Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem czyli brak bliskości z dziewczynami jest coraz gorze


brolly

Rekomendowane odpowiedzi

brolly, Ja uważam, że o ile nie ukryłeś tu jakiejś mrocznej strony swojej osobowości, to jak najbardziej masz pozostać sobą, bo inaczej tylko dołożysz kolejną maskę do tej maskarady i zmniejszysz swoje szanse na poznanie właściwej osoby. To jakaś kompletna bzdura, że trzeba pić żeby poznać kobietę, że trzeba to czy tamto. Nie wiem kogo ty chcesz dziewczyny do łóżka? Czy partnerki? Pozorów? Czy uczucia? Może szukasz zbyt usilnie? Mam nadzieję że w końcu zainteresuje cię Ktoś, a nie fakt że jesteś sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzezwosc i dziewictwo do śmierci :mrgreen:

 

Hahaha, wypraszam sobie, jestem trzeźwy jak prosię od półtora roku, a prawiczkiem nie jestem już od circa pięciu lat :P

 

To nie do Ciebie tylko do Broliego :mrgreen:

Bo taką mu dobrą dałam radę a on marudzi :D

 

-- 02 cze 2014, 14:57 --

 

Potem " przyczepiasz się" do jakiejś laski, zaczynasz za nią chodzić...aż sobie wychodzisz. Proste. Gadasz jej, że jest piękna itp. Dziewczyny lubią czuc się wyjątkowe.

Ech, stara dupa :D a daje takie rady jak nastka potrzebujaca akceptacji, oj lucy, lucy :D

 

Kobiety są zawsze takie same, nieważne 12 czy 90 lat :mrgreen:

ta takie same, tylko czym starsze tym bardziej, pomarszczone i przygarbione ale nadal chłonne komplementów i akceptacji :D

 

-- 02 cze 2014, 16:13 --

 

Łapa, kazdy z nas mial w swoim zyciu okres kiedy za kołnierz nie wylewal i zazwyczaj ten okres swojego zycia uważa za bardzo atrakcyjny, a ze teraz nie pije to sie chwali,

ja tez juz nie przeginam tak jak kiedys :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśli, które wpędzają w depresję

1. Moje szczęście zależy od czegoś, na co nie mam wpływu (na przykład wyglądu) - nie tylko destrukcyjne, ale nieprawdziwe

2. Jestem wyjątkowy, nikt nie ma takiego problemu jak ja, nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć, to jak radzą sobie inni ludzie mnie nie dotyczy, u mnie by nie zadziałało, bo jestem bardziej wrażliwy/mam inne poglądy/nie potrafię inaczej myśleć - prawdziwe dopóki w to wierzysz

3. Tak jak teraz będzie zawsze, nic się w moim życiu nie zmieni - również nieprawdziwe, co punkt 1., chyba że głęboko w to uwierzysz i będziesz się tego kurczowo trzymał

 

Wow! świetnie ujęte. Faktycznie taki sposób myślenia to prosty sposób na ciężką depreche i zaburzenia łba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa, i jak sie zgubisz w tlumie, zgłosi zaginiecie i postawi na nogi wszystkie słuzby mundurowe.... setki słitaśnych smskow dziennie tez masz jak w banku :D

nie trzeba telefonu.na czateria interia było by 20 zaproszeń na sekundę.również od kobiet.każde za darmo i z bonusami na deser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa, i jak sie zgubisz w tlumie, zgłosi zaginiecie i postawi na nogi wszystkie słuzby mundurowe.... setki słitaśnych smskow dziennie tez masz jak w banku :D

 

nie proponuje mu romansu, tylko pomoc w odnalezieniu pewnego siebie chłopca :mrgreen:

może zrobię takiego Vloga ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie proponuje mu romansu, tylko pomoc w odnalezieniu pewnego siebie chłopca :mrgreen:

może zrobię takiego Vloga ;))

ta na pewno :D , pomoc w odnalezieniu siebie poprzez sex...

uwierzyłbym, gdym nie przeczytał Twoich tematów.

pewniu juz sie slinisz na sama mysl o takim niewinnym, zagubionym chłopczyku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straciłem wszelką nadzieję i myślę " Boże co nie tak zrobiłem ?

Obwiniasz siebie, a nie jakąś dziewczynkę, która sama nie wie czego chce i spotyka się raz z jednym raz z drugim.

 

O ile nie jesteś super brzydalem to wygląd nie ma dużego znaczenia. Brakuje Ci przede wszystkim pewności siebie. Jak ktoś tu już dobrze napisał lepiej być chamem niż łajzą, bo na takich skvrwieli laski lecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa !!!

 

jestem altruistką czasem, teraz myślę o jego dobrze a nie o swoim :P

 

tak bym mu nie pomogła, prędzej skrzywdziła - a naprawdę wolałabym pomóc :)

 

KochajacyFacet, dokładnie - wszystko idzie o pewność siebie i bycie skur*ielem niestety 8)

 

tego można się nauczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tu już dobrze napisał lepiej być chamem niż łajzą, bo na takich skvrwieli laski lecą.
Coś w tym jest...

Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że im bardziej kobietę odpychasz tym bardziej ona Cię chce. Zasada jest prosta jak w łapaniu ryb. Zarzucasz haczyk, czekasz aż weźmie. Później zabierasz przynętę "rybce" spod nosa. Im bardziej zabierasz tą przynętę tym bardziej ona chce ją zjeść. Aż w końcu pozwalasz rybce połknąć haczyk. Ściągasz wędkę i masz rybkę złowioną.

