Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

moglem to zrobic 2 lata temu, to przewalilem mase pieniedzy na odzyskanie dziewczyny, byłęm tak zaślepiony tęsknotą ze kilku oszustów to świetnie wykorzystało i niezle na tym zarobili, z tą jakąkolwiek robotą jest tez problem bo jak sie dowiedzialem na byle jaką robote mam za wysokie wykształcenie i dlatego nie chca mnie przyjąć, powalone, kolega ze studiow znalazl prace dopiero po tym jak zatail ze ma skonczone studia, no co za kraj, po to robic studia zeby potem to musiec zatajać

 

-- 19 cze 2014, 10:58 --

 

jutro ide do doradcy zawodowego, moze cos wymysli co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego trzeba miec energie i motywacje stad moje kombinowanie z lekami, depresja ma to do siebie ze odbiera chęci i siły, nawet jak tkwisz w miejscu w którym jest zle nie masz siły zeby to zmienic, są typowe leki ktore tych sił dodają np wspomniany Edronax ale kosztem silnego pogorszenia samopoczucia, trudno znaleźć optymalne rozwiązanie czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze czas sie nie cofnie, ode mnie z liceum maja pozakladane rodziny, wszystko poukladane tak jak powinno byc, to mnie najbardziej dobija, strata takiej ilosci czasu i bycie dalej w tym samym miejscu, jezeli czegos sie nie zrobilo wtedy kiedy byl na to czas potem jest o wiele trudniej, chodzi o wszystko, o prace, o rodzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po dwóch rozstaniach, rozwiodlam sie , potem kolejny związek po 5 latach rozpadł sie, mam 38 lat a zaczynałam co kilka,lat od poczatku, nie mam dzieci i mimo to idę do przodu

 

-- 19 cze 2014, 13:30 --

 

Jestem w podróży, zaraz przekraczać granice, więc bede zamykać. Buziaki, głowa do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa,

musze wziac z Ciebie przykład, ale to nie takie łatwe, widocznie Ty masz wiecej siły zeby sobie umiec radzic z przeciwnościami

 

-- 19 cze 2014, 12:46 --

 

lunatic, Tak bywa, dla tego lepiej nie patrzeć wstecz.Ile masz lat?

wszystko sie łatwo mowi, nie patrzeć wstecz, najpierw to trzeba umieć zrobić skoro non stop wracają myśli z przeszłości, ja o tym nie musze myslec bo to samo przychodzi, juz 30 :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, Tak bywa, dla tego lepiej nie patrzeć wstecz.Ile masz lat?

wszystko sie łatwo mowi, nie patrzeć wstecz, najpierw to trzeba umieć zrobić skoro non stop wracają myśli z przeszłości, ja o tym nie musze myslec bo to samo przychodzi, juz 30 :pirate:

 

ja wiem, ze tak się mówi, to są banały którymi każdy czaruje jak tęczą, ale paradoksalnie to prawda. życie jest proste, tylko my sobie je niepotrzebnie komplikujemy nadmiernym rozmyślaniem, a nie działaniem.

Chodzi właśnie o ten balans, wyrównanie proporcji. Młody żeś nie szalej;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×