Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Co się stało z Tomciem Nerwicą/Adamem Smithem/krul!em?? Znów pisał do adm, żeby mu konto usunęli czy może to spisek socjalistów?

Za eksterminacją porządnych obywateli zawsze stoi lewak/żydokomuch/żydomason albo inny zjebus ( etatysta, lewak albo interwencjonista) tylko bez korzeni żydowskich. A na poważnie, to żyje i mam się dobrze. Nie dajcie sie sterroryzować czerwonym i zielonym ( a jak widaomo zielony, to tylko niedojrzały czerwony) bo to zwykła szajka, która okupuje to porządne forum. Byłem za wprowadzeniem anarchii, ale mi zamknięto usta. To jak z tym seryjnym samobójcą, co to wiesza ludzi, a potem mówią w tv że się powiesili. Tu tak samo, usuwają ci konto i mówią, że sam usunąłeś :P To ostatnie miejsca nie miało, ale może mięć, więc radzę mieć się na baczności. Poza tym na forum póki co nie wracam, bo mam sporo zajęć. Odezwę się za jakiś czas, buziaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie pozdrowił , co za tępy uj !

 

A mnie zacytował.

Myśli o mnie.

Prawdopodobnie ma wobec mnie ciepłe plany.

Uważam, że Tomció znów wróci jako pełno-etatowy członek społeczności forumowej.

Taka jest kolej rzeczy... odchodzi i wraca, bo przyciąga go ta "siła fatalna".

A żeby nie było tak miło, to zwyzywam go od "socjalistów".

Czerwony nieuku, lewacka pomyjo.

Jaśniepańska larwo, klęcząca pod ołtarzem z misą na rzygi zdychającej królowej Wielkiej Brytanii.

Anatolijski wieśniaku chełpliwie pożerający ziemniaka tuż po wyjściu z meczetu.

 

Ubecki karaluchu...

Już niedługo znów się zobaczymy czuję to w moim rozgrzanym do czerwoności komuchometrze.

Aksjomatyczne pozdrowienia śle Nekro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, masz jeszcze szansę zostać prawicowym neofitą psychonekrokamilku. Nadchodzi dzień sznura i możesz jeszcze uniknąć egzekucji :P porzuć komusze zapędy i przejdż na stronę libertarian natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, masz jeszcze szansę zostać prawicowym neofitą psychonekrokamilku. Nadchodzi dzień sznura i możesz jeszcze uniknąć egzekucji :P porzuć komusze zapędy i przejdż na stronę libertarian natychmiast.

 

Jestem mongolskim libertarianinem, prosto z Hordy Czyngis Chana.

 

 

Przeglądaj temat z Warszawą, mordo i wpadaj jak coś na psotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×