Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, babci już nie ma, mama ma swoje fazy na zapachy, najwyżej pozwoliłabym jej wybrać perfumę.

Kilka książek spryskałam ziołowym sprayem do tłustych włosów na bazie alkoholu wg. logiki, że tłuste włosy i papier zatłuszczony paluchami, to ten sam łój. Będę też nasączać zakładki olejkami eterycznymi.

 

A czym można by przetrzeć/odkazić fotografie? :bezradny:

 

Ale będę to robić dopiero po remoncie, bo nie chcę tego robić mamie pod nosem (dosłownie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, witam naszego snajpera - niczym Wasilij Zajcew z "Wroga u Bram" :D Jakiego słownictwa ? Sorry, ale że mało sypiam ostatnimi czasy, to i niewiele kumam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, Wasilij Zajcew podobno był propagandą sowietów,za to Simo Häyhä był prawdziwym postrachem w historii wojen i istniał naprawdę ;)

Nie udawaj o czyje słownictwo chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, Mi chodzi o to że ten człowiek ,,legenda,, ma podobny głos do Muńka Staszczyka -prosiłeś o podpowiedż,Wrzucił kiedyś 3 filmiki w dziale Chad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, wiem przecież - nie bez przyczyny w "cudzysłowu" napisałem ;) Ale dalej nie wiem, kiedy niby miałem Go plagiatować, czy cokolwiek od Niego zapożyczać - jam ten autonomiczny Odklej, mój styl zaś, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×