Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, :lol: . Ja strzeliłam sobie małą kawę, bo śpika mam okrutnego. A teraz chai latte z mojego magicznego ekspresu, a dopiero na wieczór meliskę.

Masz bardzo fajnego avka, ale już Ci to mówiłam, też wiele o Tobie mówi. :smile:

 

blah!, no ale w końcu mogłaś się nie zgodzic, a avka przyjęłaś i Ci służy. :smile:

 

amelia83, hej hej, Słońce nie za zimno na plażę? :mrgreen:

No i pięknie, że masz znów swoją dobrą fazę. :great: No widzisz, znów jest fajnie i oby jak najdłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, kosmostrada, mirunia, blah!, tosiaHey Dziewczyny:*******

 

Ja wlasnie wrocilam do domku , dzis pol dnia u mnie byla przyjaciolka , pozniej poszlam ja odprowadzic oraz poszlam popatrzecz torebka bo moja juz zaczyna ledwo dychac a nastepnie zrobilam sobie dluuuugi spacer takim marszowym krokiem i wlasnie weszlam do domku.

 

Jutro dentystka zas mnie strach oblatuje na sama mysl .Ale zab pobolewa wiec nie ma to tamto!

A moje avki co swiadcza?:P

 

mirunia, poprawilo sie??/

 

kosmostrada, aj robisz mi smaka tymi kawkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Szaleję Kochana z moim nowym ekspresem, a chai latte to herbata ze spienionym mlekiem i przyprawami orientalnymi. :105:

Powiem Ci, że kupiłabym sobie jakąś nową piękną torebkę, ale te co mi się podobają kosztują jakiś straszny piniondz. Więc chodzę z moją małą czerwoną, w którą ledwo mi się okulary i portfel mieszczą, ale ważne - ma długi pasek, można ją nosic "w poprzek", wygodnie, nie spada, lekka i ręce wolne na smycz i siaty. :D Choc nie wiem dlaczego, ale ten sposób noszenia torebki kojarzy mi się ze starą niemiecką turystką. :P

Jaką torebkę umyśliłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Tak Chai latte to znam jest w Coffe Heaven :) ale tej Yogi to nie pilam:)

Ja wlasnie chce taka torbke lekka , dosc spora ale z mozliwosscia wlasnie noszenia w poprzek wiec musi miec dopinany pasek.

Patrzylam dzis w carfie bo sa tam w cenach 50 zl w miare w ykonczone ws rodku dosc mocnym materialem i dwa wzory mi sie podobaly . Podjade jeszcze do sieci sklepow "Inna" w sobote bo tam kupowalam ta co nosze teraz a kosztowala 40 zl i nie odbiega wykonczeniem i materialem jak tez z CCC czy Diechmana.

 

amelia83, Hey Slonce :) ciesze sie ze masz dobry nastroj:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Mówisz cieplutko będzie? To ja na pewno pójdę z rana z psiurem brzegiem morza, bo dziś za bardzo z rańca wiało zimnicą.

 

No proszę, i tak to mam pierwszy punkt swojego planu na jutro. :D

 

-- 09 kwi 2015, 19:33 --

 

platek rozy, to widzę, Ty też lubisz sobie rączki uwolnic przy torebce... ;) Moja wielce trendy znajoma, jak shoperki były takie modne, zasuwała z tą wielgachną, sztywną, mega ciężką torbą w zgięciu ręki, gimnastykując się, żeby warzywa wybrac w Biedrze i wrzucic do koszyka. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, esh z tymi lękami naszymi:(

Oby jutro bylo lepiej!

