Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Spac jak spac, gorzej jak z fajka w ustach zasnela i wlasnie ma maly pozar w domu :).

Slyszalem ze ladna pogoda w Polsce , chodzicie gdzies sie kapac, jak spedzasz dni ? Chodzisz sam na spacery , masz hobby czy caly czas poswiecasz dziewczynie ?

 

Masakra nawet tak nie mow ;( No pogoda taka w kratke ostatnio sie ochlodzilo,Duzo czasu poswiecam komputerom elektronice,lubie zagrac w dobra gierke zwlaszcza w World of Tanks na necie.To od czasu do czasu ludzie mi przyniosa jakiegos kompa do naprawy to mam co robic.Dziewczyne tylko na weekendy widuje,moze lepiej bo bysmy sie pozabijali :P Czasem wydaje mi sie ze to juz tylko przyzwyczajenie.Czesto zajmuje sie moimi mlodszymi duzo bracmi 2,5 roku i 4 lata :P siostra poszla na swoje wiec mam spokoj w miare :P Na spacerki to zadko chodze ;) Mam duzy ogrod to tez musze sie nim zajac ;)

 

-- 19 cze 2015, 04:01 --

 

Ostatnio myslalem zeby stworzyc grópę wsparcia na skype,poswiecona zaburzeniom roznym,tylko nie wiem ile osob by z tego skorzystalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chcialem otworzyc cos ala klub dla takich ludzi jak my z zaburzeniami, lub portal randkowy (rejestracja tylko za okazaniem "zoltych papierow") . Brakuje mi ludzi w realu, kazdy sie ukrywa ze swoimi problemami i zostaje gadanie o dupie marynie.

 

-- 19 cze 2015, 03:24 --

 

No to chyba zostalem sam, no nic zaraz inez sie pewnie pojawi i napisz co tam u niej slychac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stresa przed pracą i nie wiem jak cokolwiek zjem... Najlepsze jest to, że nie wiem czemu ten stres.

 

-- Pt cze 19, 2015 6:10 am --

 

Cóż, miałam pobudke o 3, zajaralam fajkę i potem chyba spałam tak do 5 prawie.

 

-- Pt cze 19, 2015 6:39 am --

 

Wzięłam wenle i oczy mi się zamykają, a z drugiej strony stres. Nawet to chyba trudno nazwać lękiem, raczej uczucie jak przed jakimś egzaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stresa przed pracą i nie wiem jak cokolwiek zjem... Najlepsze jest to, że nie wiem czemu ten stres.

 

-- Pt cze 19, 2015 6:10 am --

 

Cóż, miałam pobudke o 3, zajaralam fajkę i potem chyba spałam tak do 5 prawie.

 

-- Pt cze 19, 2015 6:39 am --

 

Wzięłam wenle i oczy mi się zamykają, a z drugiej strony stres. Nawet to chyba trudno nazwać lękiem, raczej uczucie jak przed jakimś egzaminem.

No i bardzo fajnie, tylko mi sie dzisiaj nie poddawaj, glowa do gory , a jak boli to wiesz ze zyjesz ! Prosze zrob to dla Nas i zacisnij zeby, trzymamy kciuki za Ciebie. Powodzenia, pamietaj z kazdym dniem bedzie tylko lepiej

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, W którym moim poscie wczorajszym widzisz jakas agresje??

Napisalem ci rzetelnie i merytorycznie, przytoczylem artykuly i dowody robione przez naukowców na duzej grupie ludzi,a ty mi wyskakujesz z jakims artykulem psychiatry który pewnie cudem wogóle dostal sie na medycyne, kazdy z psychiatrów jakimi miaem do czynienia, nie elementarnej wiedz na temat tego co robi, i czym sie zajmuje, oni potrafia jedynie wypisac recepte na ssri. Zgoda stres wywoluje depresje, w jakims stopniu moze sie do tego przyczynic, ale choruje nie cale 10% populacji i i tak niektórzy nie maja depresji z powodu stresy, tylko np. z powodu cpania czy picia albo tego i tego. Pozostala reszta nie ma depresji, a przeciez wszyscy zyja w stresie, wielu ludzi w wiekszym niz ty czy ja i nie biore ssri bo maja stresy, podejrzewam, ze jakby zaczeli je brac to nic by nie zalatwili bo te, leki zamulaja, robia z ciebie impotente i zadowolenrgo glupka który nie rozwiazuje zadnych spraw w swoim zyciu, nie idze w zadnej kwestii do przodu i jeszcze jest z tego zadowolony, to cos takiego jak czlowiek jest zakochany i widzi swoja ukochana przez pryzmat rózowych okularów, a potem sie, okazuje ze ta swietna dziewczyna, albo cie wali po rogach, albo ma zjebany ma maxa charakter, albo chleje i cpa i sobota bez dyskoteki jest dla niej sobota stracona, podobnie jest jakos schodzisz z antydepresantów, normalne rzycie, cie przeraz, nie mozesz odnalezc, bo przez lata siedziales na lekach, po których ledwo miales sile wstac do kompa i posiedziec do wieczora i pójsc spac by obudzic sie rano i robic to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, Czesc mi tez dzisiaj nie dobrze, wymiotowac mi sie chce caly czas, lipa w huj a mialem pare rzeczy zalatwic, ale chyba i tak pojade, zrzygam sie to bedzie mi lepiej, lol :pirate:

