Skocz do zawartości
Nerwica.com

co to.za choroba?


rtys

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zacznijmy 2010 rok moja waga 110kg 2011r.waga 39kg mama,wyslala mnie do.psychologa dostałem asentre 50 mg i depakine 300. Po kilku miesiącach wróciłem do formy 78kg.To nie koniec zmartwień zaplotalem się w źle towarzystwo,zacząłem kraść,dwa razy mnie złapany i miałem dwie sprawy łączne wyrok.kurator miałem wtedy 16 lat wcześniej były oszustwa internetowe na allegro ale bogu dziękuję ze nie wyszły lecz zostało jedna dostałem towar konsole i telefon lecz nic nie wysłałem.zwodzilem,zwodzilem i wkoncu napisałem ze paczka się zgubiła i wymyśliłem odszkodowanie ze trzeba czekać dwa lata na nie a nic takiego nie było.Wymyśliłem ta sprawę z odszkodowaniem żeby nie iść wcześniej.do jakiegoś ośrodeka czy.poprawczaka.Te dwa lata do było piekło zacząłem.się za dręczac co.będzie jak pójdzie na policje przez 2 lata siedziałem prawie w domu i wylem w poduszkę.Ok 2 lata później wysłałem kasę i.powiedziałem odrazu ze poczta nie wypłaci drugiej części odszkodowania bo oddałem 400zl a sprzęt był wart z 800.Pisałem kilka razy ze będzie druga część tego odszkodowania,a później ze nie.będzie.Aż wkoncu doszedłem.do porozumienia ze ja z własnej kieszeni oddam ta resztę oddałem klient napisał ze jesteśmy kwita.Lecz tu się zaczyna moja choroba codziennie mam dziwne myśli.leki ze on.pójdzie za dwa lata na policje(tak.jak było zapowiadane ze przyjdzie druga część lecz przecież to zmieniliśmy ale dziwne ja mam myśli).Codziennie myślę o tym.cały dzień to.mi nie daje spokoju te myśli aż mi się płakać chce a jestem dorosły facet juz mam 19 lat! Boje się ze pójdzie na.policje ze te pierwsze pieniądze nie były od poczty i te całe odszkodowanie ja wymyśliłem I pójdzie z tym.na policje i się obawiam ze pojde z krtaki.Pisałem na forach prawnych,oni pisali ze to.jest czyn cegły.który trwał razem 3 lata i napewno pojde do więzienia.Doluje się tym.cały czas ze klient.z olx pójdzie na policje,a przecież napisał.mi ze jesteśmy kwita lecz ja.mam tak wkrecenia.ze on i tak pójdzie na.policje za te ewa lata i.pojde do więzienia.Wiele razy myślałem żeby z tym skończyć i się poporostu zabić ale nie mogłem.Proszę o pomoc czy to.jest depresja czy coś innego? Chodzę do psychiatry lecz on na ławce do.mnie podchodzi mówi ze nie jestem wogole chory,a to co ja mówię może okazać się prawda i się tak Doluje cały czas biorę asentre 100mg na noc i depakine 300 rano noc proszę o pomoc co to za choroba.Zmienić ppsychiatre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×