Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, ja też to lubię. Pamiętam, że kiedy jeszcze pracowałam, wracając tramwajem,autobusem, zasłaniałam ręce torbą-gdy siedziałam-i ratowałam się właśnie mudrami ;)

Nawet Męża udaje mi sie czasem namówić na tę "gimnastykę" dłoni :D

 

-- 10 lip 2014, 20:04 --

 

amelia83, Karinko, ja też kupiłam, chyba2 tyg.temu/tzn.Mąż mi kupił, bo ja prawie nie wychodzę/ 2 doniczki, ale jedna mi padła, a druga słabo kwitnie...dlatego zamówiłam w sklepie internetowym i dzisiaj mi przysłali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :*************

 

Pozbieralam wode na szczescie ten kolega mnie odprowadzil i mi pomagal i jeszcze sasiedzi moi z naprzeciwka .

 

Nie mam ubezpieczonego mieszkania wlasnie :?

 

Mam dosc.

To zycie jest nie na moje nerwy.

Wysiadam w takich sytuacjach chociaz i tak zachowalam na tyle przytomnosci umyslu ze znalazlam ta sasiadke z gory a ona tu nie meiszka tylko kupila mieszkanie dla corki.

 

Zadzwonilam do wodociagow a tam sie nie moglam dodzwonic i podeszlam do takiego pana ktory pracuje u mnie ws poldzielni i przyslal hydraulika swojego znajomego .

 

Ale wszytsko to robilam na miekkich nogach , duszac sie prawie i ze slabosciami.

 

Teraz jestem jak flak , ledwo na nogach stoje bo nerwy zeszly.

 

Glowa rozbolala...

 

Plakac mi sie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, własnie dlatego idź tam i porozmawiaj, tak po ludzku...bo sądzę, że maja możliwości działania doraźnego, przecież to się stało nie z Twojej winy. Wiem, że nie jest miło udać się tam, ale trudno...dumę zostaw w domu i działaj kochana!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, trzymamy wszyscy kciuki, aby się ta zła passa odwróciła jak najszybciej. Musisz pójść do tego MOPS i powiedzieć, jaka jest sprawa.

 

jasaw, jak minął dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×