Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! :papa:

 

Słońce chyba zapomniało o nas, czyżby wpadło w depresję? Tak ponuro bez niego. :(

 

Byłam na małym spacerku, rozruszać się nieco, bo wstałam połamana. Trochę wieje dzisiaj, więc spacer był krótki.

 

kosmostrada, fajnie masz z tym szumem morza... pewnie też wieje u Ciebie, skoro fale są.

Rozhulałaś się ostatnio moja panno, ale to dobrze, korzystaj z lepszych chwil. :D

Polecam Ci taki masażer z podczerwienią, może znajdziesz jeszcze lepszy.

 

platek rozy, buszujesz dzisiaj po Krakowie? :D

 

Lusesita Dolores, Ḍryāgan, tylko nie płaczcie! :D pozdrawiam!

 

Carica Milica, Poznań też ładny! Cześć :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hej Kochana! Mówisz tlen dziś zażyty? :smile:

No właśnie zdziwiłam się, że są takie fale, bo na lądzie na razie spokojnie.

Chciałam Ci powiedzieć Słońce ku wsparciu, że od powrotu znów wróciłam do dawkowania leku co drugi dzień ( a jak miałam ten straszny kryzys to łykałam trochę częściej). Chcę na najbliższej wizycie przedyskutować zejście bardziej i docelowo doraźne branie, jak będzie katastrofa. Nie poddawaj się z tym odstawianiem, może jednak spróbuj, jak już wiosna się rozbucha.

 

Carica Milica, Ja tym morzem okrutnie się cieszę, jednak poza sezonem...

Poznań jest ok. Też zazdroszczę trochę Plateczkowej, bo jednak więcej się dzieje, prościej sobie jakoś fajnie wolny czas zagospodarować. I ma fajne lumpki. :D

 

Lusesita Dolores, Ḍryāgan, Oj tam oj tam... ;)

 

JERZY62, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Carica Milica, mirunia wrocilam :papa: Siostrze doradzilam piekne Flowerbomb :105: spodobaly jej sie chociaz chciala cos lzejszego bo ona raczej ma taki odmienny gust od mojego jesli idzie o perfumy i lubi w stylu Aqua di Goia czy J adore. Jednak bombka ja zachwcila . Wrocila zadowolona.

Na kawke poszlysmy do Tajemniczego ogrodu ktory jest pieknie odremontowany i wnetrze calkiem zmienione .Podoba mi sie ta knajpka w aktualnej wersji:)

I do taniej ksiazki na koniec zajrzalam ale nie bylo juz tej ksiazki ktora kiedys sobie upatrzylam ale nie mialam wtedy kasy. :bezradny:

A teraz ziemniaczki obralam i zjem gulasz z indora z buraczkami.

 

Co macie w planach na popoludnie????

 

 

Carica Milica, wspolczuje bardzo klopotow z bojlerem , nie znosze jak nie moge sie umyc.

Kiedys w tamtym roku pamietam ze jakas rura pekla kolo bloku i nie mialam wody kilka dni ... jej dowozili nam w beczkowozie wode i musialam sie myc w misce . Wrrrr.

 

 

mirunia u mnie tez pogoda nie zachwyca , burosc jest tyle ze dosc cieplo bo 12 stopni.

 

kosmostrada ale wyjscie zaliczone wczorajsze :great: zawsze to cos innego i w dodatku pobyc wsrod ludzi w przyjemnym aspekcie.

 

Witam niewitanych :papa::papa::papa: i zycze milego popoludnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana ale u Ciebie w miescie tez na pewno sie sporo dzieje tylko nie wiesz o wielu eventach bo nie masz fb a teraz najwiecej to sie tam zaklada wydarzen i informuja o wszystkim o wystawach , o koncertach o jedzeniowych targach czy promocjach. Nie masz fb jestes wykluczonyw pewien sposob :bezradny: . takie czasy. Ja glownie stamtad czerpie wiedze o tym co sie w moim miescie d zieje. Teraz nawet biblioteki swoje fb maja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Mam poczucie poświęcania choć trochę uwagi wszystkim, zwłaszcza, że wszystkich czytam. Tak jak na dużej imprezie towarzyskiej - z niektórymi zamieniam słowo, a z niektórymi gadam przez pół godziny. Jest to naturalne. Nie widzę powodu, dlaczego miałabym się gdzieś przenosić.

