Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Slonce :********* ja tez dzis rzesami zamiatalam bo taka senna chodze .

A co dobrego gotowalas?

Mam nadzieje ze jutro juz lepiej sie bede czula , musze do Mops jechac po decyzje --- mam ponoc mniej pieniazkow przyznanych i to tez mi sen spedza z powiek.

 

Zebrec, a to trzymam kciukasy za seje :great::great:

 

 

kosmostrada, ja bede pila herbatke w kolku :105::mrgreen: a koszulo sukienka czad!!!! :great::great::great: podoba mi sie ale jesli to na faceta to chyba na Koszykarza :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, W h&mie, jest przecena, dałam 3 dychy.

 

platek rozy, To z tego działu, gdzie ciuchy są takie na Kupisza. Młody tam buszuje zawsze. Jak kiedyś przyszedł do szkoły w takiej długiej bluzie, czy swetrze, nie pamiętam, to nauczyciel spytał, czemu w szlafroku chodzi do szkoły. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, trzy dychy za takie cudo? Toż ja jutro na zakupy lecę! Też będę gothic! Tylko ja ją bardziej z jakim obcasem widzę chyba... Ale ja wszystko widzę z obcasem.

A najbardziej to z tymi cudami http://rockmetalshop.pl/product-pol-161859-kozaki-damskie-DEMONIA-SLUSH-225.html

na które mnie ciągle i wciąż nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, właśnie o to chodzi, że ja wszystko fitowe mogę jeść, ale jak słodkie to już na maksa kaloryczne. Zupełnie do mnie nie przemawiają zdrowe zamienniki i nie zaspokajają mojego cukrowego głodu :bezradny:

W sumie to mogłabym nic jeść, tylko słodycze XD Ale jogurt naturalny to podstawa codziennie na śniadanie. Mięsko okazyjnie, bom fleksitarianka, a z jajkami też problem, bo biedne kury zamknięte itd. Ale warzywa i owoce (przed 16:00 zgodnie z radami Chodakowskiej) jak najbardziej też :D

kosmostrada, w końcu trzeba było się wziąć za to. Choć nie chcę się, że oj oj. Inne rzeczy to bym sobie popisała. Wyczaiłam konkurs literacki nowy, gdzie główną nagrodą jest 5 tys. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, warzywa mozna do dwoch , trzech godzin przed snem . owocki jadalm do okolo 17 bo chodze spac kolo ponocy a czasami i pozniej ... I ja tez strsznie bylam za slodycami a teraz kupne ciacha mi leza w domku a ja sie nie tkne juz . :bezradny::bezradny::D teraz tylko swoje wypieki z miodkiem lub ksylitolem zamiast cukru. :mhm::mhm::mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, No butki pod moją sukienkę. ;) Lepiej byłoby założyc do niej obcas (mroczny ;) ), nawet ze względu na długośc, ale mam tylko takie botki, które noszę do skórzanych spodni - raz że za ciepło, dwa skracałoby nogę. Niestety chwilowo na cudny but kasy też nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, serio? Jak to zrobiłaś? Ja piec potrafię cuda, ale wszystko właśnie w wersji mega tuczącej. Jakoś te dietetyczne mi nie wychodziły nigdy za bardzo. Rzucisz jakiś przepis na próbę? :smile:

 

kosmostrada, prawda, że cudowne? Ja już będę sławna i bogata to sobie takie kupię :105:

Ale trampki też będą ok ;) Podoba mi się, jak dziewczyny chodzą w sukienkach i trampkach. I wygodniej to przecież zawsze niż z obcasem. Ale ja mam straszne kompleksy na punkcie swoich nóg i bez tego ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, a prosze Cie bardzo :) i zazanczam ze jest mega pyszne :)

 

ciasto z czerwonej fasoli czyli kakaowiec

 

Na keksówkę:

- 2 puszki czerwonej fasoli (800g)

- 1 tabliczka gorzkiej czekolady

- 2 dojrzałe banany

- 50 g suszonej żurawiny

- 2 łyżeczki słodziku w proszku

- 1 łyżka kakao

- 3 jajka

- 1 i 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej

 

Do dekoracji:

- rozpuszczone 4 kostki gorzkiej czekolady i płatki migdałów

 

1) Keksówkę wykładamy papierem do pieczenia, piekarnik nagrzewamy do 180 stopni.

2) Fasolę płuczemy i odsączamy na durszlaku.

3) Fasolę, żurawinę i banany przepuszczamy przez maszynkę do mielenia mięsa - musi być naprawdę dobrze zmielone, żeby ciasto trzymało formę i nie rozpadało się podczas krojenia.

3) Czekoladę rozpuszczamy w kąpieli wodnej i dodajemy ją do masy.

4) Wbijamy jajka, sodę oczyszczoną, całość miksujemy do gładkości.

5) Masę przelewamy do formy i pieczemy w temperaturze 180 stopni przez 45 minut.

6) Po wystudzeniu ciasto posypujemy płatkami migdałów i polewamy roztopioną czekoladą.

 

 

 

sernik z brzoskwiniami okryty kremem twarogowym i borówkami

 

Sernik:

- 1 kg twarogu sernikowego (bez cukru, w wiaderku)

- 5 jajek

- budyń waniliowy bez cukru

- 300g brzoskwiń z puszki (połowa dużej puszki)

- 10 łyżeczek słodzika w proszku

- łyżeczka proszku do pieczenia

 

Krem twarogowy:

- 1 opakowanie chudego twarogu

- 1 dojrzały duży banan

- łyżeczka soku z cytryny

- 4 łyżki jogurtu naturalnego

- słodzik w proszku do smaku, około 4 łyżeczek

 

Do dekoracji:

- 2 opakowania borówek

 

 

 

 

 

 

 

1) Blaszkę smarujemy margaryną i posypujemy bułką tartą.

2) Brzoskwinie kroimy w drobną kostkę.

3) Piekarnik nagrzewamy do 180 stopni.

4) Oddzielamy białko od żółtka.

5) Białka ubijamy na sztywną pianę.

6) Do żółtek dodajemy twaróg, budyń, łyżeczkę proszku do pieczenia i słodzik. Wszystko miksujemy na gładką masę.

7) Do masy dodajemy brzoskwinie, białka i delikatnie mieszamy łyżką.

8) Gotową masę wlewamy do okrągłej blaszki i pieczemy w temperaturze 180 stopni (funkcja góra i dół) przez 55 minut.

9) Doglądamy masę, kiedy z góry zrobi się ciemniejsza, można nałożyć folię aluminiową i piec dalej pod folią.

10) Odstawiamy do wystygnięcia.

11) Wszystkie składniki kremu twarogowego blendujemy do gładkości.

12) Wykładamy na wystudzony sernik, posypujemy umytymi i osuszonymi borówkami.

12) Wstawiamy do lodówki i po kilku godzinach można już zajadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, do takich butów musiałabym chyba grać w zespole :mhm:

 

Ze słodyczy ostatnio jem tylko sezamki. Dużo sezamków. Wszędzie sezamki.

 

Obejrzeliśmy pierwszy odcinek serialu http://m.onet.pl/tv/program/szepty-przeszlosci,39813361.html

Francuski thriller. Lubię francuskie thrillery i niemieckie komediodramaty. Powinni tego więcej w TV puszczać, a nie ciągle to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×