Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, ale on jest mlodszy ode mnie o jakies 11 lat chyba :mhm:

Mnie osobiście takie rzeczy kręcą, ale co kto lubi :mrgreen:

 

Kącik porad Davina się rozkręca :lol:

 

Ale miejcie litość nade mną, ja mam ospę, mogę mieć powikłania na serce i co nie tylko :hide: Na pewno w pracy będzie bardzo smutno beze mnie, to chłopak będzie miał szansę zatęsknić. (No chyba, że jest gejem albo lubi filigranowe brunetki z dużym biustem). Aua, moje serce, mam powikłania!

 

Gorączka mi rośnie :hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ale on jest mlodszy ode mnie o jakies 11 lat chyba :mhm:

Mnie osobiście takie rzeczy kręcą, ale co kto lubi :mrgreen:

 

To ja jestem za stary dla Ciebie :P

Szybko się uczysz 8)

 

 

Trzeba iść spać, bo ja na wieczór jakiejś hipomanii dostaję dziś... :/

No ja się martwię, czy mam dobry humor z dobrego oglądu na życie, czy mi się mania zaczyna. Czekam na termin od psychiatry :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, lubisz takich maluchów? To może Ty im matkować chcesz!

Wcale nie chcę. Nie mam silnego instynktu macierzyńskiego, a już na pewno nie względem osób posiadających zarost na twarzy. Nie zwykłam ludziom mówić, co mają robić ze swoim życiem, koszul też nie prasuję. 8)

 

Natomiast w drugą stronę, starsi ode mnie albo się od razu wymądrzają, że się znają na czymś lepiej ode mnie, albo mnie traktują jak powietrze. Nawet jakbym chciała wyrwać pana w średnim wieku, to bym nie wiedziała ani gdzie takiego poznać, ani o czym z nim rozmawiać. :bezradny:

 

Przy osobnikach młodszych o mniejszych czuję się pewniej, łatwiej mi ich sobą zainteresować. I mieszczą się do torebki. 8)

 

Albo wprowadzać w arkana ars amandi...

Z moim doświadczeniem to BUAHAHAHAHAH :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykąpałam się i oczyściwszy również umysł , doszłam do wniosku po dzisiejszym wieczorze na Spamowej, że nasze forum ma wiele możliwości rozwoju. Chociażby Kącik Porad Davina - no szkoda by było, żeby ta łaska spływała tylko na Spamowiczów, niech i szeroki lud ma do tego dostęp.

No i na pewno Klub Seniora koniecznie!

 

Idę oglądac francuski serial kryminalny, na rozładowanie napięcia, spowodowanego tak wielkim problemem jak Acherontii - w wyniku mojego zimowego cukroholizm przytyłam kilogram, więc od jutra dieta. :why: Czemu to życie jest takie brutalne... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×