Bajer polega na zanęcaniu i odpychaniu. Nie można jednak za długo odpychać bo rybka się zniechęci. Trzeba wyczuć moment i wtedy rybka złapana :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lepiej być kijem niż dupą ale w dzieciństwie co innego wpajali

 

-- 02 cze 2014, 17:14 --

 

Jak ktoś tu już dobrze napisał lepiej być chamem niż łajzą, bo na takich skvrwieli laski lecą.
Coś w tym jest...

Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że im bardziej kobietę odpychasz tym bardziej ona Cię chce. Zasada jest prosta jak w łapaniu ryb. Zarzucasz haczyk, czekasz aż weźmie. Później zabierasz przynętę "rybce" spod nosa. Im bardziej zabierasz tą przynętę tym bardziej ona chce ją zjeść. Aż w końcu pozwalasz rybce połknąć haczyk. Ściągasz wędkę i masz rybkę złowioną.

Bajer polega na zanęcaniu i odpychaniu. Nie można jednak za długo odpychać bo rybka się zniechęci. Trzeba wyczuć moment i wtedy rybka złapana :twisted:

właśnie najlepszą przynętą jest widoczne inwalidztwo i życiorys a rybki łowić na sacharze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa, najlepszym nauczycielem bedzie dla niego same zycie, jesli ktos urodzil sie cipa i wychowal w takim towarzystwie, bycia skurwielem nie nauczy sie nigdy co najwyzej pewnej w swoim rodzaju pewnosci siebie a najlepszy sposobem na podbudowanie własnego ego jest poznanie 2-3 fajnych lasek przez miesiac dwa i spedzenie z nimi upojnych chwil :D wówczas kazdego faceta pewnosc siebie wzrosnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepszy sposobem na podbudowanie własnego ego jest poznanie 2-3 fajnych lasek przez miesiac dwa i spedzenie z nimi upojnych chwil :D wówczas kazdego faceta pewnosc siebie wzrosnie..

nie koniecznie.wystarczy żeby sam jak palec wybrał się na rejs za granicę raz czy dwa,wrócił z niego też sam jak palec i nabierze szacunku do samego siebie,zacznie bać się śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, czas zweryfikować wasze poronione poglądy. Normalne dziewczyny nie będące masochistkami nie lecą ani na 'skvrwieli', ani na takich, co je odpychają. Chyba się naoglądaliście za dużo westernów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, rozmawiamy tu o sprawach damsko -meskich a z tego co wiem masz uraz do kobiet i sexu tak wiec dla Ciebie podbudowaniem ego bedzie, samotny rejs/na wzór Polaka co przepłynął kajakiem przez atlantyk/..a dla faceta z niska samoocena, lubiacego kobiety bedzie co innego.

 

-- 02 cze 2014, 17:28 --

 

jolantka, czytaj ze zrozumieniem..to własnie kobiety mówia ze tacy faceci ich pociagaja..a ze Ciebie pociagaja intelektualisci i romantykcy nie znaczy ze wszyskie sa za takimi panami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa, najlepszym nauczycielem bedzie dla niego same zycie, jesli ktos urodzil sie cipa i wychowal w takim towarzystwie, bycia skurwielem nie nauczy sie nigdy co najwyzej pewnej w swoim rodzaju pewnosci siebie
Największe cipy to faceci z depresją, bo ta zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet, a facet musi być jak głaz, jak czuje za dużo niech sięgnie po butelkę, niech tłumi, i trzyma fason do końca...

Ciekaw jestem jak wyglądałby taki skurwiel jak Ty w ciężkiej depresji. A nie, rzeczywiście, widziałem już takiego, wtedy gdy już się czołgał.

Wiem, że nie na temat, ale... kocham te mądrości samców alpha+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa,
wszystko idzie o pewność siebie i bycie skur*ielem niestety 8)

tego można się nauczyć :)

 

pewność siebie ok, ale czy laski lecące na skur*ieli są warte tego by robić z siebie skur*iela?

 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewność siebie ok, ale czy laski lecące na skur*ieli są warte tego by robić z siebie skur*iela?

Napewno w dzisiejszych czasach "skurviel" ma większe szanse z tego chociażby względu, ze dla kobiet jest bardziej męski a one na to lecą. Przeciętny "porządny facet" jest dla kobiety atrakcyjny jako teoretyczny partner ale z tych dwóch opcji laska wybierze raczej "skurviela".

Dzisiejsze czasy dążą do pozbawienia facetów męskości i jak już wspomniano do zrobienia z nich udomowionych "ciotek".

Prawdziwy mężczyzna w żadnym wypadku na to nie pójdzie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, oh goshh.... nie bądźcie tacy dosłowni !

nie mam tu na myśli najgorszych chamów, braku szacunku dla kobiet i innych farmazonów.

 

tak jak ktoś wyżej napisał - chodzi o pewną dozę dawkowania emocji, nie bycia do końca dostępnym

' miej wyjebane a będzie ci dane '

dozę tajemniczości i pewności siebie.

 

on nie ma rzucać ku*wami, robić rozróby i traktować laski jak popychadła.

 

mówta co chceta, ale tak jest ! smutne ale tak jest ....

że najczęściej lgniemy do tych, którzy nie są dla nas dostępni, albo nas olewają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×