Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne ataki...


Kuba680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Pisze bo chciałbym się upewnić czy moje obawy są słuszne z góry dziękuje za pomoc. Od pewnego czasu zacząłem miewać dziwne ataki mianowicie napady szybkiego bicia serca ( momentami bardzo szybkiego ) a przy tym osłabienie, towarzyszyło temu też uczucie jak by to się nie działo naprawdę. Zaobserwowałem też że jakiś miesiąc dwa wstecz czasami pulsowała mi powieka pod okiem lub pulsowanie można był odczuć w różnych częściach ciała. Cały czas boje się że coś mi się może stać, to w kolejce do sklepu, w szkole czy gdziekolwiek. Dodam że bardzo często piszczy mi w prawym uchu i jest wiele dni że czuje się jak naćpany jeżeli można tak to nazwać, słyszy mi się dziwnie i widzi nie potrafie tego opisać. Miewam to często ale nie zawsze. Wczoraj miałem ostatni atak, co najlepsze już zasypiałem w łóżku spokojnie. Nagle ruszyło mnie że coś jest nie tak wyleciałem z łóżka po szklanke wody serce waliło chociaż nie tak bardzo jak kiedyś i czułem się nierealnie potem miałem drgawki całego ciała niewiem czy od ataku czy od strachu. Zaczynam mieć powoli tego dość... znajomy mi powiedział że to może być nerwica ale niejestem pewnien..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba680, po raz setny to samo, najpierw komplet badań - krew, tarczyca,ekg, kardiolog, neurolog, okulista itd - jak te badania wyjdą dobre - a ataki (wcale nie dziwne - jak na nerwicę całkiem klasyczne) dalej będą się powtarzać trzeba będzie odwiedzić psychiatrę i psychologa. Tu na forum nikt diagnozy nei postawi - to może być milion różnych chorób z nerwicą włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego co nerwica jest w stanie zrobic z człowiekiem. Ja na poczatku nie wiedziałam co to nerwica...Jak sie nie jest chorym to sie człowiek choroba nie interesuje. Jak wyżej juz ktos napisał zrób wszystkie badania . Jesli wyniki będą dobre znaczy ze nerwica zawitała i wtedy witaj psychologu i psychiatro. Najwazniejsze sie nie poddawac i nie myslec pesymistycznie a wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×