Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

bonsai, spoko, odkujesz się w weekend, jak będziemy wybierać martensy dla cyklopki 8)

 

kosmostrada napisał(a):

cyklopka, Z tego wynika, że bardzo ładnie przeszłaś tą ospę, a w późniejszym wieku różnie bywa.

Trochę to podejrzane, nie?

 

Niekoniecznie, miałaś ospę, sprawa załatwiona. Ja się bałam powtórki bo podobno w dzieciństwie miałam ospę bez gorączki i z paroma kropeczkami, a w tym roku trzy razy mi się zdarzyło pracować przy epidemii. Raz z dziewczynką już obsypaną, z którą było dużo wspólnego kontaktu fizycznego :P (bez skojarzeń). Ale wszystkie dzieciaki w tym roku miały strasznie lekkie te choroby.

 

mirunia, a stroik na jaką okazję i jakiego rodzaju? :) Pokaż później! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, Star Wars: The Old Republic. Z gier online gram tylko w to. GuildWars musiałam odpuścić, bo dodatek był kosztowny, a nie mam tyle czasu na granie, co kiedyś. Nie była to łatwa decyzja, ale nie można grać we wszystko. Zwłaszcza jak się ma pracę i inne rzeczy.

 

Poprawka: nie pogram sobie, bo przecież muszę ściągnąć i zainstalować dodatek :hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, mnie akurat znicze ktore kupuje na Wszystkich Swietych sluza caly rok , bo pozniej dokupuje tylko wklady .A wtedy jest najwiekszy wybor w sklepach dlatego zawsze co roku o tej porze, wymieniam znicze na nowe. I jezdze tylko do mamy , babci i dziadka bo leza w tym samym grobie.Nie widze w tym nic zlego ani nie traktuje jak jakiejs komercji , raczej tradycja jak Swieta :)

Mysle ze mamie by bylo milo jakby wiedziala ze o niej pamietam a bylam z nia bardzo zwiazana i to ze jezdze to w pewien sposob jest tez moj szacunek do niej ze starala sie mnie i siostre wychowac mimo ze zyla z alkoholikiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, dobrze, że sam potrafisz takie rzeczy zrobić. Ja ostatnio miałem awarię boilera u matki. Prawie 300 zł za naprawę poszło :hide:

 

To tylko zakręcenie wody i odkecenie i zakręcenie 2 śrub. :mrgreen:

 

platek rozy, chodzi mi o zawalenie grobów tymi zniczami i kwiatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wydaje mi się, że takie pokolenie jest i rosną nowe, co dla większości wiertarka to tylko dźwięk w dubstepie :mrgreen: . Ja też do niego należę ^^ Myślę, że tych takich mechaników, fachowców, budowlańców itp itd to kiedyś siłą rzeczy było dużo więcej bo kiedyś nie były tak popularne i ogólnodostępne technika i kierunki ścisłe, tylko szkoły zawodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majsterkowanie w domu jest fajne, człowiek ma potem satysfakcję i jakieś takie ogólne zadowolenie.

 

I jeszcze w samochodzie lubię grzebać. <3

 

Aurora88, martensy kojarzą mi się z młodością, nie wiedziałem, że jeszcze ktoś je nosi. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, no właśnie nie mam zmarłych, których mogę szanować, dlatego nie chodzę i nie celebruję.

 

bonsai, nosi cyklopka najwyraźniej. I co to za tekst o tej młodości, przecież Ty jesteś jeszcze młody! :P Może Ci się z nastolęctwem kojarzą, bo mi w sumie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×