Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam zazdroszczę, że umiecie tak grzecznie iść spać.

 

W sumie myślałam, że psychiatra/psycholog mi coś od razu wymyślą na to spanie, ale jest tylko gorzej, po lekach.

 

Ale najciekawsze i tak, że mi nerwicy nie zdiagnozowali :shock: A ja na forum przecież od zawsze w dziale lękowców, bo tak się czułam.

 

-- 16 lip 2014, 20:46 --

 

czarnobiała mery, cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę. Psychiatra mnie wstępnie zaczęła leczyć przeciwdepresyjnie, potem mi wprowadziła przeciwlękowy, ale nie mówiła o nerwicy tylko o lęku społecznym, żebym się po postu lepiej czuła jak wychodzę.

 

Natomiast z testu psychologicznego mi wyszły takie kwiatki jak "schizoidalny tryb życia", "możliwe zachowania psychotyczne", skłonności samobójcze i że w ogóle niezbyt ogarniam rzeczywistość :shock: Może jest już jednostka chorobowa "nieogar"?

 

Ale ze skłonnościami samobójczymi się nie zgadzam, ja po prostu stwierdzam fakt, że wszyscy i tak umrą, prędzej czy później :roll:

 

No i nie wiem jeszcze co jest psychotyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tez mam kilka diagnoz 10 lat leczono mnie na mieszanke depresjii i schizofrenii a po tylu latach stwierdzono zupełnie co innego, nosz kurwa nieogary to czasami lekarz, wogole na maxa mnie wkurwaia jak lekarz moze na pierwszej wizycie nawet na 3 wystawic diagnoze noo jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te co do nich chodzę to raczej unikają etykietek, tylko biorą pod uwagę możliwości. Do tego mi terapeutka nawet szczerze powiedziała, że na objawy depresyjne są leki, nad relacjami z ludźmi możemy porozmawiać, ale źródła psychotycznych objawów nie da się jasno określić.

 

Są dwa pokoje. W jednym jest otwarty balkon, prosiłam żeby nie otwierali wieczorem balkonu, bo jest zimno i się boję. Siedzę w drugim pokoju, zamknęłam drzwi, ale otworzyli. Teraz nie mogę zamknąć, bo na klamkach wiszą wieszaki z ubraniami. Nie wiem czego to jest objaw. To jest objaw otwartych drzwi i zimnych stóp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bogu że poszedłem do pracy. bałem sie ludzi, dlatego że pragnąłem ich uwagi, teraz wiem że my wszyscy mamy najebane we łbie i nie ma sie czego wstydzic, nigdy nie bylismy, nie jestesmy i nie bedziemy gorsi od innych. druga sprawa, to to, że nie musimy prosić o uwage innych, ona nam sie należy, to jest nasze prawo od narodzin. więc dystans, i pierdolić to heiiehiehiehiehie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Rano obudziłam się z jakimś niepokojem, potem humor mi się poprawił poczułam się o wiele lepiej a teraz znowu kompletny dół.

Nie do wytrzymania to wszystko jest. Na 14:00 idę do nowej lekarki, to dodatkowo się denerwuje. A znowu wszystko zaczęło wydawać mi się totalnie beznadziejne, nie wiem co ze mną jest. Nie mam już siły sama na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×