Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, w tym miesi acu to u nas będzie remont tez najprawdopodobniej ale taki bez wiercenia ale szlifowanie malowanie

 

-- 02 mar 2015, 18:25 --

 

kosmostrada, na żywca nie dałbym rady :smile:

ja tez nie,

 

-- 02 mar 2015, 18:28 --

 

ashawagande kiedyś inna psychiatra mi polecała ale ta dobra, prawdziwa to droga była nawet 200zl, wzięłam od siotry ale pol opakowania chyba 30tabletek to na nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, fusiastą piję albo u klientki albo w domu po południu jak mam problemik :hide:

 

W sumie czasem robię cyrk niechcący, bo ktoś nie może przez 3 lata zapamiętać, że kawa słodka, herbata gorzka. I na przykład mi się pyta o mleko albo cytrynę, a to wtedy całkiem postać rzeczy zmienia i potem wychodzi, że ja wydziwiam. :hide:

 

Tybetańskie misy też są http://mynoise.net/NoiseMachines/singingBowlsDroneGenerator.php :D

 

A ja ostatnio jadę na herbatce koprowej, już odwykłam od normalnej :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Enii, To jak skoro świt kawkę strzelam, to na darmo? :shock: No to czemu mnie budzi - efekt placebo?

Poziom cukru we krwi.

 

Podobno zamiast kawy lepsza woda z odrobiną cytryny (oczyszcza organizm po nocy), ale niestety krępowałabym się tak w domu robić: "proszę zabrać tę kawę, będę wmuszać w siebie zimną ciecz" :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, kiedyś sobie wmówiłam, że zielona herbata zamiast kawy, czekolada i banany mi pomogą, i pomogły. :great:

 

A chelat magnezu wczoraj rozpuściłam i zrobił mi się z niego chamski amoniak :shock: Nie będę żreć amoniaku :zonk:

 

Próbuję ustawić częstotliwość mis tybetańskich, żeby zagłuszyć sygnał z Jednego z dziesięciu :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powstrzymałam się przed wejściem do rossmana, ale właściwie musiałam już kupic szampon i chciałam świeży sok marchewkowo-selerowy na kolację dla siebie. Udało się nie wyjśc z dziwnymi zakupami typu krem na pośladki lub z kolejną świecą zapachową. ;)

 

cyklopka, o, to to - właśnie brakowało mi tego tłumaczenia -singing bowls po prostu misy tybetańskie. Chociaż moja koleżanka jak chodziła na "koncerty" mis tybetańskich, to mówiła że jedzie na gongi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, łykam 2x dziennie Magne-B6 max tj. cytrynian magnezu, ponoć też łatwo przyswajalny oraz B complex i B12.

Po obiedzie piję tran norweski - wszystko to razem wzięte ma podobno właściwości antydepresyjne... i co? Może depresja nie nasila się bardziej, ale cofnąć się nie chce ni cholery!

 

Banany też wskazane przy depresji i je wcinam, bo poza tym są zapierające, więc przy rewolucjach jelitowych bardzo wskazane. :brawo:

Kto ma kłopoty z zaparciami to tylko je pogłębia... chyba, że kawa fusiasta z rana pomaga :D

 

Ja już wykąpana i po kolacji... siedzem i gapiem siem w tv, może teatr sobie zafunduję dzisiaj..... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×