Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja Historia


Duran84

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci tego samego życzę Jolciu ;) Będzie dobrze zobaczysz ;):D

 

---- EDIT ----

 

Dawno mnie tu nie było... W tym wątku znaczy się... Do dnia wczorajszego się jakoś trzymałem... Próbowałem walczyc... Probowalem sie zmienic... Probowalem zaczac myslec optymistycznie... Niestety... Po raz kolejny okazalo sie, ze sie do niczego nie nadaje :cry::cry::cry::cry: Jestem najgorszym dnem z mozliwych... Ludzi takich jak Ja powinno sie zamykac w szpitalach psychiatrycznych.... Ja potrafie tylko ranic tych na ktorych mi naprawde zalezy... :cry::cry::cry::cry: I do niczego innego sie nie nadaje... Wszystkie moje plany i marzenia legly w gruzach...

DEMONY WROCILY :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

A Ja juz nie mam sily z nimi walczyc z Nimi :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Lepiej będzie dla Swiata i dla Was jak odejdę z tego świata...

 

---- EDIT ----

 

Dawno mnie tu nie było... W tym wątku znaczy się... Do dnia wczorajszego się jakoś trzymałem... Próbowałem walczyc... Probowalem sie zmienic... Probowalem zaczac myslec optymistycznie... Niestety... Po raz kolejny okazalo sie, ze sie do niczego nie nadaje :cry: :cry: :cry: :cry: Jestem najgorszym dnem z mozliwych... Ludzi takich jak Ja powinno sie zamykac w szpitalach psychiatrycznych.... Ja potrafie tylko ranic tych na ktorych mi naprawde zalezy... :cry: :cry: :cry: :cry: I do niczego innego sie nie nadaje... Wszystkie moje plany i marzenia legly w gruzach...

DEMONY WROCILY :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

A Ja juz nie mam sily z nimi walczyc z Nimi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Lepiej będzie dla Swiata i dla Was jak odejdę z tego świata...

 

Coś mi się dołączyło do mojego ostatniego postu nie wiem czemu... :cry::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×