Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Novy- za daleko mieszkasz :D

 

Mysle, ze zamiast to wiezenia mozesz trafic do szpitala..

ill a Ty skad jestes ? :P NO tez mi sie wydaje ze szpital.

 

-- 14 cze 2015, 18:31 --

 

Novy- za daleko mieszkasz :D

 

Mysle, ze zamiast to wiezenia mozesz trafic do szpitala..

Byle z Toba, nawet na koniec swiata, jeszcze jakbys sie przebrala za pigule to juz wogole , milosc od pierwszego wejrzenia :D

ps- przyjade po Ciebie, co ty na to :D

 

Tak se tlumacz :P

 

-- 14 cze 2015, 18:31 --

 

Na /cenzura/ mi firma i pieniadze jak mam depresje i /cenzura/ sam ze soba nie moge wytrzymac, na /cenzura/ ci to siano, zabierzesz je do grobu. :time:

 

No dokladnie choroba nie pozwala sie cieszyc pieniedzmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To głupie uczucie 'oderealnienia' juz mi mineło :)

Niestety mój chłopak mysli, ze jak mi powie "nie bój sie" to sie przestane bac i moge zostac sama. :D

 

 

ja tam wolę takiego niz takiego co będzie szlochał. Osobiscie rozmamłani faceci jak i babki mnie irytują. Też choruje ale na Boga trzeba sie trochę ograniczać z tym bo nic wiecej nie pozostanie niz położyc sie do piachu. Sama uczestniczyłam w wielu zlotach gdzie parki sie wiązały zaburzone i zaraz rozwal :D najlepsze zwiazki -jednodniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez no a jak musi byc wesolo nie bedziemy szlochac :D

 

-- 14 cze 2015, 19:05 --

 

Uważacie ze bycie z kimś kto jest zaburzony,nie ma sensu ?":P Bo mi się wydaje ze takie 2 osoby które chorują i sa razem lepiej sie zrozumieją,osoba zdrowa nigdy tego nie zrozumie i tak jest w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3- czuje sie tak jak przed braniem lekow (poza napadami placzu i leku)

Te leki mnie na poczatku strasznie zamulają.

Jak zaczynalam z esci to po pierwszej tabletce nie moglam wstac z lozka.

 

Zobaczymy czy jutro tez taka pobudzona będe :D jezeli nie, to chyba przedobrzyłam z alpra, a to są skutki uboczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez no a jak musi byc wesolo nie bedziemy szlochac :D

 

-- 14 cze 2015, 19:05 --

 

Uważacie ze bycie z kimś kto jest zaburzony,nie ma sensu ?":P Bo mi się wydaje ze takie 2 osoby które chorują i sa razem lepiej sie zrozumieją,osoba zdrowa nigdy tego nie zrozumie i tak jest w moim przypadku.

DOKLADNIE TAK !!!!!!!!!!!!!!!

Dlatego ja bede szczesliwy tylko z zaburzona partnerka, bo tylko ona mnie zrozumie a ja já. A poza tym takie kobiety sa duzo ciekawsze, duzo duzo i na ogol w lozku sa duzo bardziej aktywne.

 

ill234 - nie szkodzi ze zajete, zrobi sie przeszczep , a ze jestem kardiochirurgiem to jaki problem :D., mowisz masz, do krakowa moge chocby jutro po Ciebie przyleciec.

 

-- 14 cze 2015, 18:32 --

 

U mnie nigdy nie było zamulenia, jedynie zwiększony niepokój, jadlowstret i zawroty głowy. A zamulenie bym chciała, a nie ciągle nakręcona...

To ja nie wiem jak wenla ma dac zamulenie, to chyba nie ta grupa, bardziej ssri by sie sprawdzilo np paro jest swietne na fobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed braniem esci normalnie wstawałam z lozka.

Po pierwszej tabletce juz nie umialam, po 4 dniach musialam to odstawic.

 

Do wtorku tez mialam jakas tam energie, a jak zaczelam brac wenle to znowu zamula.

 

Z tym, ze ja jeszcze biore 1/3 mirzaten 30 na noc+ ten alpra tez mnie osłabia, robie sie senna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed braniem esci normalnie wstawałam z lozka.

Po pierwszej tabletce juz nie umialam, po 4 dniach musialam to odstawic.

 

Do wtorku tez mialam jakas tam energie, a jak zaczelam brac wenle to znowu zamula.

 

Z tym, ze ja jeszcze biore 1/3 mirzaten 30 na noc+ ten alpra tez mnie osłabia, robie sie senna.

Senna mowisz, to bede za 40 minut , do zobaczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ill234, no to chyba lepiej? ;)

 

Ja nie wiem czy chciałabym byc z kimś z zaburzeniami, bo kto by mi wtedy pomagał?

 

Ale sa osoby mniej czy bardziej zaburzone,majac nie wielka nerwice mozna normalnie egzystowac i wspierac kogos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×