Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

estera1, mam dość regularne cykle - co 30 dni, specjalnie sobie to zapisuję 8)

agusiaww, dopiero w poniedziałek będę mogła iść do laboratorium, jutro się nie wyrobię czasowo :bezradny:

teraz wróciłam z pracy, widzę że kreska się "wyprostowała", pojawiła druga... ale nie chcę się sugerować wadliwym towarem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, to sobie odpusc ale kochaj sie z mezem z przyjemnosci i bez zabezpieczen i zdaj sie na to co ma byc to bedzie" znam pare osob, ktore naprawde tak sie w to wczuly, ze im nie wychodzilo, a gdy tracily nadzieje i zaczely olewac temat to ta daaam ;) glowka do gory:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, jak masz do 35 to mozesz sobie odpuscic i kochac sie dla przyjemnosci, jak natomiast powyzej to juz nalezałoby diagnozowac. A w ogole prolaktyne badałas? Bo przy braniu antydepresantów moze byc podwyzszona i to moze byc problemem. Wiem ze leków nie bierzesz chyba ale hormony zawsze mozna zbadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiadywałam się ile takie badania kosztują i u mnie w mieście za cały pakiet dla przyszłych mam trzeba zapłacić 399 zł, niestety nie mam tyle pieniędzy :shock: wiec chyba zbadam samą prolaktynę, bo tarczycę miałam robioną jakieś pół roku temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, witajcie :) Mogę dołączyć? Planuję ciążę, obecnie staramy się z mężem drugi cykl. Niestety mam nawrót nerwicy lękowej i od tygodnia muszę znowu być na lekach :(

Oczywiście leki podnoszą mi znacząco prolaktynę i razem z nią tsh trochę podbija, ale jestem pod opieką endokrynologa i mam nadzieję, że utrzymamy hormony w ryzach.

Psychiatra i ginekolog wydali pozwolenia na starania, więc działamy dalej. Jutro testuję.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, ja bralam lek (seroxat) i zaszlam na nim w ciaze- czego wcale nie planowalam i nadal przyjmuje 1/2 dawki minimalnej czyli 10 mg i wszystko jest ok .

 

powodzenia w staraniach :*

 

ja dzis bylam na usg- 34 tydzien a Synek wazy 2,470 kg :D rwa mi okropnie znow dokucza ledwo moge chodzic tak boli, no ale duzy chlopiec to i uciska tu i owdzie...

 

mam do Was pytanie- wiecie moze gdzie moge znalezc normy PI? to jest przeplyw przez tetnice pepkowa czy jakos tak, bo mam podany wynik na usg a nie moge nigdzie znalezc jakie sa wartosci prawidlowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny udało mi się! Jestem w ciąży. Boję się co teraz będzie, bo do leczenia wróciłam 7 dni temu jak Kropek już był... Czy mu ten lek podany nagle nie zaszkodził... co innego jakbym brała go dużo wcześniej przed zajściem..echh... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, spokojnie, jak mozesz to zmniejsz o polowe np. tak jak mili. Jak musisz brac cała dawke to bierz, bo moze byc gorzej psychicznie a uwierz to na dziecko dobrze nie wpływa, wiec jak sie czujesz w miare stabilnie to zmiejsz, a jak nie, to bierz całą dawke i spokojnie. Ja juz tu wklejałam mase badan ze oprocz paro i fluo (rozne opinie) reszta antydepreantow jest w miare bezpieczna i gratulacje :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, spokojnie, jak mozesz to zmniejsz o polowe np. tak jak mili. Jak musisz brac cała dawke to bierz, bo moze byc gorzej psychicznie a uwierz to na dziecko dobrze nie wpływa, wiec jak sie czujesz w miare stabilnie to zmiejsz, a jak nie, to bierz całą dawke i spokojnie. Ja juz tu wklejałam mase badan ze oprocz paro i fluo (rozne opinie) reszta antydepreantow jest w miare bezpieczna i gratulacje :great:

Dziękuję Agusia <3

Teraz będę do Was częściej zaglądała :) Postaram się nie denerwować,ale w 2012 miałam poronienie i dlatego tak świruję. No i dlatego, że mam nerwicę oczywiście. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×