Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

iles witaj:))wszystko co opisalas jakbym o sobie czytala....zaburzenia jelitow-zoladkowe to moja zmora...od jakiegos czasu....i tez zmagadam sie z bolem po lewej stronie..wedruje do pepeka....itd....i oczywiscie na tapecie trzustka byla i powraca....tysiace badan,,,az wstyd wymieniac....usg juz nie zlicze......a bole sa...jak nie z prawej to z lewej(((:i co trza z tym zyc.....nie jestes sama.....:)))to jedyne co moge ci napisac prawda nefratis;)))))

 

mi od 2dni powrocily bole glowy....(:i mrowienia policzka.....i wargi...i lek...mysl o najgorszym..juz kiedys to przerabialam(((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, a nie masz czasem migren np od stresu zmiany pogody ?

ja mam takie bole migrenowe glowy z mrowieniami jak malo jem a duzo robie np duzo sprzatam bez jedzenia...

 

Aurelitko- co do tych mgielek to ja sie kompletnie nie znam wiec nie poradze- uzywam zawsze rajstop w sprayu - bardzo polecam nie zostawiaja smug a pieknie zakrywaja naczynka na moich nogach...

co do samoopalaczy to trzeba uwazac i najlepiej najpierw wyprobowac na mniejszym obszarze skory zeby w razie co zakryc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj cały dzień bolała głowa i to w jednym miejscu.... Cały dzień spędziłam w szpitalu jak wróciłam to myślałam że umre, taka byłam padnieta i fizycznie i psychicznie. Spałam 8-9 h i obudziłam się dalej zmęczona, nie wiem..wszyscy dookoła narzekają na zmęczenie, przesilenie może i u mnie tak jest :( W dodatku pojawiły mi się jakieś dziwne plamienia śródcykliczne, pierwszy raz się z czyms takim spotykam a ostatnio miałam wahania nastrojów i już sobie wkręciłam raka jajnika :( Boje się bardzo... po niedzieli idę do lekarza żeby to sprawdzic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wirtualnej Polsce piszą o księdzu, który ma glejaka i co????? No oczywiście, że mam wszystkie objawy oprócz padaczki :D

Oczywiście juz kiedyś o nim czytałam i skończyło się Tk głowy. Jakoś w listopadzie o nim czytałam i bolała mnie głowa.

Powiedzcie mi czy też macie uczucie jakbyście nie stabilnie chodzili? Tak jakby były sztywne mięśnie nóg i dziwne uczucie w głowie? Oczywiście pasuje do sm ale miałam badania DNA oka i wszystko idealnie.

juz nie wiem czy tylko ja mam takie odpaly?

juz mniej się bałam moich boli jelitowych. Jeśli chodzi o głowę i Sm to się bardzo boje. Tłumacze sobie ze sm ma jedna osoba ma tysiąc. W mojej wsi jest 1600 osób i 2 maja Sm. Chodzą normalnie i żyją. Chyba bardziej cieszą się życiem niż ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam kiedys dosc dlugo takie dziwne zawirowania, taką niestabilnośc jak chodzilam. Tak jakby krecilo mi sie w glowie, ale to nie byly zawroty typowe. Tak jakby po pijaku troche stan :P

Trwalo to i trwalo, caly czas o tym myslalam. Az w koncu juz bylam tak zmeczona, i pomyslalam "pierd....le, trzeba zyc dalej, nawet w takim stanie". I wiecie co, nagle zaczelo wtedy przechodzic ;)

I juz z 1,5 roku nic takiego nie mialam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwa właśnie coś takiego mam jak piszesz. Taki jakby coś w głowie ale nie zawroty tylko to coś ;) do tego dochodzi mi jakby sztywność mięśni i lęk gotowy. Tak jak piszesz mnie to trzyma juz chyba z tydzień. Mam nadzieje ze to minie i to nie sm.

czasami mam tak jakby siły z rąk i nóg mi dochodziły wtedy boje się ze rano juz będę leżeć w łóżku jak roślina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenstwo31, No wlasnie, wlasnie - dokladnie Cie rozumiem :) U mnie też to zaraz wywoluwalo lęk, bo jak tu chodzic po ulicy w takim stanie?

