Skocz do zawartości
Nerwica.com

Alkohol przy nerwicy - co czujecie?


Cortezjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, dużo czytałem i widzę ,że sporo ludzi z nerwicą ma problemy po alkoholu... jedni przy małej ilości, inni po większej, inni na kacu tylko.. powiedzcie jak to z Wami jest? co Wam się dzieje ? Ja np mam DUSZNOŚCI i nie muszę dużo wypić... ma ktoś też takie objawy? Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nerwice ma od niedawna. Pije tylko piwo i tylko wieczorem. Po dwoch czuje sie dobrze, slucham muzyki, rozluzniam sie. Wydaje mi sie ze nigdy po alkoholu tego samego dnia nie lapie mnie juz stan lekowy. Nie upijam sie, boje sie ze na kacu bedzie źle. Dlaczego pije tylko wieczorem? Otoz alkohol pity za dnia od zawsze powododowal u mnie bol glowy, tzn. bardzp czesto, i w koncu doszedlem do wniosku ze moge cos golnac tylko wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pijesz i jesteś pijany, alkohol działa, jak lek przeciwlękowy, ale tak naprawdę osłabia on układ nerwowy, dlatego kac przy nerwicy jest straszny. Przynajmniej u mnie ;) kołatanie serca, pobudzenie, generalnie nie jest lekko;) jedyna rada to nie pić, a jak już pijesz to tak, żeby nie było kaca, czyli mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×