 

Śmiercionauta, Oooo ktoś tu ma lepszy humorek! :great:

 

mirunia, Zastanawiam się, czy za radą Plateczkowej nie zrobić sobie takiego fikcyjnego konta, co by wydarzenia śledzić... :bezradny:

 

platek rozy, Dzień z atrakcjami! :great: Zupełnie stabilna nie jesteś, to i ma prawo Cię rozbujać... :?

Ja odchorowuję imprezy - nie robię nic... :smile: Zaraz się jakoś zbiorę, pojedziemy kupić żarcie dla psa, drobne zakupy, no i potem po taniości zjeść na wieczornej przecenie. ;)

Bardzo mi się podobają "męskie" bomby, młody ma nawet próbkę. Jak mówisz, że taka fajna to koniecznie powącham Flowerbomb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana niuchnij sobie bombke jak bedziesz gdzies w perfumerii , dla mnie jest piekna , mocna i bardzo kwiatowa , pysznie slodka . Ladnie na mnie lezy :)

O napisz co zjadlas smacznego , jak ja uwielbiam czytac o jedzeniu :D

Ja na kolacje zrobie omleciora z feta omomom. A na sniadanie ukrecilam twarozek z rzodkiewa i szczypiorem .

 

Znalazlam fajny przepis na ciacho!

 

JAGLANE BROWNIE Z MARCHWI I BATATÓW Z TAHINĄ

 

SKŁADNIKI:

 

Ciasto:

- 3 spore bataty

- 3 spore marchewki

- 2 banany

- szklanka suchej kaszy jaglanej

- 3/4 szklanki tahiny

- 1 szklanka dowolnego mleka roślinnego

- 1 czekolada 70% 100 g

- 2 szklanki mąki orkiszowej typ 2000

- 2 łyżeczki proszku do pieczenia

- 3/4 szklanki dobrej jakości kakao

- szklanka nierafinowanego cukry trzcinowego

 

Polewa:

- 2 czekolady 70% po 100 g

- szklanka dowolnego mleka roślinnego

- dowolny składnik do słodkiego smaku (cukier trzcinowy, syrop daktylowy itp.)

 

WYKONANIE:

 

Ciasto:

- bataty i marchewki pokroić w spore kawałki i upiec w 200 stopniach do miękkości (ok. godzinę)

- kaszę przepłukać wrzątkiem kilka razy i ugotować w 2 szklankach wody przez ok. 15 min. Wystudzić i zmiksować na gładko razem z bananami, batatami i marchwią i tahiną

- wymieszać mąkę z proszkiem i kakao

- mleko zagotować, dodać cukier i połamaną czekoladę. Mieszać do połączenia się składników

- do miski z sypkimi składnikami dodać zmiksowane warzywa i banany oraz roztopioną czekoladę. Dokładnie całość wymieszać.

- formę o wymiarach 25 na 40 wyłożyć papierem do pieczenia i wylać masę. Wyrównać wierzch. Piec 35 minut w 175 stopniach. Wystudzić.

 

Polewa:

- mleko zagotować, dodać połamane czekolady i słodziwo do smaku. Mieszać aż składniki się połączą

- wylać na ciasto i można posypać cynamonem

 

http://weganon.blogspot.com/

i link z ktorego pochodzi jakby ktos chcial zajrzec po inne pysznosci :)

 

Śmiercionauta, po raz 1 byles w Kraku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ogladałam eurowizje krajowa - wygrał Michał Szpak szkoda że nie Margaret

Piosenka Margaret na scenie nie wypadła tak dobrze, jak na nagraniu studyjnym i brzydko tańczyła, tak że cieszę się szczęściem Szpaka :brawo:

 

Ḍryāgan, nie siej defetyzmu :roll:

 

Słońce chyba zapomniało o nas, czyżby wpadło w depresję? Tak ponuro bez niego. :(

 

On nie odwrócił swego oblicza...

 

21def5bf1d3a86bf3d5c9d163815af3f.jpg

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×