Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, ale też są ludzie, którzy żyją samotnie i nie mają z tego powodu zaburzeń. I nie można zakładać, co się w przyszłości wydarzy, albo nie wydarzy, bo nikt nie zna przyszłości. A jak ktoś już założy, że na pewno nic mu się w życiu nie uda, to wtedy już pies pogrzebion.

 

Jak byłam nastolatką/młodą dorosłą, to też bardzo chciałam mieć chłopaka i nie miałam, i mi było smutno, a jak już miałam, to po 3 tygodniach stwierdzał, że nigdy mnie nie pokocha i mi było jeszcze smutniej. Teraz już mam do tego dystans, bo nie zakładam, że życie to bajka prowadząca nieuchronnie do hajtnięcia się księcia z księżniczką, tylko proces, na który się w jakimś stopniu ma wpływ, ale też akceptuje się, że się nie zna przyszłości i można być szczęśliwym niezależnie od tego, jak się życie potoczy.

 

psychicznie chorym psychiatrzy przepisują loda na receptę?

Chyba takiego z mleka i poziomek...? Albo z tych śmiesznych białych malin.

no niestety nie.

Ale kto wykonuje takie usługi? Personel medyczny czy prywatne osoby po uprzednim wyrażeniu zgody i przebadaniu na obecność chorób zakaźnych, bo prostytutki są nielegalne.

 

Jesteś brzydki i brzydko piszesz ("uwież" i takie tam...), nie ma żadnej nadziei, nie wiem, dlaczego ludzie tego nie rozumieją. :(

Wyjdę na hipokrytkę, bo już chciałam dumnie stwierdzić, że kto jak kto, ale ja skreślam facetów głównie za gramatykę i ortografię, ale niestety, ładne usta i tyłeczek są w stanie czasowo umniejszyć braki gramatyczno-stylistyczno-słowotwórcze :roll::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nawet zwierzak miałby go dość :?

owsik, może za niewidomą się weźmiesz? Nie będzie przeszkadzał jej Twój wygląd a jeszcze lepiej jakby i głuchoniema była wtedy juz pełnia szczęscia bo nie słuchałaby Twoich wynurzeń.

 

Lepiej niech weźmie się za naukę, bo pozostanie taki tępy do końca życia. Życie na tym polega, żeby zdobywać wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×