Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim:)

 

Tojaaa,i jak u Ciebie samopoczucie,jest juz ta "normalność" upragniona?

 

Inez,a u Ciebie jak?

 

Ja bylam u swojej p.dr.mam brac 15mg esci przez miesiąc,jeśli to nie przyniesie poprawy mam przejść na wenle....

Boje sie wenli,bo jej nie znam....:( wolalabym juz paro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć elmo, wszyscy pouciekali stąd, Inez tez :D

 

U mnie od dawna nie ma juz sraczki porannej, niby nie jest najgorzej, ale jak dla mnie to normalności i tak nie ma. Może zbyt wiele oczekuje i tej normalności juz nigdy nie zaznam. Może ta kurwica zabrała mi ja bezpowrotnie, nie wiem. Na ostatniej wizycie dr mi mówiła, ze jakby nie było jeszcze ok, to mam dać znać i podwyższymy dawkę. Na razie nie dzwonię, bo 40 mg paro to dużo.

Ta Twoja dr to długo myślała. Dopiero teraz podwyższa Ci esci. Mi w każdym razie 15 esci nie zrobiła dobrze. A czemu lekarz nie chce dać Ci paro, tylko upiera sie przy wenli? Przecież to tez częściowo od Ciebie zależy leczenie, skoro dobrze zareagowalas na paro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Dr.nie chciala mi podwyższać esci,bo na samym początku źle zareagowalam i mowila,ze nawet10moze byc dla mnie za dużo....hm.....

na ostatniej wizycie mowilam,ze rewelacji nie ma,jest wiecej dni gorszych niż lepszych i jest tak,ze nie chce mi sie chciec,ze najchetniej to siedzialabym w domu non stop,co przed esci nie moglam usiedzieć na tylku,a juz w domu....siedzac w domu dostawalam lęków.

No i dlatego zaproponowala wenle....zeby mi sie chcialo chciec.

 

-- 24 cze 2014, 15:46 --

 

Lunatic

wyobrażasz sobie dawke40paro?!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie nie ale jak ktoś słabo reaguje na leki to bierze większe, ja zawsze reagowałem na minimalne lecznicze

 

-- 24 cze 2014, 15:56 --

 

ja wrociłem do opcji ktora dostałem ostatnio i narazie nic nie kombinuje tylko biore jeden lek tak jak mialem zalecone bo wczesniej to łączyłem z Coaxilem sam nie wiem po co i tak naprawde nie wiem jak ten lek działa, narazie po 3 dniach poprawił mi stan dość wyraźnie, a rodzinny dał mi lek na poprawe koncentracji i po 10 dniach zaczyna byc tez lepiej pod tym względem

 

-- 24 cze 2014, 15:58 --

 

staram sobie wmowic ze ten lek jest tak samo dobry jak sertralina bo czytalem badanie ze po 3 miesiacach w przewleklej depresji mial lepsze dzialanie od sertraliny, mam nadzieje ze mi tylko prolaktyny nie podwyzszy bo tak robi czesto ale nie wiem czy tez to dotyczy takiej małej dawki jaką mam brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mna to by dopiero byla jazda,gdyby dr.kazala mi wskoczyć na40mg:)

Ja do niedawna ogladalam z każdej strony jedna tableteczke zanim ja polknelam.....:)

No,co ja na to poradzę,ze mam jakas awersje do lekow....i to nie tylko p.depresyjnych!!!

 

A jak moje dziecko choruje....ech,chyba nie musze pisać jakie ronie podchody do lekow....

 

Nie mam pojęcia czemu tak siw u mnie dzieje....

 

-- 24 cze 2014, 16:04 --

 

Lunatic

No,i tak ma byc!!!!

Brac grzecznie co dają i nie cudować samemu.

A co Ci na koncentracje przepisano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,i tak ma byc!!!!

Brac grzecznie co dają i nie cudować samemu.

haha :mrgreen:

i kto to mówi, sama sie przyznaj ze Lamitrinu nie bierzesz :mrgreen:

a co do mnie to ja juz jestem ostrozny co do tego co dostaje, ale tylko dlatego ze mam z tym złe doświadczenia, bo juz nie raz mi lek zapisany przez tego lekarza wywołał napady paniki, których wcześniej nie miałem, wiec sie nie dziw ze mam ograniczone zaufanie

Biotropil sie nazywa lek na koncentracje, znam go bo kiedys go brałem jak mialem duzo nauki, wtedy mi go psychiatra dał, działa coś tam ale słyszałem ze są lepsze, tu na forum zamawiają je z jakiejś rosyjskiej strony, nie zamówiłbym za zadne skarby właśnie dlatego ze to z Rosji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha,ha...tak przyznaje sie bez bicia,Lamitrinu nie biore:)

Ale to dlatego,ze jedna tabletka sprawia mi trudności w"przelknieciu"jej,a co dopiero dwie i to wyższego kalibru:)

Czytalam o tych zamawianych lekach.....dla mnie jest to bardzo niezrozumiale....

