Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

amelia83, czemu?, przez kogo? Chyba nie przez smierdziela :time:

nie chcą się zgodzić na koteczke w domu, szczególnie mama :why: a ja codziennie sprawdzam czy jej nikt jeszcze nie zaadoptował, ona czeka na mnie

a z drugiej strony to może lepiej , zebyśmy koteczkę przygarnęli po remoncie bo przed świętami remontujemy :roll: i nie chciałabym narażać jej na stres

rodzice nie stawiają mi żadnego ultimatum kot albo fajki, ale ja dla kotka jestem w stanie rzucic faje..

 

wróciłam i jestem :papa:

 

-- 28 lut 2015, 22:09 --

 

przyszła amelia i wszystkich wywiało :evil::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem, wróciłam, siedziałam z kuzynką i jej mężem, piwo, długie rozmowy o duchach i lekach uspokajających. Co jak co, ale przyznanie się we własnym gronie, że się ma nierówno pod czaszunią trochę pomaga.

 

-- 28 lut 2015, 22:24 --

 

A troszkę jestem skrępowana, że oni mnie tak komplementują :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dobranoc :papa:

 

Obejrzałam "Zaklętych w czasie ", książki nie zdzierżyłam, jest to absolutnie najgorsza fabuła o podróżach w czasie, bo bohaterowie nie mogą i/lub nie chcą nic zrobić ze swoim losem, tak jakby wszystko i tak już się zdarzyło, co najmniej dwa razy. Rozkleiłam się dopiero jak dostrzegłam podobieństwo kolegi, który mi się podoba do aktora i do końca kontemplowałam jego podbródek i kąciki ust. Najlepsze, że nie ja pierwsza zauważyłam podobieństwo, tylko koleżanka, ale przecież nie będę jej publicznie przyznawać racji, bo to delikatnie niezręczne. Ale nie wiem, jak mam żyć z tą prawdą.

 

-- 28 lut 2015, 23:24 --

 

Niektórzy ludzie to powinni płacić grzywnę za bycie zbyt przystojnymi, o. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, qrcze mi sie wtydaje że lepiej przez remontem,bo nawet jak bedzie miala problem z kuwetą (bo może i tak być)to przed remontem nic sie niedzieje.. Ja byłam pewna ze Twoja mama jest ZA koteczkiem.. :roll:

 

Marcin2013, hej

 

Obejrzalam ''Wyścig z czasem '' z Justinem :105: Sasiad robilna dodatek 18-nastkę ale wmiarę cicho było, pomijam dziewczynki na balkonie odpalajace jednego od drugiego i popijacące %. Dobrze że K.nie robił dyskoteki wmieszkaniu bo na pewno bym interweniowala :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :papa::papa: :********

Wstalam z placzem u nosa.

Nic nowego w sumie.

We wtorek mam lekarke to jej powiem zeby sobie ten spamilan wsadzila .... :roll::x bo ten lek nic nie dziala tylko jakby mi wszytskie objawy a glownie depreche ponasilal.

 

Zaraz sie sprobuje do ladu doprowadzic, wezme moze hydre , i chce do tego schroniska pojechac.

 

Jakie plany na niedziele?

U mnie burasto , popaduje deszcz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :papa::papa:

 

platek rozy, ja też mam dzisiaj dzień nijaki, zdołowana jestem od rana, na dokładkę latam co raz do kibelka :shock:

Chyba nici będą z dzisiejszej wycieczki poza miasto... nie nadaję się, poza tym pogoda też w kratkę, rano padało, jest mokro, a teraz słoneczko znowu zaszło i buro za oknem :o

Przesiedzę chyba w domu, a raczej na kibelku :hide: jeszcze mi tego brakowało :why::why: Też mam płacz u nosa.......

 

Jedź Kochana do schroniska, weź jakiegoś psiuńkę, będzie Ci radośniej.

Dobrze zrobiłaś zapisując się do Komisji Wyborczej :great: wysiedzisz i dasz radę wśród ludzi, a poza tym są tam przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana milego dnia :********** :great::great::great: Baw sie dobrze i laduj akumulatorki!

 

mirunia, :********** oja Slonce a co to Cie dopadlo???? Moze cos zjadlas?

Pij duzo zeby sie nie odwodnic!A moze smecte masz?

 

Tak czekam na kolezanke , bo schronisko mam daleko , wzielam hydre , umylam sie i staram sie pomalwoac oczy ale rece mam jak kolki i wszytsko jest bez sensu.

Wychodze z zalozenia ze skoro u dentysty wysiedzialam to w komisji tez dam rade?

Chce dzis wziac jakiegos biedaka ktory mi przypadnie do gustu i chwyci za serce na spacerek i zobaczyc jak sie zachwowuje i wtedy do domku bym go wziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wypiłam już smectę i elektrolity. Nic takiego nie jadłam co by mi zaszkodziło, to chyba nerwicowa rewolucja, mam tak co jakiś czas, szczególnie rano. :hide:

Też chyba sobie zaraz zafunduję hydrę, żeby się wyciszyć. Co za niedziela!!! :hide:

 

Napisz Płatku jak wrócisz ze schroniska, czy wpadł Ci w oko jakiś psiuniek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×