Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Papiery do szkoły przejrzane, referat niegotowy, słucham jugosłowiańskiego popu :105:

A co konkretnie?

Sergej Ćetković

 

Ja zalewaną piję kawę raz dziennie raczej po południu, bo mi poprawia trawienie, taki sekret :mhm:

 

Siarlek, jeśli nie brałeś do tej pory xanaxa i weźmiesz doraźnie, to usiądziesz zanim ci każą usiąść i będzie ci z grubsza wszystko jedno co powiesz ;)

 

28355953.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siarlek nie bierz tego xanaxu

Znaczy przed rozmową nie bierz. A jak się chcesz zchillować pacząc w ścianę, to ok :pirate:

 

Chyba w piątek urywam się ze sprawdzianu z chemii, bo w niedzielę mam dwa kolejne sprawdziany i referacik, i zwyczajnie po ludzku nie wyrobię.

Jutro jadę na praktyki, po praktykach do pracy, a w piątek na 6:30, bo odrabiam dyżur, co się zamieniłam. Będzie śmiesznie.

 

Dzisiaj o 8:00 rano jeszcze przysypiałam i koleżanka z pracy mnie zbeształa, że siedzę w POMIESZCZENIU w CZAPCE. A zwyczajnie chłodno było i chciałam wykorzystać 10 min przerwy, żeby się trochę zagrzać przed pracą. Ale to jest chyba takie typowo nauczycielskie, że się z przyzwyczajenia upomina cały świat.

 

Żebym ja k**** nie zaczęła ich upominać, że się zasłania buzię jak się ziewa oraz robi to po cichu, a nie jakieś "Łyyyyyyyeeeee!" albo "Phuephraham, ale taha jesteh smeczona, słuham cieh"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,opiekuję się 82 letnim dziadkiem,który jest bardziej pierdolnięty niż ja...koszmar!Dzisiaj mi powiedział w tajemnicy że cyt."mam wzwód fallusa,jak mam się rozprężyć?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×