Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką miarą, przepraszam będziesz sprawdzać czy ta osoba jest tak beznadziejna jak ty? Ja cię rozumiem, myślę, że wiele osób z forum rozumie co przeżywasz. A jak będziesz miała paru kandydatów, to jak wybierzesz odpowiedniego i jaką metodą wybierzesz metodę wybrania kandydatów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu,

no ja wiem o co Ci chodzi, wychodzisz z założenia, że syty głodnego nie zrozumie...

zastanawiałem się tylko jak to w praktyce będzie wyglądać, ale może jakoś samo się potoczy... myślę, że najlepiej jak się rozejrzysz po forum i będziesz zagadywać do takich ludzi na priw, nie chce wskazywać palcem, bo przecież nie będę pisał kto tu jest beznadziejny :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, czy jest tu z nami moderacja?

 

Nie chcę robić za kapusia, ani za naczelnego ORMOwca, ale to jest już flood. Dopóki Niemampomysłu roniła swe gorzkie żale na swym temacie, wszystko było ok. Teraz zaczyna floodować powoli całe forum. Niebawem całe zamieni się w jej wynurzenia na temat swej ogólnej beznadziejności i chęci znalezienia kogoś równie wzbudzającego litość co ona oraz powszechnego braku zrozumienia ze strony użytkowników. Wszystko ma swe granice. Flood w jednym topicu autorskim jest ok, ale bez przesady.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jakos się bedziesz musiała z tą osoba porozumieć. Ja mam ciężką depresje i codzienne myśli samobójcze, jeśli wiesz jak depresja wplywa na postrzeganie swiata i siebie samego, to wiesz, ze Cie rozumiem bez słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×