Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to budujące, że człowiek może spokojnie spac, bo przyjaciele z forum mu znajdą drugą połówkę... :105::lol:

 

cyklopka, Jestem absolutnie za ominięciem drogi internetowej i klasycznym flirtowaniem w realu! :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ale Ty jesteś mentalnie zajęta, nie ma co chwilowo do Ciebie startowac... :D

Myślisz, że gej... :zonk: No ale to będzie świetnym kumplem!

Trzeba się mieć czym martwić na zapas :zonk:

 

Pierwszy raz w życiu jestem w stanie nie zrażać do siebie ludzi, co było nagminne, kiedy się nie leczyłam, czyli całe życie minus ostatnie pół roku, powinniście mnie wspierać :(

 

cyklopka, a Ty w ogóle masz do niego numer telefonu? Może wysłałabyś mu sms-a!

Pewnie, że nie mam.

 

Halo, dopiero od dwóch tygodni jestem zakochana i już mam wszystko wiedzieć? :bezradny:

 

cyklopka, a co będzie jak się trener okaże cyklopem?

A to jest akurat bardzo możliwe.

 

Ja mam bardzo skrupulatnie ułożoną kolejność rzeczy, o które się będę martwić :mhm:

 

1. czy będzie z nami dalej pracował

a) czy chce pracować dalej z nami (wyjaśniło się na TAK)

b) czy dyrektor się zgadza (wyjaśniło się na TAK)

c) czy mu uprawnienia wystarczą

2. czy ma kogoś

3. czy jest gejem

4. czy lubi Gwiezdne Wojny

5. czy jestem dla niego tylko koleżanką z pracy

6. czy jest cyklopem

 

I planuję się martwić tylko jedną sprawą na raz :nono: Aktualnie jestem przy kwestii 1c) 8)

Tak że nie siać paniki, bo mi tętno skoczyło :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to budujące, że człowiek może spokojnie spac, bo przyjaciele z forum mu znajdą drugą połówkę...

 

C'nie? :mrgreen:

Do mnie ostatnio siostra pisała, że znalazła mi dziewczynę gdzieś w tropikach (pracuje jako pilotka wycieczek w różnych dziwnych miejscach). Podobno mulatka, modelka i do tego pasjonatka fotografii! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to budujące, że człowiek może spokojnie spac, bo przyjaciele z forum mu znajdą drugą połówkę...

 

C'nie? :mrgreen:

Do mnie ostatnio siostra pisała, że znalazła mi dziewczynę gdzieś w tropikach (pracuje jako pilotka wycieczek w różnych dziwnych miejscach). Podobno mulatka, modelka i do tego pasjonatka fotografii! :105:

 

My też mamy dla Ciebie laskę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, to jest kolejność chronologiczna spraw do wyjaśnienia, a nie wg. priorytetów.

 

Ale wiecie, że w fanklubie Star Wars, to mam prawie same ciacha i większość wolna? :P

 

To why trener, why? :time:

Że niby serce nie sługa?

Wszak tłumaczyłam, zaczęło się od takiej mojej niezobowiązującej fantazji, a potem zyskał przy bliższym poznaniu :uklon:

 

A z resztą, terapeutka mi kazała się zmonitorować, czy się nie wypalę od nadmiernego pobudzenia, a psychiatra się chyba gniewa, bo nie mogę coś od niej wyciągnąć terminu następnej wizyty, po tym jak przegapiłam :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×