Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem was. Macie "ciężkie" żarty, albo ja sie na nich nie znam. Wszystkie kobiety, które wzięły udział są ładne. Ładne są pewnie i te, które nie wzięły udziału. Takie obstawianie że te co nie wzięły udziału to pasztety, albo że oddaje się ostatni głos z litości- troche żal.

Każdy jest ładny na swój sposób, jesteśmy różni, i to jest świetne na swój sposób. Ile gustów tyle ludzi. Wszystkim gratuluje za odwagę i polecam- trochę dystansu do tego typu konkursów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84 Właśnie też się dziwie ,że ma tak mało głosów według mnie są panie o wiele mniej atrakcyjniejsze,a ona nie jest brzydka żeby być na ostatnim miejscu.Ja tam mam dobrą samoocenę na temat swojego wyglądu także mogę być ostatni ,niemam na tym punkcie kompleksu i wiem ,że facjate mam ładną , wiele pań ma mnie za przystojnego (wiadomo zależy tez od gustu).Nie jestem jakimś hiper przystojniakiem ,ale wydaje mi się ,że leciutko ponad przeciętną wychodze ;)Tylko ja to ja ,a tutaj wiele osób może sobie na poważnie wziąść tą zabawę..Cóz takie forum

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, mam lustro w domu i miano największego paszteta forum może mnie najwyżej rozbawić. Gdybyś ty wiedział, jak mi się za moją twarz obrywa w tzw. realu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaa nie słodz i nie gadaj głupot...Nie kazdy jest piekny niektórzy maja krzywe ry.je strasznie ,albo są brzydkimi paniami taka prawda rzeczywistości nie oszukasz.Jednak wygląd to nie wszystko liczy się osobowość ,usmiech na twarzy i pozytywna energia która emanuuje z człowieka.Znam wielu brzydali którzy mają ładne panie ,bo potrafią zagadać mają bajerę ,są pewni siebie,zaradni itp.Kobiety na to bardziej zwracają uwagę ,a meżczyzni są wzrokowcami i raczej kobieta z którą sie wiąża musi być ładna.Ta brzydka z zajedwabistym charakterem raczej niema szans i musi szukać parti brzydszej.

Ja byłem zawsze z ładnymi paniami odziwo miały też dobry charakter nie jakieś paniusie.Wole brzydszą z która fajnie spędza się czas niż pięknego zapatrzonego w siebie pustaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zawsze z ładnymi paniami odziwo miały też dobry charakter nie jakieś paniusie.Wole brzydszą z która fajnie spędza się czas niż pięknego zapatrzonego w siebie pustaka.

 

Sam sobie przeczysz... byles z ladnymi ale wolisz brzydsze :mrgreen: a teraz z jaką jestes?

Btw... uroda to rzecz gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bardzo lipnie ze wiadomo kto prowadzi. Pół głosów po znajomości

 

Ty masz prawie 30 lat, a nie 14 - bardzo smutne.

Chwilami miałem wątpliwości, ale ty jesteś poważnie chora,

co kogo to obchodzi, ten konkurs to dla ciebie całe życie,

wyjdź na spacer, zapal papierosa, spójrz w niebo i popatrz

jak gwiazdy ładnie świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest tylko zabawa/konkurs. Fakt faktem, że stało się tu coś niepokojącego. Z miejsca w który można było napisać głośno ,,mam krzywy ryj'' za co w zamian dostało się zawsze głośno ,,nieprawda jest prost, ja mam dopiero krzywy''. Teraz jest tu tylko ,,krzywy, krzywy i dz się powieś'' Trochę to takie nie zabawowe trochę.

Co do Elo, to nie bierzecie dzióbki pod uwagę, ze nasza jakże skromna wporzo i elo, Elo nie mam make upa i wyreżyserowanego uśmiechu. Gdyby włączyła ,,czar'' byłaby w tych samych okolicach. Tak to zapewne głosują na nią ludzie którzy ją cenią za całokształt, skromność i elo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JużTuByłem, nie do końca gadam głupoty. Każdy jest na swój sposób ładny, bo są tak różne gusta, że ja czy ty tego nie ogarniesz. Ja nie mówie, że każdy jest dla danego człowieka ładny. W każdym można zobaczyć coś ładnego.

Bardziej mi chodziło, ze powinno sie zamknąć komentowanie tutaj. Część osób wylewa swoje żale. To że dla danego osobnika ktos jest najładniejszy, to nie znaczy, że dla wszystkich. Wg mnie nie powinny tutaj padać żadne komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×