Skocz do zawartości
Nerwica.com

poddaję się??


bedewere

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Aga prawda jest taka ze wiele problemow zdusilam w sobie ten lek ten stan nie jest mi obcy ale z drugiej strony nierozumiem skad sie ten stan bierz takiego napiecia i strachu. Nie chcem byc dla siebie katem ale zaczyna mnie to wkkkkkkkkur..kwa kwa :-)

Czasem jak mnie w chacie zlapie starch to staram sie gleboko w niego zajzec nie panikowac nie uciekac od tego nie wiem czy dobrze robie?

 

[*EDIT*]

 

Aga ja nie wiem czy w tym rzecz zeby uczyc sie z tym zyc bo to nie jest choroba ktora nie mija, raczej tzeba znalesc przyczyne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm sama nie wiem,Ja natomiast staram się nie myslec o tym...fakt zastanawiam sie też dlaczego tak mam,ale staram sie nie nakręcać bardziej,sama nie wiem juz ....

i jak tak zaglądasz to co sie dzieje

:?::?:

 

[*EDIT*]

 

Wiesz Aga prawda jest taka ze wiele problemow zdusilam w sobie ten lek ten stan nie jest mi obcy ale z drugiej strony nierozumiem skad sie ten stan bierz takiego napiecia i strachu. Nie chcem byc dla siebie katem ale zaczyna mnie to wkkkkkkkkur..kwa kwa :-)

Czasem jak mnie w chacie zlapie starch to staram sie gleboko w niego zajzec nie panikowac nie uciekac od tego nie wiem czy dobrze robie?

 

[*EDIT*]

 

Aga ja nie wiem czy w tym rzecz zeby uczyc sie z tym zyc bo to nie jest choroba ktora nie mija, raczej tzeba znalesc przyczyne :-)

 

 

TAK ale dopóki nie minie trzeba się nauczyć z tym życ,by nie zwariować chyba kazdy to powie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klade sie w lozko i mowi no to teraz popatrzymy czego sie boimy :-) i leze pozwalam temu trwac nie przerywac stanu leku nie odwracas swojej uwagi potem to jakos mija, zaczynam oddychac przeponowo

z tym ze od jakiego czasu czuje sie osowiala i przestalam sie juz wogle cieszyc, jakos sobie radze ale nie mam juz polotow, jakbym przestala czuc, najgorzej sie teraz czuje popołudniu kiedy jestem zeczona, nie czuje tego zmeczenia fizycznie ale rozwalona jestem psychicznie zmieczona

 

[*EDIT*]

 

moze masz racje

te sposoby moje to jakby radzenie sobie z tym zyc

bo bez tego nie wiem czy moglabym dalej pracowac np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to takie dziwne uczucie jakby cos mialo sie stac, mam wrazenie ze nie zapanuje nad soba ze cos zrobie po czym beda mnie osadzac, nic mnie nie boli mam ssanie w brzuchu u uczucie pustki jakbym płyneła

 

[*EDIT*]

 

boje sie tego stanu jakbym miala starcis swiadomosc

 

[*EDIT*]

 

nogi robia sie ciezkie jakbym miala je pokryte cementem jakbym wrastala w ziemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo ja jak bylam 1 raz u psychiatry to strasznie duzo pytan zadawalam ja sama, bo wiesz ja to ogolnie ciekawska jestem

 

[*EDIT*]

 

od tyg pracuje 9 godz przyjezdzam tu na 7 z facetem bo boje sie autobusami jeździc a szef moj kochany mowi do mojej funfeli z roboty idz dzis wczesniej bo siedzialas kiedys tam godz dluzej to ja do niego czy ja tez moge od ty robie od 7 a on na to ze NIEEEEEEEEEEEEEEE

 

[*EDIT*]

 

najgorsze to jest to ze plakac mi sie chce cisnie sie na oczy jak jasny huj

 

[*EDIT*]

 

i tak zawsze po dupie po dupie

 

[*EDIT*]

 

i tak zawsze po dupie po dupie

 

[*EDIT*]

 

i nie wiem czego tu wiecej zloscie czy smutku..pier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to tylko nie moge dostrzedz roznicy miedzy nerwica a depresja. Wiem ze nikt mi nie wystawi diagnozy i ja sama sobie tez nie powinnam, puki co starm sie nie myslec, bo odkad nie mam psychoterapi duzo gadam ze soba, ciagle 1000 mysli i ciagle dialogi, od wczoraj sie kontroluje, mysle ze przez to nie ma umnie poprawy, ciagle czuje piep.. napiecie tak mocne ze az wory pod oczami wyskakuja i twaz mam zdretwiala ale huk z tym, znow jestem godz wczesniej w robocie

sie zastanawiam czy to nerwica cz moze przewlekle przemeczenie( zmeczenie towarem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Pani Aniu :D

Ja myslę,że jesteś zmeczona potrzebujesz wakacji :D

 

bierzesz magnez :?::?: wogóle jakieś witaminy :?:

 

[*EDIT*]

 

Pamiętaj, by nie poddać się i z uśmiechem przez życie biec :!::!::!::mrgreen:

 

TY poczytaj sobie więcej o nerwicy i depresji to bedziesz wiedziała wejdz na google wpisz nerwica i juz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooo jesztessssssssss

:-)

dzis łyknełam 3 tabletki magnez z B6

mhhhhhhhhmmmm dzis jest ok, czytam ciagle o tej nerwicy tylko boje sie o shizofreni czytac, na sama mysl wszystko zaczyna mnie swedziec

 

 

 

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-)

 

[*EDIT*]

 

jak cudownie byc barankiem i spiewac sobie rankiem bebeb koptytka niosa mnie bebebebebebebebebeb be :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga ja nie wmawiam cos jest nie tak mam wrazenie ze mrowki pomnie chodza, nie moge sie skupic mam warzenie ze obraz mi przed oczami alata jakies muszki nie wiem o co chodziiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy

boje sie dzownic do psycholog swojej ale zadzwonie do niej

Aga powiedz mi bo musze jechac teraz samochodem boje sie ze strace przytomnosc za kolkiem albo zwariuje, nie wiem jak sie zachowac teraz zeby sie nie przerazic i nie spanikowac

wiem panikujeeeeeee

 

[*EDIT*]

 

Wiesz Aga mam wrazenie ze zaczynam Ciebie męczyć, hmmm moze cos w tym jest bo ja strasznie panikuje, staram sie nie myslec duzo pracuje nad soba czasem jednaj wszystko h..j strzela i poprostu mi nie wychodzi

:(

 

[*EDIT*]

 

mnie u siebie tez to wkur..ze tak sie tylko uzalam to żle tamto źle, jestem w błednym kole, nie lubie siebie za to za tą słabość, nie taka byłam wcześniej, jakoś to domnie nie pasuje i trudno mi sie z tym pogodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×