Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, Do jakiegoś konkretnego?

Tak, do motoryzacyjnego.

Muszę kupić malutką rzecz za 2zł, ale żeby pojechać po nią do miasta, to muszę zapłacić za dojazd autobusem 3,80zł w jedną stronę i 3,80zł w drugą no i jeszcze autobusy do mojej miejscowości kursują tak rzadko że cały dzień mi się zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolega na wsi teraz przebywał?

Od 21 lat mieszkam na wsi.

 

To ciekawe by było, gdybyście tak wszyscy spotkali się w realu. I gdybym ja tutaj na spamowej miał transmisję : p

Ja odpadam, za daleko mam. Nie wiem gdzie będzie spotkanie, ale ja mam wszędzie daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym otwierała dziś Spamową?

 

Dzień dobry więc Wszystkim!!!

 

U mnie pogoda bez zmian. :( Wstałam z takim bólem łba, że ledwo dowlokłam się po procha przeciwbólowego. Teraz weekendowo latam ze szmatą. Na 12tą lecę zrobić pazury. Wieczorem idę na wernisaż. Już mam nerwa, ale trudno, jakoś to przetrwam. Mam nadzieję, że skończy się przyjemnie ten dzień.

Jak się dziś czujecie?

 

Życzę Wam miłego dzionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jak pusto, mam nadzieję, że tak bardzo zajęci jesteście, a nie że nie macie siły pisać.

Pazurki świeże są, kolor dziwny, w zależności od światła szare, zielone, fioletowe... :shock: Dałam się namówić moim kosmetyczkom.

Teraz dopijam kawę ( pindzisiontom :roll: , nawet u kosmetyczki dziabnęłam) i chwilę odsapnę po wrażeniach.

Strasznie mi się chce spać. Głowa boli.

Jeszcze dziś trzeba się poudzielać towarzysko... A ledwo na oczy widzę.

 

detektywmonk, Zdrówka życzę, kuruj się!

 

Lusesita Dolores, Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie ze spaceru z psem, cały czas siąpi, jak mam wyjść w zamszowych butach? :evil: Psuje mi to całą koncepcję...

Nie wiem, jak u Was, ale u mnie ludzie chodzą jak zombiaki. Spotkałam sąsiada, to myślałam, że jest napity. :? Mówi, że tak się źle czuje, że ledwo idzie. Nawet pies jest zamulony. A w parku dwa zdechłe ptaki, przedwiośnie jest dosłownie zabójcze. :roll:

Nie wiem, jak się mam zebrać do kupy. Piję napój witaminowy, może mnie trochę otrzeźwi.

 

takie tam, To faktycznie nieźle odświeżyłeś czuprynę. Fajna długość, bo związać możesz, tudzieź koczka zrobić. :105:

 

Marcin2013, Purpurowy to Edward Nożycoręki... :D

 

Dziewczynki gdzie jesteście? Wypatruję Was z niepokojem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jestem bardzo zadowolony, są dużo fajniejsze :smile:

 

Marcin2013, pewnie Purpurowy wpadnie tu z nożyczkami i maszynką ;)

 

Ḍryāgan, dzięki, przydało się odwiedzić fryzjera :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, :papa: uważaj, purpurowy z brzytwą przyleciał!!! :shock:

Szkoda by było takich fajnych loków... jakom baba, chciałabym mieć takie włosy.

Dobrze, że odwiedziłeś fryzjera, bo włosy odżyły.

 

Tak w ogóle Dzień dobry Wszystkim! :papa:

 

Dzień koszmarny, po wczorajszym słońcu ani śladu... buro od rana, kropiło nawet. Dobrze, że weekendzik, bo już miałam dość tego tygodnia.

Siedzę w kołnierzu ortop. może trochę chociaż pomoże. Najgorsze poranki, wstaję połamana i bolesna. Są chwile, że ciut lepiej, ale to tylko chwile.

 

kosmostrada, to masz extra wyjście wieczorne. Chyba aż tak nie leje, żebyś zamszowych butków nie mogła założyć. Nic im nie będzie, jak lekko zmokną. Ja mam wszystkie zimowe zamszowe, bo takie lubię.

Posprzątałaś chyba chałupę na błysk, ja nie tykam się z tymi bólami, może nie zarosnę brudem. Jutro jedynie zetrę kurze z mebli, coby dać wrażenie, że czysto. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani witajcie :*********

ja zyje , lepiej niz wczoraj chociaz tak do konca to nie jakos niezle. Bylam pozalatwiac kilka rzeczy min po karte miejska , u pani K na indywidualnym spotkaniu , na zakupach ...

Teraz urzadzam wielkie pranie .

Pogoda ciulna , szaro , buro i depresyjnie bardzo.

 

Pobawilam sie makijazem i mirunia ma na poczcie a kosmo na pw fotke z efektem :P

 

mirunia, Kochana tulam :********* tez ostatnio chjodzilamw kolnierzu po domu ... kolana mnie bola i rece dretwieja od szyjnego... Pogoda daje do wiwatu.

 

kosmostrada :********* pokaz maniciur :uklon::uklon: jestem szalenie ciekawa tego kolorku . Lubie takie niebanalne :105: Na wernisaz idz , idz , zawsze to cos nowego i cos ciekawego obejrzysz ! :) napisz jak wrazenie po. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj! Niesamowite masz te oczy (soczewki), dobrze Ci w takim jasnym makijażu oczu- szaro-błekitnym.

To już próba generalna przed halloween? :D

Cieszę się, że dzisiaj czujesz się mniej depresyjnie i masz energię do działania. :great:

 

Lusesita Dolores, :papa: fajne są zamszaki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×