Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, domyślam się , ze Chad to najgorsze gówno jakie można mieć , wiec jestem pełna podziwu , że dałeś rade z takim gównem żyć i jeszcze żyjesz , wiec oby było tak cały czas .

 

hobbyturysta, to Twoje gadanie jest już irytujące i nudne , żarty żartami , dziękuje dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hobbyturysta, bujaj się , ja nie jestem jakimś towarem żeby mnie dawać z rąk do rąk , mam nadzieje , że trafi to do Twojego tępego łba !

 

no pewnie ze nie. Ale niektórzy czegos nie rozumieją :shock: To ze napisałaś gdzies tam kiedys ze lubisz sie bzykać to nie znaczy ze "bzykniesz" sie z pierwszym lepszym ;)

Faceci wyluzujcie :mrgreen: Taka Trumienka nawet by na Was nie spojrzała :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, rozumiem ze po czesci mozesz sie irytowac , ale za co za to ze pisze ze jestes ladna i mila , ze cie zaczepiam delikatnie, no nie przesadzaj korona ci z glowy nie spadla i nie uwazam wielce zebym ci jakas krzywde robil, poza tym tak sie juz nakrecilas ze niewazne co napisze to i tak bedziesz sie fochac i przezywac jak mrowka okres chocbym napisal : czesc Marta jak ci minal dzien ?, posprostu mnie zaszufladkowałaś !!! nie wspominajac ze ty masz prawa pisac "Delikatne" dowcipki o hobbyturyscie, widze ze sa tutaj rowni i rowniejsi, a co za tym idzie nasze forum dla swirkow coraz bardziej przypomina "normalne" kontakty z ludzmi w "realu" :P prosze, dobranoc

 

-- 01 cze 2014, 18:24 --

 

Aranjani, adwokat diabła , toz ja nie mialem na mysli ze ona sie bedzie xxxxx w ekwadorze i nie uwazam jakbym wielce cos hamskiego napisal, nakrecacie sie i tyle, a biednym zawsze sie obrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, na poczatku z grzecznosci, zapytałem, czy moze ma ochote leciec ze mna a pozniej nawet cieszyłem sie ze nie ma biletow :D ... nie no kurva na sama mysl o 10 godzinnym locie z jej trajkotaniem u boku to dla mnie zbyt wiele :D

ogulnie, lubie ja ale z ta gadatliwoscia to przegina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, czy ja pierwszy jestem taki i tak sie zachowuje na tym forum ?

czy kuzwa wszyscy inni na forum oprocz mnie sa kulturalni, na poziomie itp ???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Dziwisz się ? nie lubie nachalnych ludzi ,(dziwne , że jeszcze nie wychodzisz mi z lodówki ) dlatego Cie tak traktuje , jak się ogarniesz to wtedy bedę miła jak dla każdego tutaj .

 

Aranjani, nie jestem królową świata , żeby tak traktować facetów , jeżeli ktoś jest miły dla mnie to ja dla niego również , a szczerze powiedziawszy panowie z forum sa niczego sobie , zwłaszcza jeden . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adwokat diabła , toz ja nie mialem na mysli ze ona sie bedzie xxxxx w ekwadorze i nie uwazam jakbym wielce cos hamskiego napisal, nakrecacie sie i tyle, a biednym zawsze sie obrywa

 

hahaha weź nie pierdo*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, na poczatku z grzecznosci, zapytałem, czy moze ma ochote leciec ze mna a pozniej nawet cieszyłem sie ze nie ma biletow :D ... nie no kurva na sama mysl o 10 godzinnym locie z jej trajkotaniem u boku to dla mnie zbyt wiele :D

ogulnie, lubie ja ale z ta gadatliwoscia to przegina...

 

Ogólnie! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, nie, nie wszyscy. A tak btw... wez sie az tak nie spinaj :mrgreen:

 

kupmitrumne, ale ja Cię rozumiem :mrgreen: no dla mnie jednen pan z forum tez jest niczego sobie :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Jeżeli Ci to pomoże to tak zrób . :great: powodzenia i pamiętaj , że złość piękności szkodzi .

 

 

edit zacznij mnie traktować normalnie jak koleżankę z forum a nie jak kawałek mięsa , to będę normalnie z Tobą rozmawiać .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, no nie da sie ukryć że momentami jesteś wkurwiający i irytujący :lol:

 

dzięki , że to napisałaś , może wreszcie się kolega ogarnie .

 

wątpie :lol: ale... cuda się zdarzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×