Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Maggda92, :papa: trzymam kciuki za wizytę, wszystko pójdzie dobrze :great: nie stresuj się

 

platek rozy, cześć Kochana :D jak tam dzisiaj Twoja migrena, mam nadzieję, że poszła sobie w cholerę :time:

Będziesz miała urozmaicony czas dzięki gościom, to fajnie... oby pogoda burzowa nie popsuła spacerów i zwiedzania. Życzę Ci dobrego nastroju i mile spędzonego czasu :great:

 

Wczoraj czułam się okropnie z tymi zawrotami, przyszłam wcześniej z pracy i położyłam się, bo nie miałam sił chodzić ani siedzieć. Wzięłam hydro bo doszły lęki z powodu zawrotów i jakoś dotrwałam do wieczora, żeby pójść spać.

Dzisiaj jest lepiej, ale rano bolała mnie głowa, musiałam wziąć pyralgin i teraz jest jako tako.

 

A jak Ty się czujesz dzisiaj?

Hey Kochana :***********Wczoraj na szczescie migreny nie mialam :) dzis mam taki bol cmiacy glowy ale nie jest zle bo ani mnie na wymioty nie ciagnie ani nie zawraca w glowie.@ dostalam wiec stad ta migrena taka dwa dni temu.

 

Wczoraj bylo super :mrgreen: bylismy na spacerku na miescie , pozniej do tynca pojechalismy i ogolnie jestem zadowolona .

 

A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ciesze sie ze dzis sie lepiej czujesz :great::great:

Goscie dzis pojechali po 9 rano , jechali do szczawnicy na kilka dni urlopu wiec byli u mnie wczoraj tylko i na jedna noc.

 

Ja dzis jakas zmulona i wylekniona ale mam nadzieje ze to minie.

 

Ide zaraz do sklepu i umowilam sie z ciotka bo kleila jakies pierogi i ma mi dac , gdyz ja teraz przeciez na glodowej diecie mopsowej .

 

Poki co nikt sie o prace nie odezwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana nie nie to weekendowo , ostatni weekend lipca i pierwszy weekend sierpnia.

A kurs okolo 6 godzin . Z tym ze ja na jakies dwie godziny potrzebna , bo bede do makijazu dziennego i wieczorowego musiala byc.

 

Ale 300 zl by wpadlo. Hydra mi nie pomoze obawiam sie ale chocbym miala wciaz afka to sie na to pisze bo musze zarabiac wreszcie.

Jak sie miewasz? Co dzis planujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hej :) Ok, może być. Mam nowy lek od psychiatry nowej, mobedim ale na razie schodzę z velaxinu przez kilka dni. Zobaczymy jak będzie. Nowa psychiatra zrobiła na mnie ogólne dobre wrażenie, zaangażowana była. A co u Ciebie jak się czujesz? Jeszcze te upały trochę mnie dobijają

 

Doberman, Hej, co u Ciebie? Jak samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle upału nie czuję. Może dla tego, że mnie rusztowania odcinają od świata zewnętrznego.

 

Dzisiaj postanowiłam, że będę robić nic czyli standardowo poczytam książkę, pogram w grę, może coś poukładam w papierach, a od poniedziałku się zaczynam intensywnie przygotowywać do rozmowy o pracę (zdjęcia do dokumentów, historia firmy i trochę aktorstwa - udawanie osoby, która jest zawsze miła, uśmiechnięta i wie, co się w okół niej dzieje :angel: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są strasznie męczące :roll:

A Ty byłeś już u nowej terapeutki? Nie wiem czy miałeś też iść do nowego lekarza czy coś pomieszałam? Doberman,

U nowej terapeutki jeszcze nie byłem, będę prawdopodobnie w środę. U nowego lekarza też jeszcze nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×