Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Już lepiej jest, mogę to łykać. Te początkowe atrakcje były pewnie związanie z połączeniem chlorprotiksenu z wenlą, która początkowo bardzo mnie pobudziła. Z perspektywy czasu to całkiem fajna przygoda była - np. budziłam się i wydawało mi się, że coś lata po pokoju albo ktoś po nim łazi chociaż nikogo nie było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę ochów i achów :D, lek jest rewelacyjny, bardzo dobrze mi służy (2-2-2)90mg jestem spokojny, bardzo dobrze śpię, poprawił moje życie sexualne a łykam też paro (a wiadomo :P), wyciąga z błędu alkoholowego (w sumie po to łykam), niezrównany uspokajacz - odstawiłem nikotynę, aż tak silnie się czuje :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już 50mg działa na mnie depresyjnie na drugi dzień.
mnie to spory czas muliło przy (90mg od początku później krótko 105mg ale to było za dużo) a byłem praktycznie nie dożycia, z pełną świadomością potwierdzam bo nie zaburza, lek zadziałał na mnie prawidłowo, z czego jestem zadowolony, taki mały pozytywny aspekt z moim życiu, ale takie małe też są bardzo ważne. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, a jak tam u Ciebie poprawiło się trochę, bo miałeś tam jakieś akcje z oczami?? Ja chlora się nie pozbędę, traktuję go jak wisienkę na torcie, dopełnia wszystkiego ;) najmniejszych problemów z nim nie mam, tworzymy jedną zwartą całość, sen i nerwy pod kontrolą 2-2-2(90mg) i świat jest do przełknięcia na trzeźwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, a jak tam u Ciebie poprawiło się trochę, bo miałeś tam jakieś akcje z oczami?? Ja chlora się nie pozbędę, traktuję go jak wisienkę na torcie, dopełnia wszystkiego ;) najmniejszych problemów z nim nie mam, tworzymy jedną zwartą całość, sen i nerwy pod kontrolą 2-2-2(90mg) i świat jest do przełknięcia na trzeźwo.

 

 

Tak samo cały czas z oczami jest i powieki napuchnięte wyglądam jak pijak jakiś i caly czas jak z rana wstaje to pod oczami mam tak sucho ze niewoem jakby cos pilo wode 11 odstawiam chlora i będę bral hydro tylko i boje się już jak o tym mysle bo już się przyzwyczaiłem do spania na chlorrze ale trzeba zaprzestać brac bo to jednak chemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chloro jest bezkonkurencyjne, nawet na opakowaniu jest napisane "lek sedatywny", skoro daje sie to alkoholikom na zjeździe,

to znaczy, że nie jest wiele gorsze od samych benzodiazepin.

 

jak ktoś chce coś na sen lub mocne uspokojenie to nie ma konkurencji, mirtazapina, mianseryna, trazodon i hydroxyzyna to zabawki przy nim.

 

sam powrócę do tego leku w przyszłości zastępując nim benzo, ale wpierw muszę się sterepeutyzować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że hamuję wszystkie ważne hormony męskie produkowane w przysadce , także po tym leku stajemy się kobietkami o testosteronie możecie zapomnieć , do tego hamowanie dopaminy ,NA , prolaktyna was zaleje . Tak to lek dla zjedzie na alkoholików , dostałem go na 1wszym odwyku i gówno pomógł , zaraz powiedziałem ordynatorowi by mi zapisal Heminevrin(Klometiazol) przy tym leku każde benzo wymięka i tylko tym powinni leczyć zjazdy . Chlor niech zażywają kobiety.

 

-- 31 sty 2015, 22:43 --

 

Do teglo antycholinetyk , blokowanie H1 , blokowanie D1,D2,D3 , 5ht2 - rozumiem że masę robicię na tym leku :) ale tłuszczową bo od estrogenów wam mięsnie nie urosną :)

Trym Zombie , boże co za lek :))

 

-- 31 sty 2015, 22:45 --

 

Parkinson was złapie na tym leku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam mnie nie zalewa prolaktyna a mam badana co m-c chyba ze ktos bierze w mega duzej dawce to moze. Natomiast jezeli chodzi o benzo to chlor jest głownie na sen, ze daja go alkoholikom to dla mnie dziwne, na zasadzie moze zeby spali bo moja lekarka wyraznie mowila ze to lekki lek i na jedyne co działa to na sen. Aktualnie jestem na 1/4 (polowka polowki) i spie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×