Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, ciężko opisać to słowami, ale znowu samopoczucie się pogarsza. Wszystko mnie przerasta, nie daję rady z niczym i te wszechobecne natręctwa. Trzeba zaraz iść spać, przynajmniej tam jest chwila wytchnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa:

 

Wstalam zamulona , jakos mnie znosi na prawa strone znow ale ubieram sie i ide z ciotka do ciuszkolandu bo dzis minus 50 % a ciuszkow tam sporo fajnych , i idziemy sobie cos wygrzebac powoedziala ze cos mi kupi jak mi sie spodoba , ku poprawie nastroju.. Czuje sie jak nastolatka taka bez kasy :x:x mam nadzieje ze znajde prace na dluzej .

 

Poki co za 4 dni makijazowe mam miec 400 zl wiec sie ciesze i obym tylko wysiedziala tam :uklon::uklon::uklon:

 

 

Jakie macie plany?

Ja pewnie u ciotki pol dnia pobede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, wchodze tu przypadkiem, a tu prosze, o wyprzedaży pocztówek. Akurat ostatnio rozglądałam się za fajnymi. jakby co, jeśli pamiątkowe, oryginalne, historyczne, ze smakiem, byłabym chętna zainteresowaniem mnie kolekcją na pw. gdyby co, moge także polecić porządnego bloga o tej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

A ja znowu ciepię z powodu okropnej duchoty.

Ciężko jest to już wytrzymać, miałam iść na spacer. Chłopak chciał mnie wyciągnąć no ale nie dam rady.

Prędzej umrę. Może wieczorem jak będzie trochę chłodniej.

Schodzę z wenli i jestem przerażona co to ze mną będzie i jak na mnie zadziała nowy lek.

Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no ja tylko do 12:30, taki ranny ptaszek ze mnie :roll:

 

White Rabbit, będę wydawać tylko niezapisane, większość kupowana na przestrzeni ostatnich kilku lat, ale trochę staroci się znajdzie. Myślałam, żeby je posortować, zrobić z nich pakieciki tematyczne (koło 10 sztuk) i wystawiać na aukcjach od złotówki, niech się ludzie bawią. Jak będę już miała obfotografowane to ci mogę wysłać zdjęcia. Chyba na raty to będę robić, bo sporo jest.

 

Kiedyś się wymieniałam pocztówkami z ludźmi z zagranicy normalnie, przyklejało się znaczki, pisało pozdrowienia, ale znaczki tak podrożały, że mi się kompletnie odechciało, a miałam zapas na co najmniej 2 lata do przodu. Jedyny ratunek to opchnąć to na allegro, żeby się choć trochę inwestycja zwróciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×