Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, mirunia, Makabra wlasnie musze sie zastanowic , pojade jeszcze raz tam do schroniska .

 

A ja siedze i nic mnie ten dol nie odpuszcza , do tego mam lęki ze juz tak bedzie zawsze , ze nic sie nie zmieni, ze jutro nie wyjde z domu a musze isc do Madzi przeciez :hide::hide:

 

mirunia, Super ze chociaz na chwilke na spacerek sie wybralas.:) zawsze to czlowiek zaczerpnie powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc kochani

miałam cudny piękny dzień, bezlękowo i bez dołów no bajka, bawiłam się swietnie :105::105:

 

platek rozy, kochana dasz rade, tak jak Tobie pisałam , to się zmieni, nie będzie tak zawsze, zobaczysz wyjdzie słońce :******

mirunia, ja miałam cocker spanielke ze schroniska :105: mój pierwszy psiak to był, staruszkę wzięłam, bo jak ją zobaczyłam i ona paczała na mnie no musiała być moja, niestety za długo musieliśmy uśpić bo bardzo cierpiała schorowana

a druga spanielkę (obie rude) miałam od szczeniaczka :105:

Marcin2013, Marcin, nie wiem, zajmij się czymś co lubisz :) :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba stan podgorączkowy, ale nic mnie nie boli, siedzę sobie na grze, sama, bo się jednak nie zgadałam z innymi graczami.

 

I piszę głupie komentarze na fejsie, niestety znajdują się mądrale, co wszystko biorą na serio.

 

-- 01 mar 2015, 23:41 --

 

amelia83, JERZY1962, to dobrze, że dobrze.

 

platek rozy, nie martw się piesełem, serce psa podpowie.

 

Marcin2013, nie ma co czytać na forum, idziemy spać :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daliscie czadu przez weekend :)

 

platek rozy, chcesz pieska widze? :) ja mam dwa. Chciałam drugiego ze schroniska, ale trafilismy zawsze na jakies "ale". Wzielismy grzywacza chińskiego z hodowli (owłosionego,nie nagiego) i jest to najbardziej miluśiński pies jakiego znam :) ciagle sie przytula, ciagle sie kładzie kolo kogoś i tylko łapką zaczepia żeby ją pogłaskać :)

 

amelia83, cudownie, ze miałas miły dzień.

 

Ja miałam trudny weekend :( niby nic sie nie działo a samopoczucie okropne...

Mam mega problemy ze spaniem i nie wiem juz jak sie ratowac :( budze sie w nocy czesto, bez powodu. A jak nad ranem juz sie obudze to za nic nie potrafie zasnąć. Albo zasypiam na minute...męcze sie strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Megi_, :******** tak chce wziac pieska , moze nie bedzie mi wtedy tak samotnie.

Zobacze jeszcze ktorego bo poki co to sama nie wiem , najchetniej bym wziela wszytskie :why::?

 

Ja zaraz do Madzi a czuje sie jak idz stad i nie wracaj.

Megi_, Mnie swego czasu na spanie bardzo hydra pomagala , bralam sobie z pol godziny przed polozeniem sie do lozka i spalam na niej. Ona jest fajna na poczatku bo mocno dziala , pozniej dzialanie slabnie ale jest lekiem bezpiecznym , dostaja go nawet malenkie dzieci na swiad, koelzanki coreczka brala ponad rok w syropku , bo miala atopowe zapalenie skory i pomagala jej hydra wlasnie na swedzenie ciala.

 

Szkoda ze na mnie hydra juz nie dziala , musialabym pol butli wypic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry !!!

 

Megi_, od dawna masz problem ze spaniem? Ja taki problem miałam jesienią i dostałam mirtę na spanie. Hydroxizina nie działała na mnie nasennie. Teraz śpię dobrze, czasami zdarza mi się wybudzenie, ale zasypiam z powrotem.

Nie będziesz miała problemu z wybudzeniem. Megi, pracujesz, uczysz się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, sorry, ale chyba umknęło mi gdzieś, że pracujesz :D

Ja mam podobnie ze snem, nie w każdych warunkach śpię dobrze, ostatnio tylko na mircie.

Najlepsze czasy na sen były w młodzieżowych, szkolnych latach, a później różnie.

Wypróbuj w weekend hydro, jak radzi Płatek :D trzeba się kiedyś wyspać!

 

platek rozy, cześć Płatuś!! Dzisiaj czuję się w kratkę, jestem w pracy, ale najchętniej poszłabym do domu :(;)

Raniutko było w miarę dobrze, później jakieś przymulenie, a teraz ospałość. Wszystko zgodnie z pogodą u mnie :bezradny: Rano było piękne słońce i od razu lepiej, a teraz popadało, pochmurno i sennie... małe zawroty.

Widocznie duży spadek ciśnienia :bezradny:

Kamilko trzymaj się jakoś u Madzi, pomału dasz radę, jeszcze trochę i pójdziesz do domu.

Marne dni ostatnio mamy, ale to przedwiośnie też ma duży wpływ na nasze nastroje. :time: Jesteśmy nadwrażliwe :mhm:

 

-- 02 mar 2015, 12:26 --

 

Marcin2013, cześć :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

Marcin2013, co z mama?

ja byłam złożyć papiery w pcpr , ja śpię dobrze ale po neuroleptyku zolafrenie,

odważyłam się sama pospacerować po parku co mnie jakos napawa lękiem tak sama, bez psa :bezradny:

poszłam poszperać w lumpku coś tak upatrzyłam ale dziś za drogo bo dostawa może pojde jutro lub w środę

u mnie się teraz chmurzy i chyba będzie padać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×