Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, zapytać zawsze można, nic w tym złego. Po to jest pw...jesli ktoś nie będzie chciał, po prostu nie odpowie.

 

Też trochę nie do końca tak to działa... Bo ludzie mają prawo żyć swoim własnym życiem i czasami świadomość tego wystarcza... Ich bycie po prostu obok...

Bywa natomiast, że tego bardziej bezpośredniego kontaktu nie jest się w stanie nieraz udźwignąć... I ja chyba właśnie w ten sposób...

Kiedy wiem, że nie potrafię dać z siebie wystarczająco, wolę nie prowokować otwartych interakcji... W sumie z kilkoma fajnymi osobami kontakt się w "dziwnych" okolicznościach przez to urwał, i za to biję się teraz w pierś... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, ja odniosłam się tylko do pw na forum. Jesli ktoś nie ma ochoty na kontakty, po prostu blokuje te opcję.

 

Co do życia realnego, też jestem powściągliwa, nie lubię się narzucać, nie potrafię, choć jestem dość otwarta na ludzi i agażuję się, chyba za bardzo.

Jeśli wyczuję choćby mały szczególik, sygnałek, że komuś moja osoba nie jest miła - rezygnuję, wycofuję się, uciekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucy też ostatnio nie zagląda, a wspominała, że jest w nieciekawym nastroju :roll:

 

Z Lucy mam kontakt na fb :)

A nie wiesz, czemu przestała zaglądać na forum ? Wcześniej była bardzo aktywna.

 

zagląda czasami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×