest następnie cedzony.

 

Używano w latach 20-tych w Anglii w szpitalach psychiatrycznych i w sanatoriach przy zaburzeniach odżywiania, utracie wagi na tle nerwowym i ogólnym osłabieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siarlek, Herbata z cytryną, och nieeeeee... Poczułam się jak Włoch, któremu ktoś naciapał ketchupu na pizzę. :D

Cytrusy w herbacie tylko w wersji polepszającej humor z przyprawami i miodem. :smile:

 

Carica Milica, O tak jaśminowa jest si... :105: Nie muszę chyba dodawać , że mam takową prosto z Chin. :P

 

cyklopka, Można sobie też schrupać kostkę rosołową... 8) No ale płyn łatwiej na siłę wlać do gardła. :P Tylko co tu zrobić, jak Ci delikwent to wyrzyga jak mówi Dryagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, witaj :D A gdzie byłeś, gdy Ciebie tutaj nie było?

Byłem... w lesie. :mrgreen: Naprawdę. Pół dnia spędzam na spacerach. Pierwszy od 11:00/12:00 do 15:00 a drugi od 17:00 do 19:00. Robię po kilkadziesiąt kilometrów dziennie.

 

Purpurowy, ojojoj, ojojoj! Bidulku, chciałeś kobitce pomóc, a tu taki napad z bronią w ręku. :hide: Ty się nie spodziewałeś nikogo w lesie, tym bardziej chyba ona też. A teraz lecz gębusię obitą, najlepiej zimnym okładem.

A chociaż przeprosiła i podziękowała za wypchanie auta?

Tak, przeprosiła i podziękowała. :D

Masz całkowitą rację, z pewnością nie spodziewała się nikogo bo i nikt tam nie chodzi, więc spanikowała. Tym bardziej że idąc po grząskim piasku lub błocie wyglądam trochę jak pijany, bo trudno mi utrzymać równowagę i to mogło ją dodatkowo przestraszyć.

Na Woodstocku jak szedłem przez błoto, to chcieli mi pomóc przejść, bo "Ty taki nawalony że sam nie dojdziesz" a ja byłem całkowicie trzeźwy, po prostu po tym błocie mnie tak nosiło. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używano w latach 20-tych w Anglii w szpitalach psychiatrycznych i w sanatoriach przy zaburzeniach odżywiania, utracie wagi na tle nerwowym i ogólnym osłabieniu.

To coś dla mnie. Wypróbuję i dam znać, czy działa. Chyba, że nie przeżyję. I tak mi wszystko jedno :bezradny:

Też nie słodzę herbaty. A fuj.

 

Carica Milica, powodzenia. Teraz Klinika, a potem Lublana ;)

 

Ach, zapomniałem: Dobry wieczór wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×