Ja tak miewalam np. 2 tyg. Potem przechodzilo (wlasnie zazwyczaj jak juz przestawlam o tym myslec - oczywiscie jak przestawalam to to dalej bylo, ale w koncu po paru dniach nie zwracania uwagi, zauwazalam zdziwiona - ze ooo, juz nie ma :))) heh). Ale nie jest łatwo nie zwracac na to uwagi, bo to takie cholerstwo.

Ja dodatkowo mialam jeszcze takie otumanienie, jakby derealka lekka czy cos.

 

A co do siły w rekach i nogach, to tez czasem to przerabiam. Miewalam tak, jakbym w kazdym miesniu czula taka ogolną niemoc, i oslabienie. Nawet jak lezalam i nic nie robilam, to czulam, ze mam rece mega slabe. I tak potrafilo trzymac mnie z tydzien. Albo np. zrobilam 2 kroki na schodach i takie uczucie w nogach, jakby mi krew odplywała z nich i takie zmeczenie nagle.

Troche o tych oslabieniach poczytalam. I okazuje się, że czesto jest tak, ze przez lęk - wiecej krwii idzie do innych organow - typu mozg czy serce. Wtedy jest mniej w konczynach i takie efekty.

Ale jeszcze czesciej jest to tylko subiektywne odczucie. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale z tym oslabieniem ja mam tak, ze nawet lezac, czuje sie mega slaba i jak mysle, ze mam wstac i cos zrobic, ot wydaje mi sie, ze nie dam rady. Ale... jak wstane, zmusze sie i zaczne robic, to sie okazuje ze jednak moge i ze nie jest tak zle :D heh. Kiedys tez tak z tym sobie poradzilam - Pomyslalam, dobra olewam, jestem slaba, ale mimo wszystko bede robic co moge i nie myslec o slabosciach. I tez mi przeszlo jak reką odjał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie przez to boje sie wychodzic- to takie dziwne uczucie jakby przeciagalo mi glowe do dolu- nie kreci mi sie obraz w oczach tylko to takie uczucie jak np jest sie na statku - takie dziwne bardzo... i odrazu sie boje, ze upadne...a jak juz sie boje to dostaje ataku serce mi wali jak mlot, ciezko sie oddycha, trzese sie i chce jak najszybciej uciekac... ciekawe ile adrenaliny moj organizm przy tym wytwarza? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, ja to dlatego nie stoje w kolejkach :) jak są za dlugie to wychodze ze sklepu :P heh

malenstwo31, ja dzisiaj tez kurde :-/ A caly miesiac mialam super, w pelni sił, ze tak powiem. A dzisiaj, i wczorja, takie oslabienie, poddenerwowanie, nawet lęk. I teraz juz taka zmeczona jestem :-/ Nawet rano ugryzlam sobie kawalek benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie tak boli ten mięsien szyjnyyyy :( Nie moge ruszac glowa w bok. I w ogole juz mi sie niedobrze robi od tego bolu.

Nie wiem czy to takie zwykle przewianie lub naciagniecie... mam wrazenie, ze dzisiaj jest gorzej niz wczoraj. Az cala glowa mnie zaczyna bolec. Zaraz wezme jakis ibuprom bo ile mozna! :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani a mam pytanie, bo od wczoraj jakos bola mnie miesnie w lydkach a nic takiego nie robilam,... przedwczoraj wzielam jedna tabletke furaginum a wiem ze czesto po niej sa skurcze lydek bo sie magnez czy potas wyplukuje... ale ja juz sobie wkrecam jakies choroby znow ;((

po 1 tabletce nie powinnam chyba tak miec :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wzielam i magnez i potas... ja sie tak nakrecam juz wszystkim... pyknie, strzyknie a mi glowka pracujeee... ajjj...przyjemnej niedzieli Wam zycze kochani :*

 

Malenstwo zaqdne sm :* wybierz sie na dobry masaz, albo zafunduj sobie kapiel jakas relaksujaca- zrob sobie maseczke czekoladowa na buzke :) wypij tez magnez a zobaczysz, ze poczujesz sie lepiej :* chociaz na te pare chwil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×