Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, a okres zadumy jest niczym innym jak okresem Wielkiego Postu - post to nie tylko wstrzemięźliwość od potraw mięsnych..... to właśnie okres zadumy, spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j młody ma 9 lat, więc chyba ścisły post go nie obowiązuje ;)

 

amelia83 najlepiej pracę w swoim fachu - rekrutacja, szkolenia, HR; ale przestałam już wybrzydzać i chciałabym po prostu wyjść do ludzi, mieć zajęcie i własną kasę :bezradny:

Aplikuję więc i do firm, i do biur i do sklepu i gdzie się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ileś razy w życiu sama wykazać z depresji, leki nie tylko przyspieszają ten proces, ale myślę, że ruszają też pewne pokłady, w których miałam jakieś braki od zawsze.

 

kosmostrada, ja mam cerę mieszaną, części natłuszczającym, części nawilżającym, części zmiękczającym O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja już właśnie po kolacji - śledzik w sosie musztardowym i herbatka z cytrynką.

 

Dzisiaj Środa Popielcowa, więc Tosię to dotknęło... ale wyjaśniło się, że dziecko itd.

W Wielkim Poście są 2 dni takiego ścisłego postu od pokarmów mięsnych: dzisiaj i Wielki Piątek, pozostałe piątki wg uznania wiernych, najczęściej poszczą.

Ale to TEMAT RZEKA i pozostawmy go na boku, to nie to forum. Można kogoś urazić lub podnieść "temperaturę wrzenia".

Jestem wierząca i praktykująca, ale nie dzielę ludzi.

 

W tv mecz leci, obejrzę Na dobre...

Trochę mi lepiej, ale po 19 miałam RR 180/95 i czułam się fatalnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j nie jestem ortodoksyjna a bierzmowana byłam. Czy zmuszałabym syna, gdyby nie chciał, nie wiem :bezradny:

Uważam, że każdy postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i tym co czuje i o ile nie krzywdzi tym innych ludzi to ja nie mam z tym problemu.

 

kosmostrada też żurawinkę zagryzałam :mrgreen:

 

Uciekam przepytać młodego. Pa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :mrgreen: nie fochaj! wysyłaj oczka!

 

A`propos ciśnienia... mam leki, codziennie rano łykam, tylko oko otworzę, ale coś ostatnio mi tak skacze...... ustabilizuje się, muszę tylko mieć spokój :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×