Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie bioderko dalej boli i udo trochę też :(

Co się stało? Może jakiś masaż by ci sie przydał?

Nio czekam i czekam na masaż :bezradny: Nie wiem od czego, w pracy dużo drepcę, w szkole dużo siedzę na twardym, noszę wszystkie podręczniki i zeszyty świata w torbie na boku, raz mam buty na obcasie, raz bez :-|

Nie przechodzi.

 

cyklopka, Zalajkowałaś? :D

Aja :smile: "Putting on some music, while I'm watching the boys..." :105:

 

"Pożaliłam się" mamie takiego pociesznego trzecioklasisty, że zeróweczka owszem, ale chłopcy z trzeciej i czwartej klasy nie przychodzą się już do mnie przytulać. "Może to i lepiej". Śmiechom nie było końca. 8)

 

Ale ogólnie to wstawanie rano, piździ, wkurw, zimno, period, kolokwia, chłodno, boli i ochota pieprznąć tym wszystkim o regał :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Nie no może nie będzie tak źle, może to nie zapowiedź katastrofy, ale tak Ciebie masakruje przesilenie wiosenne. Ja też mam teraz problemy z zasypianiem, a miałam tylko w najgorszych momentach.

 

Davin, Czekam więc na szczegółowe relacje. ;)

 

na_leśnik, Argish, No heloł, heloł!!! Co tam u Was moi drodzy?

 

cyklopka, Rozumiem, rano u mnie też ogólna koopa, a kolokwiów nie mam, skoro świt nie wstaję i torby ciężkiej nie noszę. Więc głaskam Cię i głaskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, u mnie w aucie raczej klasyki z lat 90 lecą ale że mój dysk poszedł się j... czyli na inny świat (w tym kilka tyś. mp3) to muszę teraz spisać co chcę mieć. Śmieszy mnie to że mimo gównianego dzieciństwa to muzyke której słuchali moi rodzice uwielbiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Rozumiem, rano u mnie też ogólna koopa, a kolokwiów nie mam, skoro świt nie wstaję i torby ciężkiej nie noszę. Więc głaskam Cię i głaskam.

Nie chcę się już uczyć, nie chcę patrzeć na tych prowadzących, nie chcę słuchać tych koleżanek.

 

Wiecie, co mi tępa rura znowu powiedziała? Nie zapamiętałam dokładnie jakimi słowami, ale że czas szybko leci, a ona sobie nie wyobraża, jak będzie miała 30-stkę, coś w stylu koszmar/dramat/masakra. No dla niej na pewno, bo już teraz mając 20 wygląda na starszą ode mnie, wiecie, na taką typową Kryśkę ze sklepu/urzędu.

Serio, jeszcze raz się do mnie odezwie, to ją uprzejmie poproszę, żeby do mnie lepiej nic nie mówiła tak do końca szkoły, a jeżeli już musi, to w formie "proszę pani". :roll:

A, jeszcze mówiła, że jej babcia jest śmieszna, bo maluje rzęsy i usta jak wychodzi do kościoła, że przecież w jej wieku się nie powinno malować. To coś mruknęłam, że jasne, babcię najlepiej położyć na katafalku. Choć nie sądzę, żeby wiedziała, co to katafalk :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim :)

 

kosmostrada, dziekuję, przyjemnie minał. Jutro kolejne zajęcia z dwiema grupami, ale część studentów już znam, bo chodzili wcześniej na inne moje zajęcia. Powinno być wesoło.

 

cyklopka, a lekarze też pomysłu nie mają?

 

Carica Milica, to może teraz czas na turbofolk? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Nie denerwuj się Kochana, ja się obśmiałam jak norka, jak to poczytałam. No tak - 30 lat ,straszny wiek, w sumie starość... Ja w zasadzie powinnam się już do grobu szykować. Zaraz sprawdzę, czy mam stosowną kiecę... :lol:

 

Argish, Wielu z nas terapia dużo dała, czy daje, więc też trzymam kciukasy za Twoją!

 

na_leśnik, A macie dobry twaróg na te pierogi? :smile:

 

takie tam, Znaczy jakieś atrakcje planujesz dla studentów dla śmieszkowania? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×