Tak w carfie to dwa wzory mi sie spodobaly ale w sobote podjade jeszcze do innego sklepu i moze cos wypatrze jeszcze fajniesjzego i tanszego :D

A zab oby juz nie bolal wiecej , bo jak mnie rozboli jeszcze bardziej po tej wizycie??? :why:

 

Avki faktycznie dobieram ostatnio pod moj nastroj nijaki.... :bezradny:

 

-- 09 kwi 2015, 19:41 --

 

Aranjani, tak dzis ladnie i nawet cieplo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Hej hej!!! Mam Łeścika, czyli West Highland White Terriera. Teraz wygląda jak przerośnięty mop, bo na 24.04 był dopiero termin do fryzjera. :D

 

mirunia, Boszsz, mój słoń się rozmonożył... :mrgreen:

Szalejesz, rozpusta wprost, dwie torebki melisy! :lol:

Też już zaparzę, to posiorbiemy razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mnie czasami przed tez łapia ;)

 

a ja lecem se pobiegac z psami :) do później :D

 

-- 09 kwi 2015, 19:50 --

 

kosmostrada, Łeściki są kochana... a jeszcze jak wygląda jak mopik :105::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Ja też w słabszej formie nadal. Jestem cała obolała, ale to zwiastuje zmianę pogody. Odczuwam lęki przed jutrzejszym wyjazdem - to normalne.

Wczoraj odwiedziła mnie Znajoma/ Sąsiadka od 4 lat/i zupełnie przypadkowo zgadałyśmy się o fryzjerze. Ku mojej radości Ona strzyże swoich najbliższych znajomych od dawna...i zajęła się moją głową. Ależ byłam szczęśliwa, tym bardziej, że zdałam sobie sprawę, że z salonu uciekałabym szybko...mój kręgosłup był wystawiony na próbę i przy każdym ruchu miałam wrażenie, że spadnę z krzesła. Nic, od lat, nie zmieniło się w tej kwestii. To koszmar jakiś.

Znajoma cierpliwie znosiła moje lęki i zawroty głowy. Wyszło nieźle, jak na moje włosy i ogrągłą jak piłka głowę.

Dzisiaj albo nakręcę na wałki lub ułożę rano na szczotkę.

Jestem już przygotowana - ja tak muszę, wszystko zaplanowane, zapięte na ostatni guzik - męczące, ale przydatne. Wyjeżdżam o 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Kochana*****witaj! Ja prawdopodobnie o 10tej odważę się wypic kawę i wiesz co wtedy będę myślała - "Nasza Ania właśnie rusza w drogę. Trzymam za nią kciuki i przesyłam jej wielkie uściski, bo na pewno jest jej ciężko, ale jak znam Anię to daje radę, bo to mądra i dzielna babeczka" :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że na 100% tajemnicą mojego młodego wyglądu jest opóźnienie emocjonalne. Chyba nawet terapeutka mi to przyzna, bo że przechodzę okres buntu z poślizgiem +/- drugie tyle to już ustaliłyśmy :mhm:

 

Właśnie kolega powiadomił na fejsbuku o przedstawieniu, w którym występuje, a ja uprzejmie i publicznie zapytałam o godzinę, dając tym wyraz swego zainteresowania i się tym faktem przejmuję jak czternastolatka :zonk: Ale na tyle mi wewnętrzny głos pozwolił, bo dzięki terapii już nauczyłam się, żeby nie robić głupich rzeczy, jeśli się w głębi duszy wie, że są głupie. Nic głupiego nie robię :mhm:

 

Puściłam sobie dźwięki relaksacyjne, dzięki którym nie słyszę serialu z drugiego pokoju.

 

-- 09 kwi 2015, 20:00 --

 

mirunia, jasaw, kosmostrada, Aranjani, platek rozy, dobry wieczór wszystkim :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, tosia_j, kochane Kobietki, dziękuję za ciepłe słowa.

 

mirunia, Włosy nie wyglądają źle, ale czasy świetności fryzury mam już za sobą. Kiedyś moje włosy były fajne, dobrze się układały, było ich dużo. Ale to już za mną. Jednak porządek na głowie jest. Cieszę się, że będę mogła od czasu do czasu skorzystać i umiejętności Sąsiadki - sama zaproponowała.

Chyba zrobię tak jak radzisz - nakręcę na wałki, a jutro ewentualnie zrobię poprawki.

 

kosmostrada, ja jestem bardzo uwrażliwiona na serdeczne, miłe słowa i w ogóle taką bezinteresowaną życzliwość, dlatego bardzo dziękuję za wzmacniającą energię, bardzo!

 

-- 09 kwi 2015, 20:07 --

 

cyklopka, witaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×