Skocz do zawartości
Nerwica.com

SPSNPCH Międzyrzecz - Oddział X


lukasz88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem nowy na tym forum. Niestety od dobrych paru lat walczę z nerwicą lękową... lęki głównie dotyczą stanu zdrowia oraz śmierci i samotności, nie mogę przestać szukać chorób i zamartwiać się czy ze mną i moimi bliskimi wszystko ok, codziennie coś mnie boli, źle się czuje, jestem zmęczony, źle sypiam, nie mogę się skoncentrować, do tego dochodzi cała masa objawów somatycznych. Niestety terapie w trybie ambulatoryjnym przestały pomagać, a że nie chcę łykać leków i być nimi szprycowany trafiłem na oddział X - Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu.

 

Co mogę powiedzieć na temat miejsca: oddział ten przypomina bardziej sanatorium niż szpital. Nie czuje się tu atmosfery szpitalnej. Ludzie, którzy są tu dłużej bardzo zachwalają sobie terapie i pomoc personelu. Sam personel już na wstępie wydaje się bardzo pomocny i sympatyczny. Wszyscy są do siebie raczej bardzo przyjaźnie nastawieni. Czuć taką atmosferę, że każdy chciałby być pomocny drugiemu.

Oby tylko sam pobyt pomógł coś w sobie zmienić, spojrzeć inaczej na świat. Tak naprawdę jest tu wszystko czego potrzeba do życia... poza brakiem rodziny, niestety tęsknota za domem i najbliższymi pojawia się już od samego początku. I jeżeli coś w moim przypadku przeszkodzi w dokończeniu terapii to właśnie brak małżonki...

Gdyby ktoś rozważał wyjazd do Międzyrzecza służe informacjami i radami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×