Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie do facetow


agu09

Rekomendowane odpowiedzi

czy to nie jest wrecz okropnie przerazajace ze zyczysz smierci brzydkim ?

 

No wiesz, często życzę tego całej ludzkości, ale poza tym, to był sarkazm.. To, co miałbym napisać na poważnie jest dla mnie zbyt banalne, dlatego się nim posłużyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy bylibyscie w stanie byc z kobietą ktora w makijazu wyglada znosnie a bez okropnie?

W różnych miejscach bywam i z takimi, którym makijaż nie pomoże. Często się to zdarza w miejscach, gdzie przebywa więcej ludzi, np. w autobusach. Nigdy mi to szczególnie nie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszne.. budzi to moje głębokie poczucie niesprawidliwosci i nienawisci. wiecie ze w ten sposob tworzycie osobowosci psychopatyczne?

Wiesz, że nie rozumiesz, co autor miał na myśli? Mnie się nie chce Ciebie oświecać, jestem zbyt leniwa.

mozna to odbierac w dwojaki sposob. albo to sarkazm.

albo rzeczwista gleboka nienawisc do brzydkich kobiet co wcale by mnie tak bardzo nie zdziwilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agu09, a ja jestem ciekawa ile masz lat, że wygląd jest dla ciebie najważniejszą rzeczą i, że rzekomo ludzie nienawidzą brzydkich :roll:

lat mam 23. byl kiedys taki przypadek. zabili dziewczyne bo byla brzydka. brzydkich sie dreczy i izoluje od siebie.

w roznych srodowiskach w roznym stopniu. ale tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważny jest wygląd zewnetrzny, ale są osoby które jednak stawiają go niżej, niż np. osbowość. Wydaje mi sie że ludzie dojrzali życiowo wiedzą, ze uroda to nie wszystko i człowiek brzydki może być bardzo piękny i pociągający. Zresztą niejedna kobieta ma nieciekawą twarz a za to elegencką figure fajną cipkę czy cycki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....czy bylibyscie w stanie byc z kobietą ktora w makijazu wyglada znosnie a bez okropnie?

Takie sztuki nie istnieją. Przeceniasz możliwości kamijażu.

 

....wiecie ze w ten sposob tworzycie osobowosci psychopatyczne?

Możesz przybliżyć nam mechanizm produkowania onych osobowości sarkazmem?

 

Tak naprawdę to jestem mizoginem, bo mama mnie biła jak byłem mały, nienawidzę wszystkich kobiet!!!!!!!!

Hehe.... a tamte panie ptaszek przeleciał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....czy bylibyscie w stanie byc z kobietą ktora w makijazu wyglada znosnie a bez okropnie?

Takie sztuki nie istnieją. Przeceniasz możliwości kamijażu.

 

....wiecie ze w ten sposob tworzycie osobowosci psychopatyczne?

Możesz przybliżyć nam mechanizm produkowania onych osobowości sarkazmem?

 

Tak naprawdę to jestem mizoginem, bo mama mnie biła jak byłem mały, nienawidzę wszystkich kobiet!!!!!!!!

Hehe.... a tamte panie ptaszek przeleciał :mrgreen:

 

nie przecieniam ja tak mam.

żaden sarkazm nie przychodzi mi do głowy, wszystkie notorycznie odrzucane osoby, odrzucane przez cos na co nie maja wplywu stają sie psychopatami nienawidzacymi ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×