Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką muzykę lubisz najbardziej?

 

Ja słucham różnych gatunków, ale na koncerty najchętniej chodzę, jak grają dobry heavy metal. Mam nadzieję, że bilety jeszcze będą.

Wszyscy koledzy ze Śląska przyjeżdżają :yeah:

 

Ale mnie teraz brzuch boli. Ciekawe czy to przez makaron, bo ostatnio ograniczyłam mąkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :D dołączając się do tematu, ja najbardziej lubię chillout, muzykę fortepianową i skrzypcową, dobry pop, piosenka aktorska również...

 

U mnie pierwszy dzień po 3 dniowym pobycie Wnuczka...gdy wczoraj wychodził z Synem, oczy miałam pełne łez...

Jutro wylatują na urlop 10-dniowy. Dobrze, że młodszy mieszka niedaleko... ;)

Dzisiaj byłam u lekarza diabetologa. Pocieszyłam się, bo wyniki ogólne mam naprawdę dobre.

 

Dzień Matki świętowaliśmy w sobotę...

W sobotę najbliższą pojadę na cmentarz...

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!!!

 

Żadnych mrożących krew w żyłach opowieści nie mam, jak to w tygodniu... Terapia, zakupy, praca, poczta, spacer z psem, obiad, pogadanie z rodziną i tak dzień prawie minął.

Wczoraj dostałam maila od mojego doktora i weszłam z lekiem na dawkę terapeutyczną ( co za emocje... ;) ), no i zobaczymy cóż to da.

Dostałam od mojego syna piękniastą różę z okazji dnia matki. :105: A ja kupiłam sobie rano cały bukiecik różyczek, były w fajnej cenie i mam w domu zakwiatkowane. :yeah:

 

cyklopka, jak brzuszek na wieczór?

 

jasaw, To pobabciowałaś trochę, 3 dni to już sporo, jak mówiła moja przyjaciółka oddając syna do swojej mamy - póładopcja .:D

Cieszę się, że wyniki masz dobre!

 

Marcin2013, Jak minął kolejny dzień z serii "Marcin sam w domu"? ;)

 

 

Zebrec, Projekty oddane? ;)

 

Ahma, Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, jakbyśmy się w sobotę nie słyszały. Abyś takich dni z dobrym nastrojem i energią miała jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, Ożenic, ożenic... Nie wszystkie babki umieją, lubią, czy chcą gotowac. Potem weżmiesz sobie jakąś heterę, tylko dlatego, że do garów chętna. :D

Już kiedyś Cię namawialiśmy do nauki pichcenia leniuszku. Ugotuj sobie kiełbasę na początek, zrób jajecznicę, jakiś makaron. Chyba, że mama Ci zabroniła w obawie, że dom z dymem puścisz... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, gotowanie to naprawdę prosta sprawa, chyba, że ciężko pracujesz, wracasz zmęczony i po prostu nie chce Ci się....?

Zawsze możesz zapytać którąś z nas o poradę, jakie zakupy zrobić, by przygotować coś smacznego... :D

No chyba, że obawy, o któych wspomniała kosmostrada, są realne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, to prawda... ;)

 

 

Marcin2013, ja to rozumiem, bo jeden z moich Synów również nie potrafi w ogóle gotować.

Jego Żona czasem wyjeżdża na dłużej, to On wówczas korzysta z takiego urządzenia / termomix/, w którym nawet dziecko ugotuje zupkę :D

Młodszy Syn potrafi za to tworzyć smakowite dania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ufam ludziom, którzy ekscytują się jedzeniem

pokarm na być zdrowy dla organizmu i dostarczać wszelkich potrzebnych składników. i kropka.

dla mnie to może nie mieć w ogóle smaku.

 

To jedz paszę. :mrgreen:

 

kosmostrada, mi nigdy nie chciało się gotować tylko dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulo, chyba nie chodzi o ekscytację, a o przygotowanie smacznego, nawet najprostszego jedzenia.

kosmostrada, pięknie to ujęła - "gotuję z miłości", ja też tak czuję, i wtedy wszystkim nawet najzwyklejszy schabowy smakuje jak wykwintne danie w restauracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×