tylko szkoda wenli bo rano lyklem hahahah :mrgreen:

inez3, A w domu za nim poszlas do pracy czulas sie w miare ok??

 

-- 19 cze 2015, 09:15 --

 

I tak nie wiem czy nie odstawie wenli, bo sprawdzam wage ostatnio co 2 dzien, malo jem, trenuje na silowni, biegam a kurwa tyje :shock:

Pierdole takie leczenie i leki, wacek kurwa nie staje trzeba wiagre lykac w moim wieku. lol :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, To po co szlas do pracy?, dziwnie robisz, tym bardziej, ze mozesz pracowac w domu, ja bym doszedl do siebie ustabilizowal swój stan i wtedy wrócil do pracy, tak codziennie bedziesz sie wkurwiac ze cie nie wyszlo, ze znowu ta nerwica, codziennie analizujesz cale swoje cialo i reakcje, zadreczysz sie, ja juz mam wyjebane powoli na mój stan i staram sie jakos isc do przodu, wlasnie rozpisalem sobie plan dnia i bede go powoli realizowal, choc nie mam na to ani sily ani ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witajcie moi kochani ;) Inez z lękami trzeba walczyc ale sama wiesz ze ten lek na poczatku nasila leki i lepiej jak bys na razie pracowala w domku ;)

 

-- 19 cze 2015, 10:45 --

 

Crazyalexxx nawet nie dalas mi buziaka na dobranoc :P

 

-- 19 cze 2015, 10:46 --

 

Novy sorka odlecialem jak dziecko ;)

 

-- 19 cze 2015, 10:47 --

 

Patryk29 chyba nie chcesz powiedziec ze po wenli sie tyje ?

 

-- 19 cze 2015, 10:54 --

 

macie na poprawe nastroju :P

 

-- 19 cze 2015, 10:57 --

 

 

-- 19 cze 2015, 11:00 --

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam do domu. Mieliście rację. Ja za bardzo bym chciała. Dodatkowo moi starsi mi mówią, że tak będzie lepiej. A ja mam przecież prawo czuć się gorzej.

 

Inez czasem walczymy z tym na sile,ale to jest trudna walka.Bitwe przegrywamy ale wojne wygramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała jestem rozdygotana, w oczach mi się mieni, mam jakąś słabość w rękach i nogach. Czy to możliwe, że po 8 dniach dalej mam skutki uboczne?

 

Tak Inez to sa skutki uboczne,moga byc przez dluzszy czas,nie zamartwiaj sie ;)

 

-- 19 cze 2015, 11:36 --

 

Emilk ja chyba tyje ale jeszcze bede to obserwowal moze to woda, ty moze bedziesz mial inaczej niz ja, ja wlasnie trenuje na silowni, pozdro ekipa remontowa.

 

Uwazaj zeby Ci zylka nie pekla na malym heh :P pozdro 500 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała jestem rozdygotana, w oczach mi się mieni, mam jakąś słabość w rękach i nogach. Czy to możliwe, że po 8 dniach dalej mam skutki uboczne?

Dostalas informacje co zrobic, zeby bylo lepiej, ale ty wolisz po swojemu.

Moze Ty po prostu lubisz cierpiec i masz z tego jakas psychologiczna korzysc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się po prostu boję wziąć benzo czy hydro, boję się, że gorzej się poczuje.

 

Inez to Ci pomoze nie zaszkodzi,uwierz nam ;) Poczujesz sie lepiej przez ten ciezki okres,a pozniej nie trzeba bedzie juz brac hydro czy benzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×