Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, Miłej pracy,mam nadzieję, że taka jest:) A jak nie to olej to, zawsze można żyć marzeniami lub w przerwach pogadać o głupotach. Macie przerwy, na fajki, palisz? Whathewer, macie prxzerwy? no i w ogóle gadacie coś w pracy? można? o pierdołach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:*********

Ja znow z m dlosciami z nerwow , ciekawe kedy mi to przejdzie , jednym slowem czlowiek nie jest nigdy wolny od somatykow :bezradny:

Za oknem szarosci ciag dalszy.Nie tesknie za latem bo upaly wpedzaja mnie w lęki ale w iosna taka mila ze slonkiem by mogla zawitac .

 

kosmostrada:********* ciesze sie ze zapachy ktore mnie urzekaja robia wrazenie i na Tobie :) Jakbys chciala zakupic flasie to polecam e glamour albo i perfumy , sama tam kupowalam i bylamz adowolona , ceny maja przyzwoite nie zdzieraja jak perfumerie stacjonarne.

 

 

cyklopka :********na jaki kolorek maznelas pazurki???? :105: ja mialam teraz taki niebieski dzins :D przydymiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem się spotkać chłopakiem (z dziewczyną też, jednak to było koleżeńskie, więc odłożyłem), ze szpitala w którym byłem, jakoś razem się skumaliśmy, no i później szlag trafił kontakty, dobry chłopak, ale co z tego jak po szpitalu wszystko się pojebało. Ja to w ogóle wole bliskie kontakty, lepiej się dogaduje, pomimo, że mam z tym problemy, jednak z psycholami jakoś nadajemy na podobnych falach, kiedy byłem zdrów to z normalsami, później z psycholami, z sajko laskami tak samo, na forum trzeba wiele wysiłku a w szpitalu po prostu byłem i już było git. Myślę, że inni też byli git, a to magia wzajemnych relacji w którym mamy okazję się słyszeć i widzieć... Po prostu, jesteś i gadasz... A nie w necie się produkujesz i wymyślasz głupoty aby zwrócić na siebie uwagę, tam tak nie mieliśmy po prostu byliśmy. Szkoda że to się urwało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, mnie pisanie tutaj nie kosztuje wielkiego wysilku , pisze w zasadzie tylko w jednym temacie i mam tutaj znajomych , reszta forum mnie niewiele obchodzi. :bezradny: Pisanie tutaj mi w zupelnosci wystarcza.Jak sie skacze z tematu na temat to sila rzeczy ze nie ma sie blizszych znajomych bo za duza rotacja ludzi jest na forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to pozazdrościć:) Ja zawsze byłem cichy i skromny, nie wiem czy to wada czy zaleta, jednak bycie głośnym na tymforum kosztuje mnie wiele wysiłku. W normalnym świecie po prostu byłem, i była ze mną grupka, mała acz lojalna, tutaj dopiero kiedy "krzyczysz lub jesteś zauważalny" robisz jakiekolwiek wrażenie. Dzięki temu forum nauczyłem się być zauważalny, co stoi w sprzeczności z moją naturą, w realu, cześć, cześć, myślę to i to i wszystko, mam kumpli, tutaj jest gorzej a raczej trudniej, chcesz powiedzieć cześć? To "wykrzycz to" spokojnie wypowiadając się na rózne tematy. Pojebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle bez sensu to wszystko,człowiek chce po prostu być, istnieć sobie, czasem dodać coś od siebie a tu wiatr w oczy i kłody pod nogi, i zmagasz się człowieku, szukasz wszędzie aż trafiasz na to pojebane forum i szukasz dalej, czego szukasz? nie wiem, czegoś, może kogoś, i tak jesteś, produkujesz się, i chooj z tego, dalej cierpisz, i trwasz z nadzieją na nie wiem co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, ale ja tez nie mam za wielu znajomychw realu , tutaj tez nie . Lubie natomiast zblizyc sie z kilkoma osobami i z nimi "trzymac" , byc blizej . Wazne wtedy sa dla mnie ich sprawy i mysle ze wzajemnie. Dlatego pisze tylko na Spamowej i na ksiazkach . Mysle ze jak se odwiedza jakis konkretny watek gdzie jest grupka ludzi i pisze w tym watku dluzej to wlasnie z tymi osobami masz jakies blizsze relacje.

 

 

Do pracy sie musze zbierac pomalu .... No jak mi sie nie chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, czekam na tramwaj wlasnie.

Prowadze sekretariat w takiej fundacji ktora organizuje kursy dla osob bezrobotnych . nie pale ale moge rozmawiac . Zreszta duzo rozmawiam bo stale ktos przychodzi z uczestnikow a to po ksero a to po wode na herbate . No i mnostwo telefonow jest. A na przerwie rozmawiam i jem sniadanko z kolezanka ktora tam uczy angielskiego.

 

 

Ḍryāgan, :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a to czy ty nie jesteś taką fajną, tajemniczą panią w okularkach?:) W sekretariacie:) Ja też mogę pogadać ale jak przystało na nerwicowca to zaraz zacznę o problemach gadać a chciałbym pobajerzyć:) I jak ja mam to zrobić, jak mam być zajebisty, skoro nie jestem, choć czasem się staram. Czy to wystarczy;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, bylam bezrobotna prawie 3 lata ... wiec wiec co to znaczy i jesli moge im pomoc nawet cos doradzajac to jestem z siebie zadowolona . Zreszta lubia mnie kursanci bo do kierowniczki docieraja same o mnie pochlebne opinie a ja cenie sobie ten kontakt z ludzmi i staram sie byc mila i pogodna . Po poprzedniej pracy zostala mi fobia spoleczna wiec ciesze sie ze tutaj moge ja oswajac.

 

Wlasnie dotarlam i ide ogarniac sprawy pracowe ;)

 

Lusesita Dolores, tez lubie rosol , gotuje na wolu i kuraku . Powinien byc wlasnie z kilku rodzai mieska. czasami jak mialam dorzucalam tez kawalek kaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×