Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, amelia83, jedzonko :mrgreen:

 

Kupiłam buty za 12.90 bo wybrałam się w takich że mam pęcherze. Szare tenisówki, przydadzą się bo moje już się rozklejają.

Jeszcze kupiłam podkład za 8.50 matujący z AA. Zapłaciłam za książki, ostatnie brakujące i za bluzkę i zegarek który zamówiłam w zeszłym tygodniu.

Sprzedałam rower za 200 zł. więc jakieś pieniądze były, a że nie jadę na Noc Kupały bo doszliśmy z kolegą do wniosku że ani mi ani jemu się nie che, to pozwoliłam sobie wydać parę groszy bo tak to przeznaczyłabym na wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, książki musiałam. Tą bluzkę, pamiętasz jak Ci mówiłam że nie przysłali? okazało się że jednak nie zapłaciłam, kartę mi widocznie odrzuciło. Zegarek też Ci pokazywałam ten za 10 zł tylko wybrałam jednak niebieski nie czerwony. W sumie nie licząc tych książek, ale z umowy na dofinansowanie muszę się wywiązać, to dużo nie wydałam

 

-- 21 cze 2014, 14:00 --

 

A buty. Niewielki wydatek a moje niedługo się całkiem rozlecą a w czymś trzeba chodzić. Z podkładem przyszalałam bo w sumie jeszcze miałam, ale cóż zamiast wydać 4 dychy na paliwo to wydałam 8.50 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, bardzo ładny :105: kiedys jezdziłam brata rowerem to był najlepszy rower lekki, miałam na maxa zaufanie do tego roweru, ciagle mu go zabierałam,teraz mam rower ale dupiastu cos w nim przeskakuje, chrobocze nie chce na nim jezdzic, opchne go

 

-- 21 cze 2014, 13:22 --

 

mirunia, zara bede dla mnie 2 poprosze 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis znowu pol dnia gadam przez telefon :D zeby nie skupiac sie na sobie i wkrętkom

zastanawiam sie co tu zrobic do zarła

chyba zrobie warzywa na tatelnie z mieskiem i ryzem :mhm:

 

-- 21 cze 2014, 13:29 --

 

hania33, jak tam u Ciebie kochana?

dzis mam tyle pomyslow gdzie n koncert chce pojechac gdzie na urlop robie cos w domku co chwila i czuje sie lepiejdancegirl2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×