Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, tak :) i dla jeszcze jednej dziewczyny ---komplet na wesele :)

 

-- 10 kwi 2015, 16:13 --

 

Aranjani, a to musze obczaic. Bo te dwustrone ogladalam kiedys , chyba w tamtym roku byly....

 

Ide kochani sie szykowac , jeszcze sobie wode wezme bo wiecie jakbym nie dala rady to mam afka w kieszeni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, :*********Bardzo sie ciessze ze dalas rade! Wiedzialamz e tak bedzie , kochana teraz odpocznij.

 

mirunia, :********** Jak sie czujesz Slonce?

Ferdynand k, Ja niestety gry nie koajrze.

 

A u dentysty bylo zwyczajnie , nie zlapalam nawet za wielkiej spiny na fotelu. Okazalo sie ze najpewniej po sciaganiu kamienia mam nadwrazliwosc szyjek zebowych , pomaziala mi jakims ohydnym lekiem (po ktorym zwymiotowalam w drodze powrotnej) I dala recepte na jaki9s zel , kazala naciagac dziasla podczas mycia a jak nie minie do poltora tygodnia to rtg i szukamy innej przyczyny ale nie wyglada ponoc na nic innego.

Ibedzie mnie to pobolewalo :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Ferdziulku nie poekscytuję się z Tobą, bo ja w ogóle w nic nie gram. Forum to moja jedyna aktywnośc komputerowa poza pracą.

 

platek rozy, :great: Najwyżej przeciwbólowy weźmiesz i będzie git. Dobra wiadomośc, że kanałowego nie trzeba!

 

jasaw, Uff jak dobrze Kochana, myślałam o Tobie i myślałam. Dobrze, że już jesteś z powrotem.

 

mirunia, Słońce, jak Ci minął dzionek, był spokój?

 

Co robicie jutro? Bo ja mam małe plany, ale się nie nastawiam, bo moje fazy są zmienne i zaskakujące i właściwie nie wiem, jak się będę czuła nawet za chwilę... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, coś słyszałam, lecz niewiele.

 

Kupiłam bakterie i syrop z aloesu.

Pytałam się pani w szkole o jeden z preparatów, czy te surowce roślinne mają działanie takie jak mi powiedziano. Okazuje się, że tak, faktycznie rośliny zabijające drobnoustroje. To jeszcze sobie to dokupię. I olejek oregano, mocno przeciw wzdęciom.

 

A jak skórkojady zadzwonią pytać czy mi zamówić suple i wysłać kurierem na mój koszt, to im powiem, że już mam i co mi zrobią.

 

Dzisiaj cały dzień bez kawusi! Czuję takie zdrowe zmęczenie, ale fajnie by było jeszcze chemię powtórzyć :mhm:

 

Z rzeczy Wesołych: dostałam potwierdzenie mailem, że wysłali mi koszulkę ze śmiesznym nadrukiem, więc mam nadzieję, że za tydzień ją założę :D

 

-- 10 kwi 2015, 20:49 --

 

kosmostrada, a to chyba nie jest gra komputerowa tylko karty ze śmiesznymi tekstami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, aaaa... no z gier karcianych to ja dinozaur jestem, z nietypowych kart to zatrzymałam się na uno... :oops: a to nawet spojrzę sobie w necie co to jest. Może można rodzinnie grac, bo już nam się wszystko znudziło, co mamy w domu, karty, planszówki...

Troszku ciężko bez kawusi, ale dasz radę, ja przynajmniej potrafię ją czymś zastąpic, jak mam fazy, że nie mogę pic, najwyżej latte ze zbożowki robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, chyba, kurczę, z mlekiem kokosowym, bo nabiał odstawiam :angel:

 

amelia83, dobrze słyszeć :) Buziam!

 

-- 10 kwi 2015, 22:44 --

 

A, idiotyczna rzecz mi się przytrafiła. Wiem, że koledze się b. podoba jedna zagraniczna aktorka. Obejrzałam 3 filmy z nią, 28 jej fryzur i stylizacji na stronkach o modzie. Przed chwilą stanęłam przed lustrem i uśmiechnęłam się do swoich myśli... jej uśmiechem.

 

Klasyczny przypadek zapaczenia w stopniu lekkim :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, a gdzie byłaś nad morzem?

 

cyklopka, jak się nazywa ta aktorka?

 

Dzień dobry. :papa:

 

Wziąłem dziś estazolam na sen i miałem takie koszmary, że cieszę się, że się obudziłem. Jeeezu, nigdy więcej! Cały się trzęsę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Hey :)))) a co to za lek?

 

Witajcie Kochani:*********

Ja wlasnie na miasto sie wybieram po koraliki , kurde zab w nocy bolal i mnie obudzil dziad :x pogoda piekna to chociaz spacer zalicze , ale cos trzesawice mam , moze z tego niewyspania.

 

jakie macie na dzis plany????

Zycze WAm milej soboty!

 

-- 11 kwi 2015, 10:38 --

 

11138660_809356342475202_8791917577702698303_n.jpg?oh=852edc0d2603ebe2b39b7c8634554956&oe=55B3233D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no taka benzodiazepina na sen.

 

Nie lubię takich dużych tyłków! Ja bym wyprzedził tę kobietę. Choć, gdybym tak spojrzał w prawo i zobaczył taką matronę obok, to pewnie wolałbym wjechać w jakieś drzewo. ;)

 

Będę sprzątał, jeździł, a potem pracował, taki mam rozkoszny plan. Miłej soboty Tobie również. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×