Skocz do zawartości
Nerwica.com

CZY JEST TU KTOŚ REALNY?


Gość ona1993

Rekomendowane odpowiedzi

follow_the_reaper, Dokładnie. Trudno jest dostrzec piękno tego świata, kiedy człowiek jest skupiony wyłącznie na sobie.

 

Niewątpliwie tez sie z tym zgadzam. A co gorsza w złych stanach nawet miłe rzeczy nie sprawiaja przyjemnosci a od złych stanów tak cięzko jest się oderwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemoge jezdzic na rowerze biegac chodzic po gorach bo jestem po porazeniu mozgowym. nie patrze tylko na siebie....

 

Chodziło mi oto, że choroba sprawia, że człowiek skupia się na swoim cierpieniu.

Jak kogoś boli wątroba tak, że nie może chodzić, to też się na tym skupia i ciężko mu siedzieć i imprezować z ludźmi...

Z bólem psychicznym jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich chwilach warto przypomnieć sobie osoby na wózkach, ślepe, upośledzone umysłowo....

Co one mają powiedziec... na jakim dnie są /musiały być niejednego dnia..

 

ja zawszę, gdy mam kryzys myślę, że przecież widzę... mogę chodzić... biec... wyjść z domu i przesiedzieć gdzieś pół dnia w parku... jestem wolna, nie muszę nikogo wołać żeby zmienił mi pampersa lub wywiózł na dwór...

 

Bądźmy wdzięczni za to co dostaliśmy... bo mogliśmy dostać o wiele mniej...

 

:)

Tekst trochę bez sensu, świadomość, że inni mają gorzej zazwyczaj niczego nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda , że Marek Grechuta nadal jest realny(?) , i czy aby umarł od sraczki czy może na depresję , wiece ?

http://muzyka.wp.pl/gid,686068,title,Marek-Grechuta-do-konca-walczyl-z-przerazajaca-choroba,galeria.html

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,14862330,Marek_Grechuta_zachorowal_na_chorobe_psychiczna_przez.html

 

-- 03 wrz 2014, 18:49 --

 

mark123, czasami mi się wydaje że ludzie nawet nie wiedzą jaką ciężką chorobą jest Depresja i myślą że jak powiedzą weź sie w garść to już bum osoba jest zdrowa

ja to jak mam depresje i ktos mi 3X powie weż się w garść to sie mobilizuję i depresja kiśnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ktoś kiedyś wykrzyczał w twarz ''obudź się, życie to nie bajka!''

po czym depresja się pogłębiła. :roll:

nie wymagam od ludzi, żeby zrozumieli, bo nie zrozumieją, jeśli sami przez coś nie przeszli.. ale mogliby być bardziej taktowni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×