 

-- 24 cze 2014, 16:48 --

 

Ten biotropil,to cos takiego jak neotropil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A,to na tym dziennym tez dostawali ludzie....alez ta tabletka jest wielka!!!

Mnie to musieliby jakims wyciorem ja przepchnąć:)

 

Mojej znajomej mowilam,ze lepiej by jej bylo w ta druga dziurę zaaplikowac,moze by czlek ja wtedy na raz pochlonal:)

 

-- 24 cze 2014, 19:27 --

 

GRADREC

Co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Bo wiedzialam,ze paro Ci pomoże a esci i paro to ta dama grupa lękowa,a wenla no juz trochę co innego..

Boje sie,ze źle zareaguje na ten lek,ze mnie popudzi ale tak"niezdrowo"

Ja wcześniej tez chcialam zmuenic esci na paro(jak odstawilam raz a potem znowu po4dniach wrocilam do esci,wtedy chcialam paro),akw moja p.dr.miala inna wizje.

Przemeczylam sie strasznie na esci i jak juz uboki minely poszlam na dzuenny,tam doktorek chcial mi dać paro,ale tym razem to ja chcialam poczekac,bo jak uboki przeszly,ataki paniki również to chcialam zobaczyć co dalej....

No,ja Cię nie opueprzalam,tylko mowilam,ze esci dziala zdecydowanie inaczej,"slabiej",niż paro i bylam wręcz pewna,ze Ci pomoże:)

W kwestii lekow,ich brania nie jestem mondralinska

 

-- 24 cze 2014, 19:49 --

 

Lamitrin jest na padaczkw i to mnie wystraszyli,bo kiedys,jak jeszcze nie bralam lekow,ktis sie wypowiadam,ze nadużywanie lekow na schirzenie m,którego sie nie ma,a q tym lekow p.padaczkiwych nic dobrego nie robi,a wręcz przeciwnie....i to mi utkwilo w glowie ...

 

Zresztą ze mnie to ciezki przypadek....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elmopl

Ty znowu z tym pobudzeniem po wenli? Pisałem Ci ze mnie nie pobudzała niezdrowo, ja jestem wrażliwy na tego typu działanie wiec jak u mnie tego nie było to tym bardziej u Ciebie, poza tym od tego są dawki rozne, TEORETYCZNIE standardowa dawka wenli nie działa w ogole na noradrenaline, w praktyce wyglądało to jakby działała bardzo słabo przez co było uczucie wypoczęcia i energii, ale absolutnie zadnego nienormalnego pobudzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to z wielu różnych leków które brałem takie działanie daje tylko noradrenalina, paroksetyna Ci tego raczej nie da

 

-- 24 cze 2014, 21:41 --

 

drugą rzeczą jaką daje jej wzrost to odwaga, czasem mozna z tym przesadzic i jest nadmierna skłonnosć do ryzyka, ale to raczej w dużych dawkach, ale wzrost odwagi która wcześniej była blokowana przez lęki i różne obawy jest mocno wyczuwalna na tego typu lekach

 

-- 24 cze 2014, 21:53 --

 

mnie znów podkusiło zeby dołozyc małą dawke leku noradrenalinowego, nie wiem tylko po co na wieczor, ale jest natychmiastowy wzrost energii i koncentracji, no i tej odwagi, jak normalnie mam obawy ze np nie poradze sobie w jakiejs pracy to po tym leku to wszystko znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Ja na paro tez bylam odważną!!!Oj,nawet czasami aż za bardzo:)

Jak sobie przypomnę niektóre zdarzenia,to sama pukam sie w czolo....

Potem ta"odwaga"jakos sie unormowal,ale z tym zdecydowanie bylo lepiej niż na esci.

Na esci czuje się....hm...jakbym nie do końca byla soba,taka jakas wycofana,szara myszka.....a raczej mysza,bo sporo przytylam:(Ja nie jem,ja pochloniam jedzenie:) a o slodyczach to juz nie wspomne....

 

-- 24 cze 2014, 21:57 --

 

To po co na noc kusi Cię do kombinowania?!

Chcesz dostać po lapach?!!!

Mialo byc grzecznie,bez kombinacji!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

dzisiaj mialam fatalny dzien.Rano jak wstalam to mialam to dziwne uczucie oszolomienia,chaosu w glowie.Chodzilam jak pijana,bo mialam takie zawroty Glowy i tak to wszystko utrzymywalo sie przez caly dzien....a wieczorem tak rozbolala mnie Glowa,ze szok,taki typowo migrenowy bol,aż oczami nie moge ruszać na boki,itd,itd.wzielam tabletkę p.bolowa jak juz nie wiedzialam o bozym świecie,ale nie pomogla za wiele,wiec wole juz sie polozyc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×